Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akiknek angyalkáik vannak..ti sokat gondoltok rá? /Vetélés, abortusz/ fórum

Akiknek angyalkáik vannak..ti sokat gondoltok rá? /Vetélés, abortusz/ (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. baybi (válaszként erre: 68. - Kolli1987)
2011. okt. 29. 19:56
Köszönöm!Aranyos vagy!Bár ilyen könnyen menne minden!
68. Kolli1987 (válaszként erre: 67. - Baybi)
2011. okt. 29. 19:50

Tudod. pont ez miatt amin átmentél/átmentettetek neki támogatnia kellene téged, hogy minél előbb túl legyél rajta és utána minél hamarabb jöhessen a következő baba amikor mind a ketten készen álltok rá.

Én csak azt kívánom neked, hogy ne vádold magad a történtekért legyél nyitott, és minél előbb legyél boldog és találd meg azt a férfit aki tényleg támogat téged jóban rosszban is.

67. baybi (válaszként erre: 66. - Kolli1987)
2011. okt. 29. 19:46
Én azért sajnálom ezt az egész dolgot és nem könnyű elfelejteni,sőt biztosan tudom mondani,hogy soha nem tudom elfelejteni!De remélem hamarosan az én életem is egyenes vágányon lesz és megjön a kárpótlás!!
66. Kolli1987 (válaszként erre: 64. - Baybi)
2011. okt. 29. 18:27

Babybi!

Ez a férfi nem érdemelt meg téged. Ilyen önzőn viselkedni. Nehogy magadat okold ez miatt. Ők valami miatt úgy döntöttek, hogy nem szeretnének ide jönni közénk.

A volt párod meg nem tisztelt, ha ilyeneket tud mondani. Hát igen sokszor a férfiaknak könnyű, mert ha ők úgy döntenek akkor "csak" kilépnek a kapcsolatból.

65. bcb6de9272 (válaszként erre: 64. - Baybi)
2011. okt. 29. 18:03

Szerintem az ilyen pasi jobb ha elmegy...az ilyen férfi nem érdemel gyereket sem nőt..már bocs..hogy mondhat ilyet?

Ez bunkó a javából..

64. baybi (válaszként erre: 63. - Bcb6de9272)
2011. okt. 29. 17:57
De ha lenne a baba nem lenne vége!Sajnos az miatt lett vége mert már a második babánkat vesztettük el és azt mondta,hogy neki nem kell egy olyan nő aki nem tud neki gyereket szülni!engem okol mindkét baba elvesztése miatt!:S
63. bcb6de9272 (válaszként erre: 62. - Baybi)
2011. okt. 29. 17:49

Nem büntet senki, az emberrelnéha történnek nem éppen jó dolgok, de majd később fogsz rá jönni mi miért történt..

Ha azt írod a pároddal is vége, akkor talán jobb ha nincs baba..

Egyedül nehéz lett volna..

velem 4 éve ami történt..véletlen jött a baba, már szakítottam az akkori párommal, mikor kiderült terhs vagyok.

Kibékültünk...aztán megvert...aztán rá egy hétre elvesztettem a babát..de én úgy fogm fel..talán jobb így...

Már van 3 éve egy új kapcsolatom szeretjük egymást...jövőre ha minden jól megy hárman leszünk.

Mindennek a vége egy új kezdet...ezt sose felejtsd el:))

62. baybi (válaszként erre: 61. - Bcb6de9272)
2011. okt. 29. 17:44
Az nem jelent semmit,hogy fiatal vagyok!A fiataloknak is lehetnek fájdalmai és bánatai,sajnos nagyon sok rosszat megéltem és nagyon sokat jelentett a baba várás,de valamiért fentről büntetnek!
61. bcb6de9272 (válaszként erre: 60. - Baybi)
2011. okt. 29. 17:42

Nagyon fiatal vagy még látom...eljön még a te időd!

ne bánkódj!

60. baybi (válaszként erre: 59. - Bcb6de9272)
2011. okt. 29. 17:39
Én is nagyon mert nagyon fáj!Azóta elvesztettem a párom is!Sajnos olyan kijelentést tett ami ezt a fájdalmat tetézte!:(
59. bcb6de9272 (válaszként erre: 58. - Baybi)
2011. okt. 29. 17:35
Nagyon sajnálom:(
58. baybi (válaszként erre: 57. - Bcb6de9272)
2011. okt. 29. 17:33
Első baba nem szeretett volna velem maradni és elég korán elment 10hetessen!A másodikat idén vesztettem el,de ez jóval fájdalmasabb volt mert meg kellett szülni,már elmúltam 16 hetes! :'(
57. bcb6de9272 (válaszként erre: 56. - Baybi)
2011. okt. 29. 17:14

mi történt?

nekem is kettő van...de a másikat sajnos el kellett vetetnem...de a másik sokkal jobba fáj:(

56. baybi (válaszként erre: 1. - Bcb6de9272)
2011. okt. 29. 17:12
Sajnos nekem is már kettő van és nap mint nap eszembe jutnak!Szerintem ezt az ember soha nem tudja elfelejteni! :'(
55. bcb6de9272 (válaszként erre: 52. - Misz)
2011. okt. 29. 17:07

Sziasztok!

én pont ma 4 éve,hogy a doki mondta, hogy a baba szíve megállt.

Ilyenkor 29-én mindég eszembe jut.(

2011. okt. 28. 19:35
Igen.Elfelejteni sosem lehet.
53. 376ca6d064 (válaszként erre: 52. - Misz)
2011. okt. 28. 16:58
Köszönöm szépen...a te gyermekeid is csodaszépek..
52. misz (válaszként erre: 51. - 376ca6d064)
2011. okt. 28. 16:53

Sajnálom. Karácsony előtt még sokkal nehezebb lehetett. :(

És hát némelyik doki tényleg annyira érzéketlen, hogy nem erre a pályára való, az biztos.


Nagyon szép a Kisfiad. :)

51. 376ca6d064 (válaszként erre: 46. - Misz)
2011. okt. 28. 16:44
Nagyon sajnálom...és mindjárt 2 kisangyal.A dokim az uh-n nézte a monitort,majd minden érzés nélküli arckifejezéssel mondta,hogy ez egy elhalt terhesség,a terhességek X százaléka igy végződik és hogy én most beleestem ebbe a bizonyos százalékba.Rögtön adott időpontot a missed ab-ra.....én annyira ledöbbentem,hogy semmit sem szóltam.Otthonról aztán felhivtam,hogy nem fogok elmenni a beavatkozásra,mert én még bizok benne,hogy el fog kezdenni dobogni a kicsi szive.Kikértem még egy orvos véleményét,aki sajnos szintén azt mondta.1 hét alatt 3-szor voltam uh-n,hogy hátha,mégiscsak....de sajna nem.Decemberben történt karácsony előtti napon és márciusban már a pocimban volt a kicsi fiam.
50. misz (válaszként erre: 48. - Bcb6de9272)
2011. okt. 26. 19:04

2007. :(


Most mennem kell, hív a Csipet csapat. Apa elfáradt a nagy játékban, a Gyerkőcök meg éhesek. :)

49. misz (válaszként erre: 47. - Bcb6de9272)
2011. okt. 26. 19:03
:)
48. bcb6de9272 (válaszként erre: 46. - Misz)
2011. okt. 26. 18:35
Mikor történt ez veled?
47. bcb6de9272 (válaszként erre: 46. - Misz)
2011. okt. 26. 18:34

Szia

De jó, hogy itt vagy:)

46. misz (válaszként erre: 40. - 376ca6d064)
2011. okt. 26. 18:33

Így, még nehezebb lehet, hogy számoljátok, mennyi idős lenne. :(

Az én Angyalkámnak lett volna kis barátja, mert a kolleganőimmel valahogy úgy jött ki, hogy ketten is abban a hónapban szültek, amikor az én Kicsikéim is születtek volna. Az Ő Gyermekeik szerencsére egészségesen születtek. De mai napig kerülöm a témát, ha beszélek velük, és összeszorul a szívem, ha a Gyerekeiket látom. Mert mindig az jut eszembe, az én Babáim is ennyi idősek lennének... De Ők nem születtek meg...

Egyiküknél a 12 hetes UH-n derült ki, hogy már 8 hetesen meghalt. Másikuk 6 hetesen lett Angyalka. Az orvosok egyiküket sem tudták megmenteni...

A dokiknak csak két szó: spontán vetélés, vagy missed ab. De egy anyának soha nem múló fájdalom...

45. bcb6de9272 (válaszként erre: 44. - 529538f44c)
2011. okt. 26. 17:47

Nagyon együtt érzek veled

Nekem 2007.10.30-án volt a műtét..és közeleg a nap halottak napja tudom mit értel..

sajnálom, hogy átkellett élned a poklot..

2011. okt. 26. 16:06
Sziasztok. 6,5 fél éve vagyok együtt a párommal, másfél éve élünk együtt.Én 22 vagyok, ő 24. Idén februárban terhes lettem.Azt gondoltam azelőtt, hogy ha ez a vártnál hamarabb megtörténik, nem vetethetem el, mert nagyon szeretjük egymást. Nem így történt. Az első gondolatom valóban az volt,hogy megtartom,de aztán szembesülnöm kellett a tényekkel:nem volt munkám, egy forintom nem volt és neki sem volt fix jövedelme.Egyikünk családja sem áll úgy anyagilag, hogy nagyobb összeggel tudjon támogatni. Közben megbeszéltük a párommal,hogy most ez lesz a legjobb megoldás,de közben ő szerette volna, részben én,is, de én olyan lelkiállapotban voltam, hogy nem tudtam normálisan gondolkozni, teljesen kikészültem,az ideg-összeroppanás határán voltam.Végül májusban megtörtént a dolog, amit még aznap megbántam.Azóta is bánom, minden nap,minden percben, nem tudok másra gondolni, magamat hibáztatom, és mindig jön a mi lett volna ha...főleg most,hogy közeleg a dátum.november 27-re voltam kiírva.teljesen magam alatt vagyok. a párom testvérének a gyermeke 19-én érkezik...rettegek,hogy hogy fogjuk megélni.Viszont most már nagyon szeretnék gyereket. Nem azért,hogy a bűntudatom enyhítsem, vagy, hogy az űrt töltsem be vagy ilyesmi.Igazán szeretném teljes szívvel, felkészültem rá.(most már kimerem mondani)Nagyon félek, hogy nem fog még egyszer megadatni nekem, valamiféle büntetésből, vagy elvetélek...
2011. okt. 25. 23:55
Kedves babájukat elvesztők, EFT-vel (Érzelmi Felszabadítás Technika) megbékélhettek a veszteséggel. A babát ugyan nem hozza vissza az EFT, de a fájdalmatokat fel lehet vele oldani, meg tudtok békélni a történtekkel. Segítek bárkinek (ingyen) aki szeretné elengedni a bánatát. Higgyétek el, senkinek nem jó, ha ezt a fájdalmat magatokban hordozzátok.
42. misz
2011. okt. 25. 20:12

Nekem 2 Angyalkám van. A kislányom után és a kisfiam előtt voltak velem néhány hétig.

4 éve történt. Akkor úgy éreztem, annyira fáj, hogy legszívesebben leborulnék a földre és addig sírnék, amíg meg nem halok. Valamilyen megnyugvást a kisfiam születése hozott.

De a fájdalom nem lett kisebb az idő haladtával. Csak megtanultam dobozba tenni az érzéseimet, és azt a dobozt egyre mélyebbre és mélyebbre rakni a szívemben. Így ma már tudok zokogás nélkül beszélni Róluk, ha a dobozokat sikerül zárva tartani közben.

De ilyenkor október vége felé, akárhogy erőlködöm, nem tudom zárva tartani őket. Ahogy közeledik a nap, amikor kimegyünk a temetőbe, és a kereszt alatt mécsest gyújtok nekik, újra élek minden pillanatot. Kinyílnak a dobozok, és ugyanolyan iszonyúan fáj.

Tudom, hogy itt van a két csodálatos Gyermekem. és kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy Ők vannak nekem. És nem adnám Őket semmiért, Ők az életem értelmei.

De ott a két Angyalka, akiket soha nem ölelhettem át, akiknek a mosolyát soha nem láthattam... nem folytatom....

41. bcb6de9272 (válaszként erre: 40. - 376ca6d064)
2011. okt. 25. 18:12
Gratulálok, akkor ne szomorkodj...ott van a kis fiad...az kárpótol tégedet..
2011. okt. 25. 18:09
Nekünk is van egy kisangyalkánk...Nagyon,nagyon gyakran gondolok rá...Azóta született egy kisfiunk,aki már 2 éves lesz.Minden áldott hónapban mondjuk a férjemmel,hogy ő már most mennyi idős lenne.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook