Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Számlázó-raktározó programmal kapcsolatos kérdés... fórum

Számlázó-raktározó programmal kapcsolatos kérdés... (beszélgetős fórum)

9. Papp.a (válaszként erre: 3. - KisKata*)
2012. márc. 22. 09:56
Szia, ingyenes raktározó számlázó program nem a legjobb, mert ha APEH bácsi ellenőriz, akkor szívás van. Ugyanis megfelelőségi nyilatkozatot kell kapnod a számlázó program kibocsájtójától , meg sorszámtartományt is talán, hogy mi a program által kiadott sorszámozás kezdete....de megfelelőségi tuti kell. Én az Axelét használom, nem volt drága, egyszer fizettem érte, és ha gáz van elérhetőek akár skypeon vagy chaten is, tehát a telszámlád sem nől. Persze jó lenne ingyenes, meg jó lenne az is ha kevesebbet adóznánk...de ez van
2011. okt. 28. 19:38
semmi sincs ingyen, nem tudtad?
2011. okt. 28. 19:38
hát akkor vegyél egyet
6. KisKata* (válaszként erre: 5. - Lilla301)
2011. okt. 26. 21:15
csak nekem teljes verzió kellene, nem próba verziós. Az új letöltés után mindent újra bevinni... az nem jó
2011. okt. 26. 21:08

ez az, és a legolcsóbb és egyszerű. A professional változat mindent tud, de csak egy darabig ingyenes. Ez volt a legolcsóbb APEH által elfogadott progi, erre figyelj, mert nem mindegyiket fogadja el én úgy tudom. 6éve használom Webáruházat is kezel

Keress rá.

4. KisKata* (válaszként erre: 2. - Lilla301)
2011. okt. 26. 21:00

számlázás és anyagkészlet mozgás?

Ingyenes program?

2011. okt. 26. 20:54

Azt szeretném tudni - és elsősorban olyanoktól akik értenek hozzá és tudják miről van szó - hogy honnan tudnék letölteni ingyen olyan raktározó-számlázó programot ami teljes verzió, tehát nem freeware és demo. A legjobb az InCash lenne. De bármi megoldás érdekel.

Az létezik, hogy az InCash-t csak egyszer lehet telepíteni?


Köszönöm előre is a hozzászólásokat, segítségeket.

2011. okt. 26. 20:52
Mi infocentrumost használunk.
2011. okt. 26. 20:49
Számlázó-raktározó programmal kapcsolatos kérdés...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook