Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsit keresek, mely az alábbi tulajdonságokkal bír. Tudtok segíteni? fórum

Babakocsit keresek, mely az alábbi tulajdonságokkal bír. Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


16. homern (válaszként erre: 15. - Tfazek)
2011. okt. 23. 21:01

egyetértek,egy 160-170 fokban dönthető is simán elég 4 hónap felett.aludni meg nagyon keveset alszanak kocsiban,nálunk is csak akkor van ilyen,ha pl egésznapos kiránduláskor csak abban tud kidőlni..

egy idő után nem is lenne a vízszintes kényelmes neki,mert a lába lelóg,a hátán fekszik,ez így együtt nagyon kényelmetlen már..(tapasztalat,4 babakocsink van jelenleg is,mind más fokig dönthető :) )

15. tfazek (válaszként erre: 11. - Yda)
2011. okt. 23. 20:47
Azt te tudod hogy mennyit van benne, de hacsak nem abban alszik 2-3 órát, akkor ennek semmi jelentősége nincs ebben a korban már. Nekem a fiúk ilyenkor már nem is igen tűrték a fektetett pozíciót. Egy ekkora baba már annyit mocorog meg fekszik, mászik mindenhol, hogy nem hiszem hogy 5-10 fok eltérésnek komoly jelentősége lenne. Csak azért írom ezt, mert én is ragaszkodtam a vízszintesig dönthető modellhez és innen tudom, hogy borzasztóan leszükíti a kört. Szóval a te dolgod csak így nehezebben találsz. Amúgy max még 1-2 hónapig hajlandó benne feküdni
14. Pindur77 (válaszként erre: 3. - Yda)
2011. okt. 23. 19:29
Nekem ABC Design van. Születésekor mózeskosár volt betéve, ami körbe cipzározható! Ha meg nagyobb, akkor ki a mózest és 90 fokba állítható! Mindkét irányba tolható, hogy lásd a babát.Drágább babakocsi, de full jó mindenre. Ha gondolod, küldök képet
13. homern
2011. okt. 23. 18:59

Én ennyi idős korában vettem a bébé confort streety-t.Majdnem vízszintesig dönthető,esernyőre csukható,2 irányból lehet rátenni az ülést,nagyon könnyű irányítani,sokkal nagyobb a kupolája mint a többi kocsinak,napernyő sem kellett,csak a gyerek elé húztam és kész...én szeretem nagyon..

Még a mclarent néztem,a techno xlr-t.

12. yda (válaszként erre: 8. - Tfazek)
2011. okt. 23. 18:16
Köszi, megnézem.
11. yda (válaszként erre: 7. - Homern)
2011. okt. 23. 18:14
A lányom egy hét múlva lesz 6 hónapos, de még nem ül, ezért szeretném, ha vízszintesig dönthető legyen. Hosszabb ideig nem akarom 180 foknál kisebb szögben tartani, nagyobb korában pedig ha elfárad jobb ha vízszintes kocsiban pihen.
2011. okt. 23. 15:56

Kunert VIP.

Millió tartozékkal, mózessel, babyhordozóval volt 40.000,-

Amíg babakocsi kell egy gyereknek, tökéletesen használható, és hihetetlenül strapabíró. Én városban és falun is használom, imádjuk. Még soha sehol semmikor nem hagyott cserben!

2011. okt. 23. 15:35
Hát tényleg attól függ, mekkora babának kell. Újszülött vagy már nagyobbacska, aki pl. már tud ülni. Mert utóbbinak Én is a Chippolinot ajánlom. Nekünk Omnia 4 van.
2011. okt. 23. 15:14

Chippolino ultra.

Mindkét irányból tolható, menet közben fél kézzel gyerekkel is átfordítható a karja könnyedén


vízszintesig dönthető (elvileg, a papírja szerint, a valóságban szerintem van egy kis szöge, mi az első 3 hónapban amózessel használtuk, utána meg nincs ennek jelentősége)


mindenféle téli cucc van hozzá


jó nagy a belseje


az egész kb 9 kiló, jóval könnyebb mint pl a Graco


fel lehet ültetni meg félig is


minden túró van hozzá, mi rá rögzíthető hordozóval, textilmózessel, kemény aljú belerögzíthető mózeskosárral, 2 lábzsákkal és pelenkázótáskával vettük újonnan 65ezerért a babaszafarin,és imádom. Szívből ajánlom.

2011. okt. 23. 15:11
mennyi idős kortól akarod használni?nem akarsz mózes+sportrészes szettet,hanem egy olyan sportkocsit ami mindent tud,és használható újszülöttől 2 évesig?
6. 432d0af620 (válaszként erre: 4. - Yda)
2011. okt. 23. 14:53
:)
2011. okt. 23. 14:53

mindkét irányból dönthető??? inkább tolható, nem?

chicco lite talán?

4. yda
2011. okt. 23. 14:53
Bocs, mindkét irányból tolható!!!!!!!!!!!!
3. yda
2011. okt. 23. 14:52

-Jól téliesíthető

-Háttámlája vízszintesíg dönthető

-Mindkét irányból dönthető

-Könnyű

-Esetleg esernyűre csukható (Válra akasztható)

-Legalább 24 hónapos koráig használható legyen


Létezik ilyen???

2. Pindur77 (válaszként erre: 1. - Yda)
2011. okt. 23. 14:52
? Milyet szeretnél?
1. yda
2011. okt. 23. 14:50
BABAKOCSI-t keresek mely az alábbi tulajdonságokkal bír:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook