Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Virtuálisan csal a párom!!!! fórum

Virtuálisan csal a párom!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. okt. 27. 15:10
mig nem megy el hazulrol elviselheto a dolog,de.....ne hagyd ennyiben hisz ebbol kesobb talizas,majd valoszinu tobb is lesz,ez csak a kezdet,sorry ha elszomoritlak,de sajnos nem sok jora szamithatsz.
2011. okt. 27. 13:40

A világ túl színes ahhoz,hogy egy nő mindent megtudjon adni egy férfinak és egy férfi mindent megtudjon adni egy nőnek.

Senkit nem szabad kisajátítani és börtönbe zárni ,még ha azt házasságnak vagy együttélésnek nevezzük is.

94. danina (válaszként erre: 93. - Magpie)
2011. okt. 25. 12:59
Sok sikert!És legfőképp,boldogságot!!!
93. magpie
2011. okt. 25. 12:57

Kedves Mindenki!


Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat, és hogy foglalkoztatok a kérdésemmel.


Mára már lenyugodtam, hideg fejjel látom a dolgokat. Mivel szeretjük egymást a párommal, ezért eldöntöttem,hogy nincs helye a köntörfalazásnak, le kell ülnünk,hogy ezt szépen nyugodtan átbeszéljük. A hozzászólásaitokból és az által,hogy nyugodtan átgondoltam a dolgokat, rájöttem,hogy nincs itt a világvége, de ez nagyobb dolog annál,hogy elfogadjam és a szönyeg alá söpörjem.

Egyelöre nem tudok hozzá úgy közeledni, mint eddig, van egyfajta távolságtartás bennem (alapból nagyon bújós, kedves vagyok vele, de ez szombat óta nem megy), és ezt nyilván ö is érzi, de mivel kerüli a konfliktust, és arra játszik,hogy "majd elmúlik magától", nem mond semmit. Ùgyhogy ez a része rám marad, de nem baj, mindenképp összeszedem a gondolataimat és megosztom vele. Ha nem így lenne, tényleg megenné a fene ezt az egész kapcsolatot.


Nyugodtan írjatok még, ha eszetekbe jut valami ezzel kapcsolatban, én pedig megírom,hogy mire jutottunk, ha beszéltünk (valószínüleg holnap este lesz a nagy tényfeltáró riport.)

92. 02dd40895d (válaszként erre: 3. - Magpie)
2011. okt. 25. 09:26

Nem természetes dolog!

De a mai világban mi az, hogy természetes?!?

Addig örüljél, amíg - akár 120 nővel is - csak virtuálisan szexel! Még mindig jobb, ha így képes kielégíteni a változatosság iránti igényét, vagy így legyezgeti a hiúságát, mintha keresne egy hús-vér nőcskét és azzal csalna, vagy alkalmi kalandokba bonyolódva, változatos nyavalyákat hordana haza számodra!

91. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 3. - Magpie)
2011. okt. 24. 16:02

szia! végigolvastam a hsz-eket..Én is el tudom képzelni,hogy téged annyira tisztel,szeret,hogy veled nem tud mocskosan beszélni..pl.

Azt is,hogy leírva könnyebb neki elengedni magát,mint élőben..láttam már ilyet,közelről..sőt általában is jellemző,hogy chatelés közben az emberek dobálóznak drágámokkal,örökké-kkel,meg mindenféle exrta képességgel..Lehet,hogy ő is ezt akarja..vetít valamit a nőknek,ők meg csodálják ezért..Sok embernek nem elég,ha csak 1 vki van oda értük,folyamatosan kell a többi megerősítés,mert ennyire gyenge az önbizalmuk.

Aztán,amit nem említett senki,én meg találkoztam a jelenséggel facér koromban:a szado-mazo vágyak.

Ezzel,egy már működő kapcsolatban ,azt hiszem,nehezen áll elő az ember,csak ha már az elejétől szerepelnek ilyen motívumok a szexben..mert azokat a dimenziókat,hogy a kötözés pl megalázó vagy korlátozó-e,vagy inkább őrülten izgalmas..azt nehéz megbeszélni egy kialakult erőviszonyokkal rendelkező kapcsolatban.Olvasmányaim és tapasztalataim szerint sok férfi vágyik kisebb nagyobb mértékű alárendelt szerepre,de ezt otthon nem akarják mondani,mert a kapcsolatban alapból ők akarnak lenni a dominánsak..

Ha van benned domináns hajlam,akkor esetleg megpróbálhatsz vele a "beszéljük meg" helyett(amelyik helyzetben a partneréből könnyen az anyukájává,vagy a pszichiáterévé,vagy a telesírt kispárnájává válhatsz)szigorúbb hangot megütni..

Én egy egyszerűbb bevezetéssel nyitnék:mikor a gép előtt ül,vagy neadjist épp chatel,bekötném a szemét,és elkezdeném felizgatni..ha láthatóan élvezi,benne van,odakötözném a székhez,és kikapcsolnám a gépet...és kézzel,és akár különféle segédeszközökkel,közte számára szokatlan motívumokkal kielégíteném.Valószínű,ettől az élménytől hosszú ideig nem tudna szabadulni..és rögtön utána határozottan a szemébe nézve megmondanám,hogy készüljön,mert bármikor újra kézbeveszem,ha kedvem tartja..és készüljön,mert nagyon felébredt bennem a nőstényördög

90. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Magpie)
2011. okt. 24. 15:25

Szia!

Jujj te szegény, nagyon sajnálom, ez tényleg nagyon sz@r lehet. :( Tanácsot nem tudok adni, mert nem voltam még ilyen helyzetben, de úgy gondolom, hogy ez elég beteg dolog....Ha nem párkapcsolatban élne, akkor viszont normálisnak számítana sztem. Előtte is voltak "perverziói"?

2011. okt. 24. 14:02

úgy bírom amikor lekicsinyítik az esetet :D

de,ha velük történik meg akkor meg ihaj-csuhaj!:DD


háááát...fel áll a f.. megáll az ész!:D BOCSI


így szokott lenni... erről ennyit...most csak neten,majd lesz más is....neked kell eldönteni,hogy el e fogad így a kapcsolatodat,hogy tudod mi van,esetleg megoldjátok....vagy továbblépsz ..

88. b486c9cf7d (válaszként erre: 3. - Magpie)
2011. okt. 24. 13:15

Nincs konkretan ilyen tapasztalatom, de ha a pasas erkolcseibe ez belefer, sot gyakorlatilag evek ota ez szamara normalis, akkor vagy megszokod vagy megszoksz.

A helyzeted ahogy leirtad, a nyelek es majd szokok verziot vetiti elore. En se tudnam hova tenni, foleg nem lenyelni.

Meglepne, ha le tudna errol a tovabbiakban mondani.

87. ina87
2011. okt. 24. 13:09
:)
86. féknyom (válaszként erre: 83. - Ina87)
2011. okt. 24. 13:08
A konkrét esetnél maradva. Hatalmas katarzis lehet a csábítás élménye egy olyan nőnél, ahol az van kiírva: de jó lenne most egy jó nagy broki.
85. ina87 (válaszként erre: 84. - 76d055b916)
2011. okt. 24. 13:07
:)sajnos
84. 76d055b916 (válaszként erre: 83. - Ina87)
2011. okt. 24. 13:00
Mennyire igaz...! :)
83. ina87 (válaszként erre: 3. - Magpie)
2011. okt. 24. 12:59
szia,sajnos ez az internet világ sok párkapcsolatot tesz tönkre,a másik nem csak a férfiak ilyenek ismerek olyan személyt ahol a nő csinálja ezt,szerintem a párod nem megcsalni és nem meg bántani akart simán kiváncsiság mert akkor nem veled élne már hosszú éve.vannak olyan emberek hogy néha az imponál nekik ha fröltölhetnek és ha párkapcsolatban élnek nem megcsalni nem elhagyni akarják a párjukat simán az az érzet hiányzik nekik hogy még tudnak csábítani!!
82. Ncilány (válaszként erre: 81. - B9da99c0c2)
2011. okt. 24. 11:53

Szerintem a felfedezés után, beszélt vele, megkérdezte : Akkor hogy is van ez??

( ha nem pont így volt, bocs a kérdezőtől )

81. b9da99c0c2 (válaszként erre: 3. - Magpie)
2011. okt. 24. 11:22
Én nem értelek ,ha ezt szereti ,miért nem jelentkeztél még be nála msn-en?
2011. okt. 24. 09:37
Szerintem csak le kell erről szoktatni, meg kell ezt szépen beszélni, amúgy nincs akkora nagy bűne, vannak ilyen típusok, de az életben meg nem csalnák a párjukat!
79. Noncsi18 (válaszként erre: 77. - 91d4989ab9)
2011. okt. 24. 00:18
Van benne valami :))
78. Noncsi18 (válaszként erre: 64. - B8103f009a)
2011. okt. 24. 00:18

Ez szerintem nagyon jo otlet, bar kitudja, hogy ha megjobban beleasod magad es esetleg olyat hallasz amit nem szeretnel, akkor meginkabb megvisel majd a dolog.... Kitudja miket szokott csinalni, vagy miket beszel a csajokkal....

De ha ezt kiprobalod en varnek vele meg egy kicsit nehogy gyanut fogjon.... Illetve az is lehet, hogy webcamon keresztul csinalja, akkor nem is tudsz vele chatelni :S

77. 91d4989ab9 (válaszként erre: 76. - Noncsi18)
2011. okt. 24. 00:18
szerintem felesleges megkérni mert majd csinál másikat:D
76. Noncsi18 (válaszként erre: 25. - 91d4989ab9)
2011. okt. 24. 00:14

Szerintem is valami ilyesmi lehet, hogy mivel szeret ezert nem lenne kepes megcsalni, de kell neki az uj... Ami mas...


En a helyedben biztos megkernem, hogy torolje azt az msn cimet......

75. 76d055b916 (válaszként erre: 63. - Magpie)
2011. okt. 23. 21:58

Ne haragudj,távol álljon tőlem,hogy megbántsalak,de szerintem túlliheged a dolgot!

Próbálj lehiggadni! Ha neki esel,csak még jobban eltolod magadtól! Tényleg képes lennél elhagyni ezért,ha azt mondja,hogy neki erre szüksége van??!!

74. 6b006fc769 (válaszként erre: 66. - 07c4794583)
2011. okt. 23. 21:56
Valahogy nekem is ez jutott az eszembe
2011. okt. 23. 21:44
hát hidd el, hogy egyből Te lennél a kuvva, az tuti!
2011. okt. 23. 21:42
Én csak megkérdezném tőle,hogy Ő mit gondolna rólam,ha én sunyiba ezt csináltam volna 5 évig...
2011. okt. 23. 21:41
Beleolvastál az msn szövegébe? Miket írt?
70. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 68. - Missanonim)
2011. okt. 23. 21:41
nekem van addig szükségem ezekre, míg nincs komoly kapcsolatom!
69. féknyom (válaszként erre: 68. - Missanonim)
2011. okt. 23. 21:35
Engem nyugodtan kihagyhatsz.
68. missanonim (válaszként erre: 22. - Magpie)
2011. okt. 23. 21:30
Tudod mire van szüksége?? A MÁS-ra, az IDEGEN-re a KÜLÖNLEGESSÉG-re. Nemcsak neki, mindenkinek.
67. b8103f009a (válaszként erre: 58. - Magpie)
2011. okt. 23. 21:30
Hát szerintem akár svéd akár nem,így nem működhet hosszú távon egy párkapcsolat.Mint ahogy én azt is nehezen viselném,ha nem a férjem közeledne többször hozzám,mint fordítva.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook