Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álomtest- Képes vagy rá! fórum

Álomtest- Képes vagy rá! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álomtest- Képes vagy rá!

20. Brig9
2011. nov. 24. 19:56

Én is hasonló, azaz ugyanez az elv alapján álltam neki a fogyásnak pár napja!!!!! Pedig nem is olvastalak!!! (de Te a vonzásról és a pozitív gondolkodásról és az elme gyógyító erejéről sokat :))

Tudom, hogy sikerül!!! Mndkettőnknek!!!!!!!!!!

Azaz Mindenkinek!!!!!!!!

19. b235ac96d5 (válaszként erre: 18. - Lostris88)
2011. nov. 23. 21:35

Gratulálok a cikkedhez és ahhoz, ahogy gondolkodsz erről a témáról:) Érett személyiségre vall:)

Én eddig, 9 hónap alatt 13kg súlyfeleslegtől szabadultam meg. Diétával és aktív mozgással. Éveken keresztül nem foglalkoztam a súlyommal, minden mást magam elé helyeztem. Család, munka, háztartás stb. Aztán amikor észbe kaptam, kilencvenkettő kilón felül, rettenetesen sajnáltam magam, ez újabb evésekhez vezetett. Végül találtam egy diétát. Először csak nézegettem, ismerkedtem vele, aztán találtam egy fórumot és belekezdtem, végül teltek a napok és azt vettem észre, hogy működik:)Találtam "sorstársakat" is, így könnyebb:)))Egyszer tudom, hogy elérem a kitűzött "álomsúlyt":)))

2011. nov. 6. 10:46
Igen,ezek a drasztikus,mindent vonjunk ki az étrendünkből diéták bizonyítottan csak arra jók,ha pl nagyon gyorsan le akarunk fogyni,de amint visszatérsz a normális étrendhez,csak úgy röpülnek vissza a kilók.Egész életen át meg nem lehet,és nem is szabad ilyen diétát csinálni,csak kockáztatják az egészségüket. Iszonyatosan kiakadtam,amikor láttam például,hogy semmi táplálék egy hétig,vagy kettőig. Arra nem figyelmeztetnek,hogy ez mennyire egészségtelen?Mert a szervezetnek szüksége van a táplálékra. Ajánlanák inkább a rendszeres testmozgást és a mértékletességet:)
2011. nov. 4. 14:40

Szia:)


Gratulálok, a cikkben mindent leírtál, én is így gondolom .

Mindent kell enni mértékkel ,sokat mozogni ,ennyi a titok :)Én 32kg fogytam így ,hogy semmi diétát nem követtem ,ettem mindent amit megkívántam ,csak mértékkel .

Az a diéta ami úgy kezdődik "nem ettem lisztet, cukrot, krumplit, tésztát, rizst "az nem jóóóó annak visszahízás a vége .

2011. nov. 4. 13:07

Hali!


Nagyon jó a cikked, szívemből írtál..és ha egy kicsit dicsekedhetek nekem mindez majd 40 évesen 3 gyerekszülés után sikerült!!!

2011. nov. 1. 22:23

Hajrá lányok!!! :D

Én augusztus óta csinálom, azóta fogytam 10,7 kg-ot :)nem ettem lisztet, cukrot, krumplit, tésztát, rízst.

A gyümölcsökben is rengeteg a cukor, ezért azokból is csak néhányat fogyasztok: grappefruit, narancs, meggy.

Maradt a rengeteg zöldleveles, saláta, káposzta, karfiol, brokkoli, retek, uborka, paprika, nagyon kevés paradicsom (hihetetlen mennyi cukor van benne!!! Pedig imádnám!)

A sok finom husi és minőségi húskészítmény, kevés sajt, tojás, kevés tejföl vagy tejszín. Házimajonéz cukor nélkül.

És persze a legfontosabb, na mi? Hát a jutalom :D minden "aktív" nap után 1 kocka étcsoki :D nagyon-nagyon lassan, élvezettel, apránként elszopogatni :D

113,6 kg-mal lett elegem, és nekiálltam kidolgozni a kajatervet, majd egy hét múlva szereztem torna dvd-ket, és a 4 fal intim magányában csilis lóbalzsam+thermogatya+thermofelső+dvd, és indulhatott a kínszenvedés! Hihetetlenül hangzik nekem is, de azóta tényleg beépült a mozgás az életembe, ma is leúsztam 2,5 órát, és az uszi kertjében 400 hasizomgyakorlat meg se izzasztott :D ezért lenyomtam egy popsit is :D 12 centi lement az óriási hasamból, legalább -6 cm/comb !!! Fantasztikusan érzem magam! Tényleg, csak el kellett kezdeni ÁBRÁNDOZNI, majd KIFUNDÁLNI a hogyant, és merészen BELEVÁGNI. Sok sikert nektek is :D rengeteg recept az ATKINS oldalon.

2011. okt. 31. 18:44
A cikk remek én is pont6osan így látom két hete kezdtem el ezzel komolyabban foglalkozni remélem én is ilyen boldog leszek a megtett út végén sőt biztos, nekem elég sokat kellene fogynom de most számomra nem ez az elsődleges hanem egy egészségesebb élet és úgyhiszem (tudom)a kilók majd úgy tünnek el folyamatosan ,ahogy haladok az utamon!
13. türkizszemű (válaszként erre: 10. - Lostris88)
2011. okt. 29. 17:14

Nagyon jó stílusban írsz, a cikked megjelenhetett volna egy fittness-lapban is :)

De azok a bizonyos FOTÓK valóban hiányoznak, szeretnénk mi is látni, amiről olyan büszkén írsz...

12. Nissi (válaszként erre: 11. - Batkácska)
2011. okt. 28. 18:34

szia!

Nincs véletlenül hormon problémád? Allitólag akkor nem fogy az ember.

2011. okt. 28. 12:02
Szia!NAgyon tetszett a cikked gratulálok!Hát én is eldöntöttem hogy változtatok az étrendemen,de én nem fogyok egy dekát sem pedig még tornázom is igaz nem minden nap!
2011. okt. 28. 08:23
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket,nagyon jól esett:)) Tényleg csak akarnod kell,és ha kitartasz,akkor összejön!:) Sok sikert mindenkinek!:-)
9. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - Lostris88)
2011. okt. 27. 20:51
Nekem így is álom testem van!! Pedig nem is annyira,de valakinek az!! :))
8. arju
2011. okt. 27. 20:27
Gratulálok! Csak így tovább! :)
2011. okt. 27. 20:14

Szia


Gratulálok, a cikkben mindent leirtál amit magam is gondolok, én is irhattam volna a cikket, ha tudnék ilyen jól irni :)

2011. okt. 27. 18:59
csak gratulálni tudok a cikkhez és és az eredményhez is :D csak így tovább:) én is ezen dolgozom bár én nem eszem édességet és igazából nem is hiányzik:) bár ez én vagyok. Sőt semmit amiben liszt vagy cukor van :) de ez így jó nekem . Tény a fejben dől el minden ha nassolhatnékom van megeszem egy kis édes sütőtököt:)
2011. okt. 27. 16:07

Dejóóó volt *_*

Gratuláloook :D

De most nem teljesen tiszta,hogy már elérted a végső célod vagy még útban vagy felé?

Mert jelen időbe írtad,és valahogy nem egyértelmű nekem xD

De úúúúhhh igazad van csak a hit a lényeg :) KÖszönööm a cikket :D

4. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Lostris88)
2011. okt. 27. 15:07

Szia!


Gratulálok! Nagyon jó az írásod!:)

Sok sikert és kitartást kívánok a leírtakhoz!:)

Biztos, hogy megcsinálod. Ilyen hozzáállással sikerülni fog a terved.

3. Ami.
2011. okt. 27. 14:16

Gratulálok.Nem tudnál felrakni előtte utána képet,h megnézzük a fáradozásod eredményét?

Így tovább,ha megtartod ezeket a dolgokat,továbbra is ilyen "álom"tested lesz:)

2011. okt. 27. 13:34
Tetszik. :)
2011. okt. 27. 13:08
Hogyan érjük el álmaink testét? Ha tökélyre törekszünk elszántnak és kitartónak kell lennünk! Hiszen alapigazság, hogy minden a fejedben dől el. Formáld meg álmaid testét és teremts harmóniát. Mert képes vagy rá!

Ugrás a teljes írásra: Álomtest- Képes vagy rá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook