Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányunk születése fórum

Kislányunk születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislányunk születése

12. nemethN (válaszként erre: 11. - RÁCZNÉ77)
2011. nov. 18. 19:59

Köszönöm! Gratulálok a 3 gyerkőchöz, mi is többet szeretnénk, bár a második még nem akar jönni.. Remélem hamarosan velünk lesz! :)

Sok boldogságot, és egészséget kívánok a gyermekeidnek! :)

11. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 1. - NemethN)
2011. nov. 18. 10:34

Szia!

Szerintem nagyon jól döntöttél hogy leírtad , megosztottad a kislányod születését.Gratulálok a cikkedhez, és természetesen a kislányodhoz is.Hát mit mondjak végigbőgtem annyira a hatása alá kerültem.Én most a 3-dik babámmal vagyok terhes a 25 hétben járunk, és lehet hogy hormonálisan is érzékenyebb vagyok, de szerintem GYÖNYÖRŰ a történeted.Csodálatos, és egészséges életet kívánok nektek. :)

2011. okt. 29. 11:14

Kedves első hozzászóló!

Átérzem az örömödet 30 évvel ezelőtt ugyanazokat éreztem egy csodálatos érzést, melyben egy kis embernek adunk életet ezt valóban nem lehet leírni látni kell. Mikor feltartja a szülésznő és megmutatja a tündéri csecsemőt én már a kezdettől fogva én nem adom senkinek ő az enyém ez a ragaszkodás és kötödés gyönyörű dolog. Az egész csöppség falat és hirtelen megnőnek. A férjem is nagyon boldog volt Adrienn világrajövetelének úgy meghatódott, hogy még sírt is örömében. Szívből gratulálok és neveljétek fel jó egészségben és szeretetben. Üdv.Ágnes

2011. okt. 29. 10:43
Gratulálok!!!!Sok boldogságot Nektek!!! :)
2011. okt. 28. 21:39
Sok boldogságot nektek! Klassz anyuka vagy!Nagyon szívmelengető a cikked! :) Az én lánykám is Nóri, csak ő már elmúlt 2éves.
2011. okt. 28. 21:38
Örülök ha ilyen cikket olvasok, hogy huszonévesen nagyon örültök hogy anyukák lehettek.. Sőt már a kistesóra gyúrtok. Nagyon helyes, az a jó ha nincs korkülömbség köztük. Nem lesznek egyformák szinte semmilyen téren. Nem azonos időbe fognak bilizni pl...stb. Sok sikert
2011. okt. 28. 19:33

Sziasztok, a neve Nóri.

Köszi a hozzászólásokat, kedvesek vagytok!

A szüléstől én sem féltem, végig úgy gondoltam, hogy mindenképp át kell esni rajta, ezt nem lehet elkerülni, úgyhogy "úgyis lesz valahogy". :)

2011. okt. 28. 19:03

Gratulálok a szép kislányotokhoz!


Egyébként nekem végig a terhességem alatt 2000es volt a méhszájam és senki nem mondott erre semmit,még majdnem túl is hordtam a lányom.Könnyű szülésem volt első baba pár óra alatt,de nem szedtem semmit,csak nem féltem és hittem a babámban!

4. Ami.
2011. okt. 28. 17:42
Grat a babához.Hogy hívják?
2011. okt. 28. 15:30
Ez jó volt, köszi! Gratula a családodhoz!
2011. okt. 28. 13:20
Na, ilyen cikkeket szeretnék olvasni! Ajánlom minden szülés előtt álló kismamának sok szeretettel,mégpedig azért, mert a soraidat olvasva el tudtam hinni, hogy képes lennék megszülni egy kisbabát! Gratulálok az egész családnak! Jó egészséget kívánok Nektek! És köszönöm, hogy hozzájárultál ahhoz, hogy csökkents bennem a szüléstől való félelmet!
2011. okt. 28. 13:08
Sokat gondolkodtam, megosszam-e másokkal is kislányom születését, de végül úgy döntöttem, megírom. Talán amikor felnőtt lesz, szívesen elolvassa majd ő is. Férjemmel már 5 éve voltunk együtt, és már egy éve próbálkoztunk... Elkezdtünk vizsgálatokra járni. Találtam egy kedves nőgyógyászt, aki rögtön belevágott a kivizsgálásba.

Ugrás a teljes írásra: Kislányunk születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook