Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megszeretném tanulni hobbi szinten a műkörömkészítést ebben kérném segítségeteket fórum

Megszeretném tanulni hobbi szinten a műkörömkészítést ebben kérném segítségeteket (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jún. 29. 23:24
ja, és reklámnak is gyenge..
2010. jún. 29. 23:23
aha, fos.
38. Mameda
2010. febr. 9. 19:37

Sziasztok! Tudnátok nekem leírást küldeni az épített porcelán karmok elkészítéséről? Köszi

mameda@citromail.hu

2009. máj. 12. 20:18
Szia.Azt szeretném kérdezni hogy ebben a könyvben vannak körömdíszítések is,képekben?Mennyi egy ilyen könyv?
2009. máj. 12. 19:07

Sziasztok! Aki kezdő műkörmös vagy szeretne magának műkörmöt csinálni, annak ajánlom Kéz, lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata c. könyvet. Nagyon részletes, pontos leírásokkal.

Érdeklődni: kingatulip@gmail.com

2009. máj. 11. 20:01
Sziasztok köszi szépen a leveleteket. Reny09 én is tudom hogy mire beszerzem a dolgokat az sok.De ha meglesz minden és magamnak csinálom a körmömet akkor olcsobban jövök ki mintha körmöshöz járnék,én így értettem.Ja és bocsi de nem néztem az évet,hogy mikor írtad hogy kellene konados készlet.Én csak azt néztem hogy januárban írtad.:)Na mindegy! Azért írjon akinek kell az a Konados készlet,még mindig eladó.
2009. máj. 8. 11:01
Ja, és azért jóval olcsóbb...
33. 785b504dc5 (válaszként erre: 31. - Anyta1986)
2009. máj. 8. 10:59
Sziasztok! Én 2 évig csináltattam műkörmösnél a körmeimet, aztán egyszercsak éreztem, hogy már én is meg tudom csinálni! Vettem egy induló készletet, és az első körmöm is gyönyörűre sikerült! Már egy éve csinálgatom, és semmi probléma. A pedikűrösöm is megdicsérte milyen szépek (ő műkörmös is) nem akarta elhinni, hogy az én művem, tanfolyam nélkül. Sőt, mivel én érzem, amikor csinálom nem reszelem annyira fájdalmasan le, mint anno akihez jártam, + tényleg olyan lesz amilyet csak szeretnék. Mondjuk jó akézügyességem, rajzolok sokat, ez is biztosan számit. Szerintem csináltass körmöket egy kis ideig, és közben figyelj! :)
32. Reny09
2009. máj. 7. 23:28

Sziasztok!


Anyta köszike,de ez már egy éve volt:D Azóta vettem is meg túl is adtam rajta.Figyeljetek,jó tanács,nem lehet ezt így autodidakta módón megtanulni higgyétek el nekem.Először én is így gondolkodtam mint ti és azt hittem,hogy magamnak meg tudom csinálni de nem.Tehát mindenfélekképpen kell hozzá egy segítség.A legviccesebb pedig az,hogy saját magadnak a legnehezebb megcsinálni!!!!Ezt komolyan mondom,nagyon kevés körmös van aki magának meg tudja csinálni!!Ahhoz ,hogy saját magadnak megcsináld sokkal több gyakorlás és TUDÁS kell mint ha másnak csinálnád.Lekopogom,hoyg én abban a szerncsés helyzetben vagyok,hogy megtudom magamnak csinálni.


Olcsóbb lenne,ha magadnak csinálnád??Dehogyis,mindenki aki otthon akarja csinálni így áll hozzá,de én megmondom az igazat;ha minden szükséges cuccot megveszel,és ebbe télleg csak a szükséges dolgokat értem,legolcsóbban kihozva 40.000ft.És ebből kb annyi körmöt tudsz magadni csinálni mint amennyit egy körmösnél tudnál csináltatni ebből a pénzből.Meggondolandó..


2 hetente??Mért kéne 2 hetente járni??bőven elég havonta,természetesen akkor ha az a köröm megfelelően van megcsinálva.Hozzám a vendégeim havonta járnak,ez annak is betudható,hogy én körömágyhosszabító zselével dolgozok és ez lenövés mentes.Gondolom saját tapasztalatból mondod,ami azt jelenti,hogy nem a megfelelő szakemberrel csináltattad a körmödet.


Nem bántásból,csak jó tanácsként,segítőszándékként írtam le ezeket.Csakhogy belelássatok!Látom,hoyg itt a pénzen van a hangsúly.amit meg is értek természetesen,hisz ez teljesen egyértelmű,hogy ha szertnénk valamit magunknak,de annak van egy borsos ára,akkor kiutakat kerseünk meg megoldások,hogy hogyan csökkenthetjük ennek költségét,hisz én is így gondolkodok,meg szerintem minden ember.

Én személy szerint,nem a pénz miatt körmözök,hisz van egy főállásom amiből van elég keresetem,egyetemre járok,és csak azért körmözök,mert nekem ez a mindenem,a hobbim az álmom,egyszerűen imádom csinálni és pont ezért alacsonyak is az áraim,vagyis pontosabban anyagáron dolgozom.Ezért nem számolok fel ezreket mellé munkadíjnak,hisz nekem ez nem munka hanem HOBBI.Szerintem 2500ft havonta nem sok:)


Gondolkodjatok rajta:)


Szép estét mindnekinek!Reni

2009. máj. 5. 12:52
sziasztok! Én is szeretném elsajátítani a műkörömkészítést,hogy otthon tudjam magamnak csinálni,gondolom olcsóbban kijönnék,mint ha körmöshöz járnék két hetente.Valaki leírná nekem hogy mi után mi következik? Amugy tippes zselés köröm érdekelne.Köszi előre is.
2009. máj. 5. 12:44
Ja és van hozzá pár darab kövecske is.:)
29. anyta1986 (válaszként erre: 12. - Reny09)
2009. máj. 5. 12:40

Szia!Nekem van egy konados készletem.Nem sokszor használtam,talán 3-szor.Nem sok időm van mostanában.Ha kell eladom neked.Írj ha érdekel.

Van 3 korongom,van lehúzóm,nyomdám,3 színű körömlakk: rózsaszín,fehér,fekete.

28. EFA1313 (válaszként erre: 26. - Vasolya)
2009. márc. 24. 10:09
LEHET, HOGY NEM PORTALANÍTOD RENDESEN...VAGY HASZNÁLSZ PRIMERT?HA NEM, PRÓBÁLD KI SEGÍTI A TAPADÁST.MINDEN VENDÉGNÉL, VAGY CSAK 1 VENDÉGNÉL TAPASZTALOD?HA CSAK EGYNÉL, NEM LEHET, HOGY ZSÍROS-NEDVES A KÖRME?
2009. márc. 14. 10:40
sziasztok!nekem az a kérdésem lenne,h amikor csak smán ragasztva van a köröm,és nincs rajta zselé,akkor azt nem lehet már csak ugy simán tartósabbá tenni,ugye?mert elég hamar elengedi a ragasztó... :(
2009. márc. 14. 10:08
Engem is az érdekelne, mért válik le a zselé a körömről akkor is ha zsírtalanítom?
25. Reny09
2009. márc. 14. 00:51

Szisszancs!

rengeteg fajtájú és márkájú zselé van.A zseét nem csak "kenni" kell.Hiába láttál videót..abból úgysem érted hogy mi hogyan van.Rengeteg mindenre kell figyelni egy köröm mgerősítésnél..a fertőtlenítésre a lgjobben hisz ha valmit elrontasz akkor akár egy több hónapos vagy éves körömgombát okozhatsz magadnak.Nem véletlenül kell egy műkörmösnek egészségügyi vizsgát is tennie.

2009. márc. 4. 21:28
Sziasztok. Nem bántásból mondom de szerintem ezt nemigen lehet "hobbiszinten" megtanulni. Hosszú hónapok gyakorlása,és tanulása szükséges ahhoz,hogy egy igényes munkát kiadj a kezeid közül. Az hogy te melyik anyaggal tudsz jobban dolgozi, hogy a tippet rendesen fel tudd ragasztani, vagy a zselével szépen dolgozni...mire ezt megtanulja az ember akár beállhat profinak is:-) Na ehhez kívánok sok sok kitartást.
2009. márc. 4. 18:31

Halihó!

Szeretnék egy ki ssegítséget kérni.

Nekem saját hosszú körmöm van, de már unom a csak körömlakkokkal való festést, és szeretnék zselét rákenni.láttam egy jó videót lépésről lépésre megmutatja hogy hogyan kell. De viszont azt nemtudom hogy a Zselé az nem mindegy milyen? vagy több fajtája van?

2009. márc. 1. 19:44

Sziasztok!

Most vágtam bele a műkörmözésbe otthon, porcelánnal. Sajnos nekem mindig zselés volt, úgyhogy kicsit béna vagyok. Két napja felrakott porcelánt kellett ma leszednem, mert teljesen fellevegősödött. Biztos a technikámmal lehet baj, vagy valamit kifelejtettem, nem tudom. Tud valaki segíteni? Mi a porcelán műkörömépítés folyamata? Köszönöm a segítséget!

2009. jan. 30. 00:21
Nem tudom,hogy merre laksz,de Szegeden fojamatosan indulnak ezek a tanfojamok.
2009. jan. 28. 16:17

Sziasztok!

Ne haragudjatok, de olyan számokat írtok, hogy borzalom! 20e alatt is lehet cucokat venni, még akkor is ha zselé és UVlámpa kell hozzá, csak tudni kell, hogy te mit akarsz. Mert ha úgyis csak lakkozod a felületét, akkor 1 színű zselé/por elég, nem kell 3 fajta. És azért az sem mindegy, hogy csak azért mert ismertebb neve van valaminek megfizetsz e dupla árat, vagy keresel 1 jó középkategóriás árú anyagot. úgyis az számít hogyan készíted elő, reszeled meg a körmöt, ha jól csinálod, nem fog felválni.

2008. dec. 15. 20:08
Szerinted formában melyik a jobb: a szögletes, a kicsit szögletes, vagy a kerekített szélű szögletes? LÁttam a munkáidat, szépek, gratulálok!
18. Henie
2008. dec. 15. 19:24
Ki lehet gép nélkül, én pl nagyon keveset használom a gépet, inkább reszelek... Nekemaz jobb:) Szerintem a zselés cuccot olyan 30-40ből ki lehet hozni csiszológép nélkül.. ebbe csak az uv lámpát vettem bele (10.000).. Porcelán olcsóbban kijönne, de nehezebb használni és sztem zselés sokkal jobb!
2008. dec. 15. 19:22
Amúgy összeszámoltattam egy boltban,mindenből a legkisebb kiszerelést kb. 25e + a csiszológép (19-20e körül), ha bejönne a dolog később elvégezném a tanfolyamot is esetleg.
16. katica73 (válaszként erre: 15. - Henie)
2008. dec. 15. 19:20
Még nem csináltam soha. Csak unom, hogy mindig menni kell, ezért akarom megtanulni. Szerinted gép nélkül (körömreszelővel) is le lehet csiszolni? Meg nekem tudnom kellene az első lépéstől az utolsóig minden mozdulatot (mi mi után jön, mikor milyen zselé stb.)Amúgy az én körmöm zselés és mindig lecsiszolják az egészet és újra csinálják, de nagyon szép mindig. Csak elég egy rossz mozdulat és mehetek csináltatni. Már alig tudok gépelni, mert nagy a körmöm! :)
15. Henie (válaszként erre: 14. - Katica73)
2008. dec. 15. 18:49
milyet szeretnél csinálni? zselés vagy porcelán? csiszológéphez ragaszkodsz?
2008. dec. 15. 18:42
Sziasztok! Szerintetek kb. mennyibe kerül egy alap indulócsomag (csiszológéppel)otthoni használatra kellene egyenlőre? Esetleg nem tudnátok ajánlani valami könyvcímet, amiből el lehetne sajátítani az alapokat?
13. Henie
2008. jan. 14. 12:15
Hogy haladnak a koromepito tanulok? Kell meg segitseg?:)
12. Reny09
2008. jan. 10. 23:16

helloka!

én is saját köröm készítésbe kezdtem de csak saját körmömmel kísérletezek:)

viszonz kéne hozzá egy konados készlet..van valakinek eladó ilyene?szívesen vennék csak korongokat is...

11. JUL17 (válaszként erre: 10. - 189e7a0266)
2007. dec. 4. 18:50
én is kérhetnék privibe hasznos dolgokat ,hol találom a neten?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook