Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Formailag hogy nézzen ki egy felmondás , ha nyugdíjbavonulás miatt kell megtenni? fórum

Formailag hogy nézzen ki egy felmondás , ha nyugdíjbavonulás miatt kell megtenni? (tudásbázis kérdés)

6. Guruljka (válaszként erre: 2. - Fancsali)
2012. nov. 20. 08:55

Bejelentem...hogy megszüntetni szíveskedjen???


Vagy: bejelentem, hogy (nyugdíjazás miatt) megszüntetem...


Vagy: kérem, hogy megszüntetni szíveskedjen.

5. Morgan le Fay (válaszként erre: 4. - Temperensz)
2011. okt. 26. 13:42

Köszönöm:) Sajnos anyu cégénél mindennek nagy feneket kerítenek, képesek egy szóba belekötni.:(


De összehoztam egy felmondó levelet, beleöltem minden tudásomat...:)))) remélem megfelel nekik.

2011. okt. 26. 13:03

Nem kell ennek túl nagy feneket keríteni.

Középre felírjátok, hogy rendes felmondás.

Alulírott x.y. kijelentem Z. Kft-nél 1985. jan. 1-e óta fennálló munkaviszonyomat 2011.október 31-ével, nyugdíjazás miatt megszüntetem.

Kérem t. munkáltató szíves intézkedését.


Bp. 2011. okt. ..



X.Y.

3. Morgan le Fay (válaszként erre: 2. - Fancsali)
2011. okt. 26. 12:59

Köszönöm szépen! Végre valami, semmit nem találtam eddig. Nem jár neki semmi, ez nem olyan cég.:(


Még egyszer: anyukám nevében is nagyon hálás vagyok.))))

2011. okt. 26. 12:57

Tavasszal estem túl mindezen, még frissek az "élményeim". Nincs ilyen nyomtatvány, ezt az Édesanyádnak kell megírni és ami a lényeg: ne írja le a "felmondás" szót! Közalkalmazott?

Előveszem a papírt amit nekem kellett írni: tehát:

Alulírott xy... (adatok szül év hely nap, édesanyja leánykori neve stb, BEJELENTEM, hogy ekkortól (dátum, munkaviszonyomat megszüntetni szíveskedjen. Ezt nyilván a munkáltatójának címezi, nem a közvetlen főnökének!!! Nem tudom várhat-e valami végkielégítést, vagy jubileumi pénzt, nem jár ugyan ebben az esetben, da ha rendesek, akkor még adhatnak is valamit!

2011. okt. 26. 12:47
Sziasztok! Anyukám 40 év munkaviszony után november 1.-től megy nyugdíjba. A cég ahol most dolgozik, kérte, hogy adja be a felmondását. De sehol nem találtam ilyen iratmintát, tudna valaki segíteni? Köszönöm szépen.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook