Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teltkarcsú nő a menő fórum

Teltkarcsú nő a menő (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
41. fe20557d00 (válaszként erre: 40. - Cskata)
2007. szept. 13. 21:24

Úgy írta ott Myly,hogy "ha egyszer elválnék soha nem mennék mégegyszer férjhez..."

Ez azt jelenti még egyszer sem vált el...nekem legalább is.De akkor bocsi,ha félre értettem azért akartam tisztázni.

40. cskata (válaszként erre: 39. - Fe20557d00)
2007. szept. 13. 20:57
bocsi, de sztem egyértelmű: valószínűleg arra célzott, hogy harmadjára már nem vállalná be a házasságot..
39. fe20557d00 (válaszként erre: 38. - 0c97fbb607)
2007. szept. 13. 18:01
Mostani férjed? Miért voltál már férjnél?...Csak azért kérdem,mert ma írtad egyik topikban hogy ha te egyszer elválnál soha nem mennél újra férjhez.
38. 0c97fbb607 (válaszként erre: 37. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 13. 16:40

....ez nem hangzott valami vidáman...

Egy férfi akkor büszke a párjára ,ha szereti.

Ha nem,akkor meg csak egy eszközzé,vagy szép kiegészítővé válik a társasági élet színterén.

..én is voltam kiegészítő kellék,meg is kaptam a magamét,amikor meghíztam

A mostani férjem,soha egy rossz szót nem mondott a súlyomra,úgy szeret ahogy épp vagyok.

2007. szept. 13. 16:31

Amikor volt rajtam mit fogni, a ferjem megjegyezte az agyban, hogy regen milyen kis helyes popsim volt. Ja es hozzatette, hogy jo lenne, ha nem hiznek tobbet.

Azota majdnem teljesen visszafogytam, csak eppen ez sem teszi buszkeve, pedig gyakran mondjak a szemebe, hogy a felesege milyen szep.

Szoval ha belul minden rendben, akkor a kulso nem elsoszamu. Ha belul nincs rendben valami a 2 ember kozott, lehet a no a vilag legjobb noje, akkor sem lesz az a ferfi se buszke, sem elegedett.

2007. szept. 13. 16:23

Mindig is az volt,nem kell ezen csodálkozni.

Persze a teltkarcsú,nem keverendő a kövérrel ,ugye:D

Bár ,azt is van aki szereti.

A tény az ,hogy a férfiak,mindíg is a husikás,gömbölyded formák hívei voltak,akkor mi a csudának fogyizunk?

Nekik akarunk tetszeni,vagy örömet okozni,vagy pedig az aktuális nőideálnak megfelelni?

Hmmmmm................

2007. szept. 13. 16:08

Sziasztok!


Szerinten nem lehet 1értelműen kijelenteni, hogy a modell alkatú vagy a teltkarcsú a menő. Ezt férfija válogatja, hogy kinek melyik tetszik. Van akinek ez, van akinek az. Az a lényeg, hogy legyen a nőnek bizonyos kisugárzása, amivel megfogja a férfit. :-)

34. KIRA7 (válaszként erre: 33. - 4726e582cf)
2007. ápr. 27. 18:57
Lásd:Amerika
33. 4726e582cf (válaszként erre: 32. - Bea533)
2006. jún. 7. 15:56

Azért ha megnézed itt nem egy nőcinek van párja. Nyilván egyik sem csonti... így feltehető, hogy a párjuk ezt a típust szereti.

Sajnos Magyarországon divat után mennek a férfiak, hiába szereti a husi nőt, mégis egy csontival van, mert az a divat!

Külföldön képesek arra a férfiak, mint amire itt nálunk a nők, történetesen elfogadni a másikat úgy, ahogy van. Felvállalni, ha szereti.


Különben én sem hittem sokáig el, hogy ilyen létezik, hogy egy pasi szereti, ha van mit fogni a nőn :), de sajnos csak most találkoztam olyan emberrel, aki ezért van oda, és mindenhogy kell neki ez a nő. És nemhogy szégyenli, hanem halálosan büszke, hogy az ő párja vagyok. Ez azért nagyot lendít az önbizalmamon :), de szerencsére ettől még nem gondolom azt, hogy szupernő vagyok (na jó csak kicsit, számára igen :D).

32. bea533 (válaszként erre: 31. - 4726e582cf)
2006. jún. 7. 15:24
Szerencsés nőnek mondhatod magad .Te párod kivétel bocsika!!
31. 4726e582cf (válaszként erre: 30. - Bea533)
2006. jún. 5. 17:05
Szerencsére nem minden pasi gondolkodik így :). Szerencsére a párom sem :).
30. bea533 (válaszként erre: 25. - Szika)
2006. jún. 5. 16:22
a fériből vannak,de a hasukon keresztül őket is meg lehet ám fogni.Telt karcsunő náluk csak akor a menő mikor már a feleségük.
29. 4726e582cf (válaszként erre: 28. - Droma)
2006. jún. 5. 03:33

Noh, ezen dolgozni kell még keményen, hogy így lássam. Bár evvel nem vagyok egyedül asszem :).


De tény és való, hogy a szeretett férfi sokat tud ebben segíteni :).

28. Droma
2006. máj. 27. 21:47
Az a lényeg hogy te szépnek lásd magad úgy ahogy vagy!:)
27. 4726e582cf (válaszként erre: 24. - Droma)
2006. máj. 26. 20:10

Na és igen, ez is teljesen igaz :D.

Nálunk ez van a párommal :))), bár az én önbizalmam még építésre szorul, de dolgozom rajta :D. Meg szegényem ő is :) lelkesen.

26. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - 978c6e4f5a)
2006. máj. 26. 20:09

Ez mennyire tipikus.

És mennyire utálom!!!

25. szika
2006. máj. 24. 11:21

nekem sok a pasi ismerősöm, mindeng bedobnak iylen témákkala mélyvízben, mert el is felejtik gyorsan, hogy én iss ott vagyok és nő vagyok..és akokr jöna duma..hogy mit nekem egy vézna csaj, jó jó, meg dögös is, na de az ágyban oylan, mintha egy radiátorral... hideg is, béna is..csak arra figyel, hogy jól mutasson, ne kócolódjona frizuja, és ne kenődjön ela sminkje.. :)))) Na én oylan jókat derülök, hogy csak na.

A következő kör, amikor elkezdik kielemezni, hogy mit eszik a csaj(ax egy negyed saátalevelet, és szójacsírt, nehogy túllépje a 10 kalória bevitelt), és hogy nem tud főzni. Pedig bezzeg én miylen jókat főzök nekik minden összejövetelen. Dagadok is a büszkeségtől, amikor mindig váltott csajokkal érkeznek, és elmondják neki, hogy jól figyelj anyukám, mert ilyen gulyást meg sült húst kéne neked is előadni otthon. :))))

24. Droma (válaszként erre: 23. - 978c6e4f5a)
2006. máj. 24. 11:14

Szerintem ha a pasi meg van elégedve a teltkarcsú barátnőjével,és büszke is rá..valamint a csaj is meg van elégedve magával ugy ahogy van..akkor nem csak egy modell alkatú cicababával lehet villogni az utcán hanem a teltkarcsúval is!Sőt!

A másik hogy szerintem se egy deszka kell a pasiknak az ágyban..habár nem vagyok pasi..nem tudhatom:)))))

2006. máj. 24. 08:53

Szerintem a pasiknak két nő tetszik egyszerre :

Egy modell alkat az utcára villogni és egy teltkarcsú az ágyban.

Ez van Lányok ! Mi az ágyban vagyunk jók !! hi-hi

22. 978c6e4f5a (válaszként erre: 17. - Szika)
2006. máj. 24. 08:51
Ez tetszik ! Szerintem simán meglepődnek. Eddig csak a férfiak tettek megjegyzéseket hangosan egy nőre ! Jó ..nagyon jó !Legalább magukra ismernek !
21. 4726e582cf (válaszként erre: 20. - Bige)
2006. máj. 23. 01:05
Ez nem vitás :D... menők vagyunk :D.
20. bige
2006. máj. 22. 22:06
jaj, de jó! menő vagyok!!!:-))))
19. Droma
2006. máj. 22. 21:56

Hát elhihetitek az se valami kellemes mikor ilyen bunkók "dicsérnek"!Múltkor az utcán elment mellettem 2 srác és utánam szólt az egyik hogy jó kis pipi vagy!Én meg csak annyit h te meg paraszt!

Hát ugyan minek néz már?Most komolyan....:/

18. Hoxa
2006. máj. 22. 21:38
Én ilyenkor minimum a középső ujjam felmutatom. Tudom, ez sem szép megoldás, de ösztönös. :)
17. szika
2006. máj. 21. 08:31

Durva ez mindenképpen. Az a baj, hogy a legtöbb pasi simán megenged magának ilyen beszólásokat, meg egyéb véleményeket, célozgatásokat, ráddudálnak a kocsiból..stb. Hogy meglepődnének, ha ezt a csajok is előadnák csak fele ilyen durván.

Nekem ez a misszióm jelenleg. Ha többen megyünk valamerre, akkor normál hangerővel lazán kibeszéljüka szembe jövő pasikat, undok dolog ez is, de csak a gonosz kinézetűeket véleményezzük. :)) Látnátok azokata döbbent fejeket..nem térnek magukhoz a kis meglepetéstől :))))

16. Eve20 (válaszként erre: 13. - Szika)
2006. máj. 21. 08:16
Az biztos, hogy nagyon el bírják rontani az ember kedvét. Én is voltam már így, kicsíptem magam, amennyire tudtam. Aztán a postára menet elmentem két fiatal srác mellett, akik csak annyit mondtak, elmegy..és akkor még nem voltam kövér...marhára jól esett:((( Az ilyen fajta pasik annyira bunkók, hogy bele se tudnak gondolni, mennyire megbántják az embert. Mondjuk a te eseted durvább. Csak annyit mondhatok, hogy az ilyet jobb nem meghallani, vagy visszaszólni valami "kedveset", had dühöngjenek:)
15. Mókica (válaszként erre: 13. - Szika)
2006. máj. 20. 20:18
Amúgy ponnt az ilyen "ócska "pasik az legbunkóbbak !! Valamivel ellensúlyozni kell a csúnyaságukat...hát támadnak! Ami tudom neked nem vigasz, de tényleg nem szabad velük foglalkozni!!
14. 93a74b44ea (válaszként erre: 13. - Szika)
2006. máj. 20. 15:39
Szánalmasak az ilyen pasik.Nehogy lealacsonyodj odáig,hogy foglalkozol a véleményükkel!!
13. szika (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2006. máj. 20. 15:38
Ez nagyon igaz. Kb 2 hónapja végre úgy ébredtem, hogy csini vagyok. Felöltöztem, sminkeltem, frizuráztam...hatalmas mosollyal indultam otthonról. Ez a heyli plázáig tartott, ahová kénytelen voltam bemenni. 2 egyébként ócska pasi eljött mellettem, majd egyik odaszólt a másiknak: ez de posék nő volt. na mondanom sem kell, hogy hosszú hetek alatt sem kúszott vissza teljesen az önbizalmam.
12. 93a74b44ea (válaszként erre: 11. - 2f99c7588b)
2006. máj. 19. 15:38

Hú basszus,neked télleg nem volt szerencséd a pasikkal.

Engem a vőlegényem 86 kilósan pont úgy szeretett, mint mikor megismerkedtünk,azaz 58 kilósan.És ez azt gondolom,így valahogy normális,persze elég hamar lefogytam,hogy jobban tessek neki,de főleg magamnak,mert nem szabad elhagyni magunkat,az igaz,ne de ilyesmiért ugyanígy a másikat elhagyni vagy csak szekálni...Durva,de szerencsére, mondom,nem volt még ilyen tapasztalatom.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook