Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boszik ide! fórum

Boszik ide! (beszélgetős fórum)


10. boszika1975 (válaszként erre: 1. - 6d870eee9a)
2011. nov. 26. 16:23
A mágia egy különleges világ,és valóban van hatása.Persze nagyon kell érteni hozzá.Van jótékony és ártó hatású mágia is.Ha nem hozzáértő végzi,inkább bajt tud okozni vele,és többet árt mint amennyit használ.A rontás és átok az egy egészen más történet,az egy hatalmas negatív energia blokk,ami megszüntethető.Különbség a rontás és az átok között az,hogy a rontást általában tárgyakra,állatokra bocsájtják ki,amíg az átkot konkrétan emberekre.
2011. nov. 26. 16:17
Sziasztok!Én spirituális tanácsadóként dolgozom,foglalkozom kártyajóslással,angyalkommunikációval,és mindenféle természetfeletti dologgal.Szívesen válaszolok,illetve segítek nektek ezzel kapcsolatban bármiben.
2011. okt. 30. 13:17
Hát,eddig 1 boszi sem írt,ha jól értem.Pedig vannak,és voltak is.Lehet,hogy nem akarják felfedni magukat. De hátha sikered lesz,kedves topicindító!:)
7. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 6d870eee9a)
2011. okt. 30. 11:46

Ezeknek a dolgoknak főleg pszichés hatásuk van.

Pl. ha valaki elhiszi hogy levették róla az átkot, akkor a továbbiakban pozitívabban viszonyul a dolgokhoz.

2011. okt. 30. 10:05

a gyógyfüveket ismerem, használni is szoktam, gombászni is szoktam, de boszi nem vagyok (még mit nem, még meg is égetnének...!)

mindent fel lehet ruházni a mágia erejével...

2011. okt. 30. 06:35
Nekem a filmes boszik sokkal jobban bejönnek! :P
2011. okt. 30. 06:25

tudom:)

régen.....nagyon régen, én is......közéjük tartoztam.....

3. 6d870eee9a (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2011. okt. 30. 06:21
persze ,tudom hogy a filmekben látott boszik nincsenek,de engem nem is ők érdekelnek.a hétköznapi boszik,akik kártya joslással,ezoterikus dolgokkal foglalkoznak ,ismerik és használják a gyógyfüveket stb.....
2011. okt. 30. 06:17
nincsenek boszik:)
2011. okt. 30. 06:15

Boszorkányok!Egyre többször gondolkodom ezen a témán és nagyon érdekel is vele kapcsolatban minden.Elsősorban tapasztalatok.Vannak itt olyanok akik ebben úgymond jártasak?és megosztanátok velem amit tudtok?

valóban van hatásuk ezeknek a dolgoknak :mágiák,rontáslevétel......

és tapasztalatok is érdekelnek jóslással kapcsolatban ,nektek beváltak a jóslatok?

jo sok kérdés sikeredett ,remélem sokan tudtok majd válaszolni rájuk.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook