Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemény: Fisher price jumperoo? Szerintetek milyen? Megéri megvenni? fórum

Vélemény: Fisher price jumperoo? Szerintetek milyen? Megéri megvenni? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 28. 18:17

köszi:))

nekem is nagyon tetszett meg ugy láttam ahogy néztem róla videókat hogy nagyon élvezik a gyerekek.ugyh most már tuti hogy megveszem:)

7. Hoxa
2011. okt. 28. 18:07

Nekünk van, érdemes volt megvenni (egyébként használtan vettem, így pláne megérte). A kislányom nagyon szerette, bár hamar járt, így utána már inkább mászkálni szeretett, nem a jumperooban ugrálni.

Most a keresztlányom használja, ő is nagyon szereti.

Fejleszti a babákat, megnyitja számukra a teret, mert nem csak fekve tudnak játszani, jobban látják, mi veszi őket körül. A jumperoon is vannak színes kütyük, azokat is tudják mozgatni, fogdosni.


Arra kell figyelni, hogy úgy kell beállítani, hogy csak lábujjhegyen ugráljon a baba.

2011. okt. 28. 18:06

köszönöm a segitségeteket:))megvesszük akkor:)9

megnéztem a naploódat és nagyon klasz:))

2011. okt. 28. 17:33
Ha megtehetitek nyugodtan vegyétek meg.Jó dolog szerintem,de csak stabilan ülő és fejét biztosan tartó babának.
2011. okt. 28. 17:30

Szia!


Szintén Dévényes babával, mi is használjuk, és tényleg csak jót tudok róla mondani, 6 és fél hós a kisfiam, nagyon sokat fejlődött mióta használjuk!

Egy valamire figyelj, tudja stabilan tartani már a fejét, amikor beleteszed :-)

Nekunk a rainforrestes van, naplómban találhatsz képeket :-)

2011. okt. 28. 17:16

:)

én ezt néztem ki neki most 4 hónapos a kislányom járunk Dévény tornára és a tornatanár mondta hogy ilyet vegyünk mert ez nagyon jó és jó az idegrendszernek a mozgásának a csípőnek stb...

2011. okt. 28. 17:13
Nekem minden fisher p. megérte eddig, szerették a gyerekek az összes ilyen játékot és tönkretehetetlenek:) Nekünk nem pont ilyen volt(5 éve) de nagyon hasonló. Szerettük:)
2011. okt. 28. 17:07
Véleménye:fisher price jumperoo?szerintetek milyen?megéri megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook