Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud nekem segíteni valaki nekem a Skyrama játékban? fórum

Tud nekem segíteni valaki nekem a Skyrama játékban? (tudásbázis kérdés)


2019. jún. 19. 09:15
hello azt szeretném megtudni hogy a repülőket hova kell visszaküldeni? ez a feladat: rama xs turbo visszaküldése és rama m turbo visszaküldése elakadtam
2011. okt. 26. 20:14
Köszönöm. Közben a párom már segített. :)
5. nMucus (válaszként erre: 4. - Sirga)
2011. okt. 26. 16:40

Nem attól függ a repülőút, hogy milyen messzire küldi, hanem hogy milyen típusú gépet küld.

Mert ha rámész egy gépre a boltban, vagy amikor kiválasztod a küldéshez, akkor mutatja pl a repülési időt, azt hogy hány utas kell az elküldéséhez, azt hogy mennyibe kerül az elküldése, azt hogy mennyit kapsz ha visszaérkezett, mennyi tapasztalatpontot kapsz ha visszaérkezett.

2011. okt. 26. 16:21
Attól is függ a repülőút, hogy milyen messzire küldted a gépet. Alul az ikonoknál - amikor a beérkező gépeket nézed - 3 ikon van. A középső a beérkező gépek, a bal oldali a Hozzád visszérkezőké: itt fog megjelenni a Tiéd is, ha hazaér. :) Remélem, tudtam segíteni! Ha nem, kérdezz nyugodtan, hátha ... ;)
2011. okt. 26. 16:21

Én azt javaslom írj vagy a fórumra, ahol a hibákat kell bejelenteni, vagy a supportnak.

Ők tudnak a leghatékonyabban segíteni Neked!

Mondjuk lehet az egész rendszerrel van most valami, mert már napok óta voltak gondok a játékkal. Pl beragadt a repülő a kifutópályára, vagy nekem az egyik feladatnál nem akarta számolni a repülőket.

Amióta bekerült a játékba a bőrönd, ahol lehet nyerni, azóta vacakol.

De mondom szerintem írj az illetékeseknek, ők majd segítenek Neked, mi okozhatja.

2011. okt. 26. 16:00

Sziasztok!


Tudtok nekem segíteni a skyrama játékban, mert az elején elakadtam.


Az első pályánál elküldtem már több órája az első repülőgépemet, de nem érkezik vissza. És így nem tudok tovább lépni. Ráadásul a bolt, és a mellette lévő gombok inaktívak.

2011. okt. 26. 15:58
Tud nekem segíteni valaki nekem a Skyrama játékban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook