Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érdemes megpróbálni fogyni 2 hét alatt 6 kilót? fórum

Érdemes megpróbálni fogyni 2 hét alatt 6 kilót? (tudásbázis kérdés)


11. Abigél (válaszként erre: 10. - Macskossz)
2011. okt. 24. 14:10
A best of-ot? Azt imádtam én is, mert sosem voltam éhes, meg jókat ettem. de most kellett egy kis löket azért próbáltam ki. Az első két hétben Best of, most két hétig villámgyors. Kicsit durvák ezek a káposztás levesek, de már kezdem megszokni. :-)
10. macskossz (válaszként erre: 8. - Abigél)
2011. okt. 24. 14:06
Ezt én is próbáltam. 3 hetet és nem a villámgyorsat, hane, normálban, és tényleg jó!
9. Abigél (válaszként erre: 6. - 07c4794583)
2011. okt. 24. 14:00
Egyet értek, az update nekem sem jött be. Csak akkor fogytam tőle, ha csökkentettem a mennyiséget. De egy életen át???!!! Ne már...
2011. okt. 24. 13:58

Szerintem a te súlyodhoz egy kicsit irreális. És azt semmiképpen sem javasolnám, hogy keveset egyél, mert az később megbosszulja magát, és több jön vissza.

Én (és ez most nem reklám) most kezdem a 4. hetemet, és a mai mérleg szerint az elmúlt 3 hét alatt 7,5 kg-ot fogytam.

Nem tudom mennyire ismered a Zsi régető Kl ubot? Ott most van egy új villámgyors diéta. Kicsit húzós az ára, de hatásos!

Ha meg szeretsz főzőcskézni, akkor is érdemes megnézni az étlapjukat, mert rengeteg ötletet tudsz belőle szerezni.


De az is lehet, hogy inkább a mozgással kellene variálnod. Lehet az a gond.

7. Ageeca (válaszként erre: 2. - Ancsika72)
2011. okt. 24. 13:58

Igaza van Ancsinak! Kevés kaja és a szervezet MEGIJED! Ha lehet így fogalmazni... "Mi történt? Tegnap még kaptam enni, és ma? Ma miért nem kapok? Mi az hogy keveset kapok? Na ne... Muszáj vagyok tartalékolni..." - hidd el, ezt fogja csinálni!


Napi többszöri étkezés, kevesebb adagok, és mozgás...

2011. okt. 24. 13:57

Az update nem egyenlő egészséges!


Ebből is látszik, mennyire hatástalan, hacsak valaki nem csökkenti a mennyiséget.

Amit viszont ugye rendes kajával is lehet...

2011. okt. 24. 13:56
Egyél annyit amennyit most, és a sportot növeld meg. Ha keveset eszel a szervezeted takarékra fog állni, és amint rendes mennyiségű ételt kap elkezd tartalékolni... Azaz nem fogyni hanem hízni fogsz a végén.
4. krisztinucika (válaszként erre: 1. - Hóka93)
2011. okt. 24. 13:56

Miért ilyen sürgős?

Ha csak ilyen kevés a felesleged akkor miért nem szánsz rá több időt?

Ha szép testet akarsz akkor a mozgás is csak idővel fejti ki a hatását.

Igazi szép változást érhetnél el mondjuk Karácsonyig!

3. pritta (válaszként erre: 2. - Ancsika72)
2011. okt. 24. 13:55
szerintem is a kevés kaja sok mozgás hosszótávon nem vezet jóra...
2011. okt. 24. 13:53

Akkor valami mégis hibádzik az életmódodban de ne keményíts be nehogy rosszul süljön el.Szép lassan de biztosan v sietsz valahová?:-))

Dupla mozgás,kevés kaja a szervezet takarékra kapcsol és nem fogsz fogyni,sőt.......

2011. okt. 24. 13:49
Sziasztok!Mit gondoltok sikerülhet?Tudom.hogy ez gyors fogyásnak minősül de már hónapok óta igyekszem egészségesen(nagyjából update)szerint enni.Az eredmény 1-2 kiló mínusz.Igazából kb 6-8 kiló feleslegem van,ezért gondoltam hogy bekeményítek két hétre(kevés evéssel+dupla mozgással)majd ha lemenne akkor visszaállnék arra amit eddig csináltam(ez súlytartásnak tökéletes lenne).Vagy ez nagyon irreális?Vélemények,tapasztalatok??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook