Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magyar szakos Tanárnénik/bácsik:) segítsetek!!! fórum

Magyar szakos Tanárnénik/bácsik:) segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


13. b3edc666c5 (válaszként erre: 12. - Tipke)
2011. okt. 25. 21:18

Nem bántani akart,értem a szülői oldalt is:), de padagógusként leginkább Téged.Mi sajnos lassan már csak a kritikát kapjuk :(

Én 1 évig tanítottam fizikát (magyar szakosként).Hogy milyen iskolában,nem részletezném,de az ott "tanulókhoz" diploma sem kellett volna :(

4 évig tanítottam általános iskolában,de már annak is 10 éve,a középiskolai dolgokban vagyok benne,így sajnos nem tudok segíteni.

12. Tipke
2011. okt. 25. 20:28
Rendben, nem okítást kértem! Csak olyanoktól szerettem volna segítséget kérni könyvek terén akik már régen tanítanak, s a tankönyvek mellett tudnának valami segéd könyvet vagy hasonlót ajánlani. Nyugodtan lehet kritizálni a felkészültségemet ( bár nem tudom erről honnan tudtok :P) De aki akar segítsen aki nem, nem! ( wááááá, felkészületlenség...) Biztos miattam olyanok az iskolák amilyenek... Tuti!
11. andi6020 (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2011. okt. 25. 20:08

Én arra is gondolok, hogy a felkészületlenség mellett teljesen szabálytalan az, hogy ott tanít.

Vagy nem?

10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Tipke)
2011. okt. 25. 19:55

Nem sértegetni akartalak, szerintem nem is volt bántó a stílus, ahogy írtam.


Csak elnézem, ami manapság a sulikban megy, hát, fenntartom amit írtam.

2011. okt. 25. 19:48

[link]


itt nézz még körül

8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Tipke)
2011. okt. 25. 19:46

ne vedd a szívedre!

ha jobban belegondolsz, igaza lehet, hiszen joggal gondolhatja, hogy nem vagy felkészült, hiszen itt kérsz segítséget.


A tankönyvekhez tartozik egy-egy tanári útmutató, abban nyilván találsz iránymutatást vagy tanmenetet.

Esetleg magyarszakos kollégától (ha van a suliban) kérhetnél segítséget.


Mint tanító , lehet rálátásod a módszertanra, feladattípusokra, próbáld azokat alkalmazni.

2011. okt. 25. 19:36
Hmmmm köszi! Biztos borzalmas nagy kárt tennék a lányodban, mint ahogy kb 50 gyermekben teszek!
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Tipke)
2011. okt. 25. 19:26
Remélem nem haragszol, hogy ezt mondom, de örülök, hogy nem a lányon iskolájában tanítasz.
2011. okt. 25. 19:25
Elvileg szerintem nem lehetne, de mivel nem találtak magyar szakos tanárt, s kellett nekik valaki... Így lettem én!
2011. okt. 25. 19:23

Oké, de ha a rajzhoz értesz, hogy taníthatsz magyart? Főleg felsőben.

Vagy én vagyok a tudatlan, és ezt lehet?

2011. okt. 25. 19:21
Jöttem, láttam, kellettem:)
2011. okt. 25. 19:17
Azt meg hogy?
2011. okt. 25. 19:14

Sziasztok!

Én egy frissen diplomázott rajz szakos tanítónéni vagyok. Ennek ellenére ált. isk. felső tagozatában tanítok magyart ( irodalom, nyelvtan, népismeret, szoc.komm, nem szakrendszerű irodalom). Segítségeteket szeretném kérni bármiben! Óravázlat, tankönyv, feladatlap ajánlás, dolgozat, bármi! Aki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook