Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm pasija tabu! fórum

A barátnőm pasija tabu! (beszélgetős fórum)


1 2
45. o.andi
2011. nov. 1. 15:38
igy van..szó szerint!
2011. okt. 11. 15:37
velem nem fordulhat ilyen elő,mert a barátnőm pasijait nem engedem közel magamhoz,ez nálam alap és egy elv,meg más használt gönce sem kell,főleg ha rokonomé vagy barátomé(akkor sem ha már nincsenek együtt):D
2010. máj. 23. 11:17

Nekem van egy barátnőm aki össze akar/akart jönni a volt pasimmal ...

a másik barátnőm mondta hogy neki a niki mondta h neki nagyon kell a tamás...de ezt mind másnap mondta az erikának miuttán tamás meg én össze vesztünk :\'( ....szerintem ez nem igaz barátnő...

az igazi barátnő soha nem jönne össze a volt pasimmal

42. e0e5b9da70 (válaszként erre: 41. - Sariya)
2008. dec. 14. 16:30
Igen.......én is erre hajlok hogy elmondom neki,de félek hogy emiatt a sráccal roszba leszünk.(De végülis a barátság a legfontosabb) :)köszi a tanácsodat.
41. sariya
2008. dec. 14. 15:52
Én mindenképpen megbeszélném a barátnőmmel..Mert ha nem mondod el neki,és tovább folytatod a sráccal lelkiismeretfurdalásod lesz a barátnőd miatt.és azt te sem élveznéd.AZt mondom őszinteség.Főleg ha nagyon jó barátnőd..
2008. dec. 14. 15:48
Sziasztok....légyszives segítsetek,mert nemtudom mitcsináljak.Osztálytársak vagyunk mint a barátnőm a volt pasija és én.Az a helyzet hogy igaz szakítottak de a barátnőm még mindig szereti,de én is megszerettem a srácot nagyon is.A barátnőm elment sajnos mert elköltözött a srác meg megkért hogy üljek mellé ezentúl és én oda is ültem és folyton aztkéri,hogy cirógassam.Cirógatom is mert szeretem a srácot,de nemtudom hogy ő akar tőlem-e valamit.Másrészt meg nemakarom megsérteni a barátnőmet aztsem tudja,hogy mióta elment a srác mit kér tőlem. :( Légyszi segítsetek elmondjam a barátnőmnek vagy hagyam és cirógassam a srácot? Vagy a srácnak mondjam el hogy tetszik,de akkor félek,hogy tönkre megy a barátság. Bocsi a hoszú történetért de ha akartok segíteni vagy tudtok egy megoldást akkor az egész történetet tudnotok kell.
39. Sanya197* (válaszként erre: 38. - Viktorin)
2008. nov. 3. 21:39
Dehogynem
2008. nov. 3. 21:38
Nem vagyok férfi, de szerintem ha egy olyan nő mellett köt ki, akit nagyon szeret, nem gondolkozik azon, hogy hány nőt hagyott ki...
37. Sanya197* (válaszként erre: 35. - Viktorin)
2008. nov. 3. 21:37
Aki kihagy pár nőt, azt élete végéig megbánja egytől egyig.
36. Viktorin (válaszként erre: 34. - Sanya197*)
2008. nov. 3. 21:35
Néha tudni kell nemet mondani!
2008. nov. 3. 21:34
Szerintem ez nem így van..biztos hogy vannak ilyen esetek, de nem kellene ennyire leírni a nőket...És Istenem, mi van akkor ha kihagy pár nőt? Akkora nagy érvágás? Fontosabb, mint hogy tiszta legyen a lelkiismerete?
2008. nov. 3. 21:32

"Ha valamivel megkínálnak, fogadd el"

:-DD

33. Sanya197* (válaszként erre: 32. - Viktorin)
2008. nov. 3. 21:32
A nagy tisztelet eredménye pedig az lesz, hogy kihagy egy csomó csajszit, aztán előbb-utóbb megcsalja a legjobb haverjával a barátnője, akit annyira tisztelt. looser.
2008. nov. 3. 21:30
Nem hülye, hanem van benne egyfajta tisztelet az embertársai iránt!
31. Sanya197* (válaszként erre: 30. - Viktorin)
2008. nov. 3. 21:27

Persze, hogy igen. Köztudott, hogy a csajok irigyek egymásra, legjobban a saját barátnőikre. Ezért van az, hogy amikor egy pasinak van egy barátnője, akkor annak a barátnőit a legkönnyebb megszerezni.

Olyan ez, mint egy ajándékcsomag, ami a barátnőhöz jár :-)

Hülye az a pasi aki kihagyja.

30. Viktorin (válaszként erre: 29. - Sanya197*)
2008. nov. 3. 21:25
Olyan érzéketlen vagy! Azért van lelkiismerete is az embernek! Te képes lennél titokban ezt művelni?
2008. nov. 3. 21:22
nem kell ennyit problémázni a dolgon, lényeg, hogy titokban maradjon.
2008. nov. 3. 21:21
ja, barát, rokon stb. nõje/pasija tabu, tilos hozzaérni :P szerintem nem éri meg egy kis kaland, hogy tönkretegyünk valakivel egy kapcsit :
2008. nov. 3. 21:19

És a feleségem barátnője?

Remélem az nem!:DDD

2008. nov. 3. 21:19
Ez attól függ, hogy mit érzel a pasi iránt,meghogy megér e annyit a dolog, hogy kockáztasd a barátságot! Ha csak egy kalandot akarsz, vagy ha már előre látod, hogy úgysem lesz komoly a dolog, akkor szerintem jobb ha ezt átgondolod, főleg úgy, hogy a pasi szakítás után egy hónappal már megint csajozna...szerintem ez annyira gáz...csak habzsolni akarja az élvezeteket:S
2008. nov. 3. 21:16
nekem bárki pasija tabu, persze erről tudni kell
24. Sanya197* (válaszként erre: 22. - It's me)
2008. nov. 3. 21:13
Ne törődj a barátsággal, szedd föl a pasit.
2008. okt. 21. 03:33
még idegené is.
2008. jún. 30. 19:06

sziasztok. barátnőm meg barátja 1hónapja szakítottak. azóta a srác nyomul rám és most járni akar velem.de én nem tudom h mit csináljak. tudom h ezt nekem kell eldönteni. nekem bejön a srác és ha nem barátnőm volt pasija lenne akkor össze is jönnék vele. de így tekintettel vagyok arra h 10éve már legjobb barátnők vagyunk.szerintetek hülyeséget csinálok?

írjatok légyszi


üdv:Eszter

21. Sirga
2008. ápr. 28. 11:22
Volt egy barátom. Olyan igazi, nagybetűs BARÁT - amellett, hogy beleszerettem! A barátnőmmel járt - ettől függetlenül velem többet megbeszélt, mint vele -, tehát sokszorosan tabu volt.(Mindenképp féltem volna kezdeményezni, így viszont - sok-sok viharuk után - azt gondoltam: ne miattam hagyja ott a barátnőmet, hanem saját maga miatt! Ne lecserélje rám!) Végül összeházasodtak, de a barátnőm továbbra sem bírt magával, így hamar válás lett a vége. Majd' 20 év után vallottam be neki - félig-meddig -, hogy szerettem... Azt viszont megtartottam magamnak, hogy valahol belül még mindig... :) Jó ez így!
2008. febr. 22. 16:51
Ááá ez a legundorítobb....:S és engem nem a pasi érdekel, hanem az h pont a legjobb bnőm és h folymaatosan hazudott, legalább az igazat mondta volna el .....
2008. febr. 22. 16:37

Nővérem is így járt.Férjnél volt,volt nekik egy nagyon jó pár barátjuk,tesómnak a legjobb bnője lett a csaj.Mindenhová együtt mentek,és a vége az lett hogy a csaj lenyúlta tesóm férjét és most már ő él abban a házban a pasival ahol tesóm lakott vele.

AZT A PASIT AKIT VINNI LEHET CSAK VIGYÉK IS!!!

2008. febr. 22. 16:35
Nem feltétlen tabu, de a barátság mélységétől függ! Minden relatív!
2008. febr. 22. 16:30
Nekem volt egy kapcsolatom!Két hétig tartot!Aztán egy hirtelen szakítás, nem értettem miért jól éreztem magam vele és ő is velem! Furcsa volt h a legjobb bnőm akit négy éves korom ota ismerek folyton velünk van! Féltékeny voltam , és én votlam miatta a szar! Egy héttel késöbb kiderült h együtt vannak!Tagadott midnent az utolso percig a barátnőm és még most is tagadja, pedig tom h együtt vannak! Azota nem beszélek vele!Egy barátság vége....
2008. jan. 27. 14:25
igen, az egyik legnagyobb tabu
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook