Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A feladás pillanata fórum

A feladás pillanata (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A feladás pillanata

1 2 3 4 5
2012. júl. 7. 21:10
"eljött"
122. adalbertadalbert (válaszként erre: 115. - Ritry)
2012. jan. 26. 13:42
Kedves Ritry. Orulok annak, hogy rátaláltál a jelenlegi párodra, aki figyelmes, mindent úgy csinál, ahogy te szeretnéd. Lenne viszont egy kérdésem. Biztos az, ogy ez mindorokké mukodni fog a párod oldaláról. Mert nekem ebbol az jott le, hogy csak azt kapja a párod, ami neked megfelel és amikor megfelel. Aranyat ér a turelme, de biztos, hogy meg is marad?
121. 2a69f78972 (válaszként erre: 115. - Ritry)
2012. jan. 5. 22:39

Kedves Ritry ! A témához nagyon sok mindent írhatnék, de már mindent leírtak előttem és csak ismétlés lenne. Amiért mégis írok, az az, hogy szeretnék gratulálni ahhoz a bölcsességhez, ami a soraidból árad. Főleg azért, mert nagyon fiatal vagy és sajnos ebben a korban ritka az ilyen.

Valójában amiket leírtál, azokat írtam volna én is, pedig majdnem 3x annyi idős vagyok mint Te. Sok sikert kívánok az életedhez !

120. 02db590b2c (válaszként erre: 118. - Evylein)
2011. dec. 29. 07:00

Huhh,igy elso olvasasra:jajj!Eloszor is,iszonyu feltekeny vagy,meg elutasito,de nem akarod megadni a parodnak azt,amit akar.Masodszor,valami oka vam,hogy igy elhidegultel tole,mert mint tudjuk,egy nonel nem csak a testiseg a fontos.Nem kicsit zurzavar ez az egesz.Ha nem akarod elvesziteni a parod,akkor muszaj leszel vele oszinten elbeszelgetni,no meg magaddal is!Hogy miert is akarod ot annyira megtartani?!Csak mert jo pasi meg magasbeosztasu???Na ja csak ez losz.rt nem er ha nem tesz boldogga!

Amugy meg nekem ugy tunik,hogy valami miatt iszonyu nagy szexualis gorcs alakult ki benned,iranyaba.Az oke,hogy nagy kan az agyban,de neked mas kell.Nekem ez jott le.Ezt meg jo lenne megbeszelnetek!Ha szereted,o is szeret,akkor mondd el neki mire vagysz,neked hogy jo,stb.Vagy neha csak ugy elegetsd ki,ugy hogy te ne legyel benne.Huu de viragnyelven irtam,szoval oralisan,vagy kezzel,az is izgi tud lenni.Lehet hogy bizonyitasi kenyszere van,es nem csak azert probalkozik minden este mert azt akarja,lehet ugy van vele,hogy te azt akarod... na erted?!


Tole van a 3 gyerek?Mert akkor igazan lehet koztetek olyan viszony,hogy ezt megbeszelitek.Ha tudna biztos neki se esne jol,hogy az asszony akit minden nap...az nem boldog,kielegitett.

Ne ugy eld meg ezt az egeszet mint egy rabszolga,akinek az a dolga hogy kielegitse a parjat!Na,ne mar!Te is ember vagy vannak igenyeid,es allj ki magadert!Ez igy nem jo,az tiszta sor,csak ezt vele is beszeld meg!Az hogy itt erto fulekre talalsz,az edeskeves.Attol meg ne felj,hogy elhagy.Ha igy lesz,akkor igy lesz,akarmilyen aldozatot is hozol,es utana csak meg rosszabb lesz,mert te mindent megtettel,meg fajt is...es megis...


Az onbizalmad meg ne legyen a beka feneke alatt!Mire fel?A parod 3 gyerek utan is minden este megkivan.Akkor,hol itt a gond?Csak helyre kell rakni az apro reszleteket!

Miota vagytok egyutt? Meg miota,mi miatt nem kivanod mar ugy...?Mert gondolom anno ebbol nem volt gond,csak mostanaban,nekem igy jott le.

Vagy ugye benned valtoztak a dolgok,a hormonok,a korral...nem tudom,talalgatni meg kar is.


Ahhoz,hogy boldogok legyetek,az oszinteseg a jo ut!Es nem kell felni!Mi lehet attol rosszabb,hogy mondjuk ugy az engedejeddel,de valaki minden este "megeroszakol"?!Mert ez az meg ha sz.r is leirni.En ezt olvastam ki,hogy neked tiszta kinszenvedes.Nem bantani akarlak,csak nyisd ki a szad,beszelj vele,finoman,kedvesen,noi praktikaval...valahogy arrol hogy ez igy neked nem jo,valtoztassatok,vagy maradjon ki egy ket ejszaka es utan te is lelkesebb leszel,mindent beleadsz,igy o is jol jar.

Akarhogyis,de ez igy neked nem jo.Szoval nem marad mas,csak a valtoztatas,vagy a tures,ami szerintem eleg gaz,es tudom,hogy szerinted is...Ez igy akarhonnan nezzuk nem jo.

119. kankalin84 (válaszként erre: 118. - Evylein)
2011. dec. 29. 06:19
szia sajnos ismerös a helyzeted.de azon kivül hogy kiadod magadból a dolgott egy nagyon jó barátnak nem igazán van más lehetőség.Max pszichiáter de oda nehéz eljutni főlleg 3 gyerek mellett.valamit muszály pedig nekem is kitalálni mert nálunk meg én vagyok lassan olyan mint a férfiak kész végzet utána hátat forditok és inkább alszok nehogy véletlen beszélgetni akarjon vagy rosszabbik esetben ujjat inditani.
118. evylein (válaszként erre: 117. - Kankalin84)
2011. dec. 19. 21:31

Sziasztok!Nem tudom,jó helyen járok e,az biztos,h nálam is a feladás pillanata jött el.Most jutottam el odáig, hogy kész,vége, nem bírom tovább.Évek óta hazudok magamnak, a férjemnek,egy szerepet játszok de belefáradtam.Ő mindennap igényli a szexet, ha úgy adódik, többször is, engem meg már a gondolatra is kiráz a hideg.Mostanában kifogásokat keresek, h ne kerüljön sor az aktusra, de hiába.Pl. mostanában esténként mondja, h vegyek fel vmi szexit és bújjunk ágyba.Na ne!Inkább lefutom a maratont.De komolyan!Ha vki megkérdezné, mit vállalok, egy 3 óra alatt lezajló szülést v egy 3órás szeretkezést a férjemmel, én az előzőt választanám. Higgyétel el, van tapasztalatom, 3 gyerekem van. A szülésnél legalább tudom h van értelme, mert nagy öröm lesz a vége.Az utóbbi időben fáj is, ha vele vagyok, nem mindig, de egyre gyakrabban fordul elő.Persze ő semmiről nem tud,azt hiszi, nekem is jó, sőt, többször is el tudok menni. Ebből kifolyólag van, hogy több mint 1 órát vagyunk együtt és én hülyét kapok ezen idő alatt, ordítani tudnék. Mikor megkérdezi:mit szeretnél még?Legszívesebben az arcába ordítanám hogy semmit!Nyugalmat!Sokszor hagynám az egészet a fenébe, és csitítgatom magamat, hogy mindegy, ezt is kibírod, de tudom, h nem megy tovább.Neki sokkal többre van igénye,előbb-utóbb másnál keresi a boldogságot, amit nem szeretnék.Szeretem őt, de sokszor gyűlölöm is, pedig nem tehet róla, hisz azt sem tudja, mi zajlik le bennem.Ha orálisan akar kényeztetni, próbálom óvatosan elutasítani, hisz minek, de van, h nem enged.Így csak belül zokogok némán és tehetetlenül.Ugyanis az sem jó, de hozzáteszem, nem is tudok kikapcsolni. Állandóan máshol jár az agyam, és mivel úgy sem jó, hát még inkább próbálom elterelni a gondolataimat.Ráadásul iszonyú féltékeny vagyok.Múltkor kikapcsoltam a filmet, amit együtt néztünk, mert egy szeretkező párt mutatott, nem akartam, h azt a szép, fiatal nőt nézze.Azt mondta, beteg vagyok, menjek pszichiáterhez. Az önértékelésem sokszor a béka .... alatt van, pedig sokak szerint hihetetlen, h 3 gyereket szültem és tény,hogy úgy nincs rajtam súlyfelesleg.Nagyon félek, h egyszer elhagy egy csinosabb, fiatalabb nőért.Tudom, a negatív gondolatoknak nagy hatalma lehet.Ha nem jön haza idejében-márpedig ez szinte mindig így van, mert rengeteget dolgozik, vezető beosztásban van-azon gyötrődom, h lehet, mással van éppen.Pedig tudom, hogy szeret ő is. De olyan jól néz ki, jóképű, határozott, nagy potenciával...Más nő örülne, ha így lenne.Élhetek én még normális szexuális életet?Lenne értelme belevágni egy terápiába?Sokszor úgy érzem én menthetetlen vagyok.Soha nem volt jó a szex, pedig nagyon sok kapcsolatom volt.Valószínűleg a 3.szülésem sem tett túl jót, úgy értem, érzem, hogy kitágultam.Intim tornával biztos javíthatnék a helyzeten, de egyszerűen lusta vagyok belevágni,mert nem érdekel az egész.Nagyon szeretem a gyerekeimet,de mivel sokszor frusztrált vagyok, bizony, van, hogy velük kiabálok.Utána meg lelki ismeretfurdalásom van, hogy milyen szörnyű anya vagyok én.Sajnos utazni nincs lehetőségem a 3 gyerkőc miatt, csak online tudnék részt venni egy esetleges terápián, ha egyáltalán mód van rá.Rengeteg mindent leírnék még, de nem tudom ,van e értelme. Itt a városunkban nem találtam senkit, aki segíthetne de hangsúlyozom, a leírt okokból nálam csak az online mód jöhetne szóba.

Elnézést a tartalomért, de már leírni is jól esett.

117. dameli
2011. dec. 19. 02:47
,,Elképesztő,, szép amit írtál,és nagyon tetszett a gondolatmeneted.
2011. dec. 5. 12:53

Régi a poszt, de a hozzászólásokat végigolvasva, nekem is lenne pár észrevételem. Például, nem tudom, miért vár el egy-két ember orvosi vagy pszichológiai szaktudást a cikk írójától, aki erre a minőségre vágyik, az ne a hoxán olvasgasson e tárgyban, megvan erre a megfelelő fórum. Nem objektív írással van dolgunk, hanem erősen szubjektívvel, így teljesen felesleges a fogalomzavarokon fennakadni, hisz' egyértelmű, mire is gondol az író.


21 évesen szerintem, teljesen természetes, és egészséges, ha a szex kitölti gondolatainak nagy hányadát, főleg ha szerelmes és van párja, nem is beszélve arról, ha a várt gyönyör sajnálatosan elmarad. A túldramatizálás, most és mindörökké érzés szintén ennek a kornak a sajátja, amivel nincs is semmi gond. Szerintem nem rossz a cikk, persze egy lépéssel sem visz közelebb a megoldáshoz, nem esettanulmány, de nem is ez a cél.


Kedves cikkíró, szerintem jól tetted, hogy leírtad ami bánt, ha ezzel sikerült könnyítened magadon. Azzal ne foglalkozz, hogy milyen (szex centrikus) világban élünk, hisz' ennyi erővel minden trendet követhetnél, amibe nem csak beleőrülni lehet, hanem képtelenség a teljesítése is. Inkább élj bele a nagy világba, használd ki, hogy fiatal vagy, szórakozz, tanulj, szerezz ismereteket, barátokat, élményeket. Emellett szeretkezz, ott és akkor amikor jól esik. Ne görcsölj rá az orgazmus témára, nem éri meg. Mint ahogy előttem már páran leírták, egy szeretkezés lehet jó, sőt nagyon jó az orgazmus megélése nélkül is. Nem mondom, hogy ne foglalkoztasson a téma, mert egyrészt ez képtelenség, másrészt pedig, nem hiszek abban a tézisben, hogy ha valamit lesz@rsz, akkor varázsütésre a pillanatban minden maga lesz a kéjhömpöly. Inkább fedezd fel a tested, az igényeid, beszélgess a pároddal sokat, fontos, hogy ő se magát okolja a sikertelenség miatt, ne váljatok görcsössé az ágyban. Próbáld meg agyban helyretenni a dolgokat, de ne ess túlzásokba, az sosem segít. Egy szeretkezéskor ne az orgazmus legyen a cél, hanem egymás kényeztetése, szeretgetése, a lényeg talán az, hogy ilyenkor tudtok a lehető legközelebb lenni egymáshoz. Ha szereted a párod, mint írtad, akkor ez már maga frenetikus érzés. :)Az orgazmus meg előbb-utóbb csak bekopogtat az ajtódon. :)

115. Ritry
2011. nov. 25. 12:11
Sziasztok.....én ehez csak annyi tapasztalatot fűznék ami a saját hibám is volt...én is volt amikor frigidnek neveztem magam vagy viccesen antiszexuálisnak" és teljesen elhitettem magammal hg ez igy van nekem erre nincs szükségem.....az elsö páromnál én is ugy voltam ö az elsö és soha nem kell más ....soha nem volt vele orgazmusom de nem érdekelt annyira szerettem,ugygondoltam bennem van a hiba......hülyeség volt,én utolag annyit tudok mondani hg az első ami kell a célhoz hg megérjünk rá.szellemileg- testileg,és szerintem nem utolsó a megtapasztalás.Néha kell egy kis pihi hg átgondoljuk a dolgokat,de nekem végül az segitett hg találtam egy olyan párt akiben teljes mértékben megbizom és el tudom vele engedni magam...és ami a legfontosabb hg nem eröltet semmit ,odafigyel rám.Szal aki már nagyon fiatalon diagnosztizálja magát szerintem változtatossan nézöpontot ,hozzá állást...ne hitegessük magunkat....bocsi ha senkinek sem volt hasznos a hozzászólás:D de még nem szoltam hozzá itt sehol semmihez,ez meg megtetszett:D.....fázisokrol meg annyit hg minden ember más és más.....és a "szkaszai" ezermillio féle dolgotol változhatnak,akár teljesen külöálló problémáktól is...
114. Klaudia20 (válaszként erre: 109. - 02dd40895d)
2011. okt. 29. 17:47

Hűű, ebbe van valami....

Hogy agyban dől el...


Mert... szóval én elég gyakran álmodom azt hogy szeretkezek a párommal (persze ez nem csak álom, a valóságban is rengeteget szeretkezünk... :)

És a végén mindig valós orgazmusom lesz, és erre ébredek, és valóban IGAZI !!, és nincs ott a kezem vagy valami :))


Csak annyira élethű az álmom....


Szóval igazad lehet!


Mindenesetre tanúságos volt a hozzászólásod!

113. Bársonyfüles (válaszként erre: 109. - 02dd40895d)
2011. okt. 28. 08:23
:)
112. Bársonyfüles (válaszként erre: 4. - Sercegnő)
2011. okt. 28. 08:20
Micsoda hülyeséggel butítjátok ezt a Lányt?!
111. Miss Angel (válaszként erre: 109. - 02dd40895d)
2011. okt. 27. 18:13

Igen,nekem is rögtön ez a körülmetéléses dolog jutott eszembe:S.

És egyet értek azzal,amit a csiklóról írtál,köszönöm...

110. 0b18315731 (válaszként erre: 109. - 02dd40895d)
2011. okt. 27. 18:02
:-)))Ott a pontom.Köszi,hogy leírtad.Puszim én remélem ezzel nyertek valamit a csajok.Én azért köszönöm a nevükben is és teljesen egyet értek veled mindenben amit leírtál.
109. 02dd40895d (válaszként erre: 107. - Miss Angel)
2011. okt. 27. 17:48

Annyiszor megfogadtam már, hogy leírom a véleményem ezzel a "hüvelyi és csikló-orgazmussal" kapcsolatban, aztán mindig lebeszéltem magam róla.

Most mégis megteszem!

Biztosan sokan felhördülnek azon az "elméleten" amit - FÉRFI LÉTEMRE - merészelek közzé tenni, a nőgyógyászok, szexológusok meg talán meg is köveznének ezért.

Ettől függetlenül mégis csak megírom a dolgot, aztán lehet velem egyet nem érteni.

Szerintem az egész egy nagy "etetés"

Szó nincsen itt semmiféle hüvelyi, vagy klitorális, stb. orgazmusok eltérőségéről!

Beszélhetnek itt "G-pontról" vagy bármilyen más - az ABC összes betűjelével (ideértve a görög és cirill betűket is) megkülönböztetett pontokról, foltokról.

1.) Az orgazmus érzése az agyban keletkezik! (Ehhez tulajdonképpen nem is kellene se hüvely, se csikló, se semmiféle pont, vagy folt, hiszen mesterségesen is előidézhető az agy megfelelő részének elektromos stimulálásával)

2.) Persze a hétköznapi életben nem rendelkezik egyetlen férfi se ezzel a már évekkel ezelőtt kitalált eszközzel! De ezt legtöbbünk nem is hiányolja, hiszen sokkal szívesebben használjuk a Teremtés által megalkotott eszközünket, ilyen célra is! :))

3.) A természetes orgazmus központja a csikló! Aki bármi mást állít, az TÉVED!!!

Könnyen igazolható, az előbbi állításom! Elég, ha arra gondolunk, hogy még ma is végeznek az egyes afrikai törzsek körében a nőkön, úgynevezett "körülmetélést" (Amit most a gyengébb idegzetűekre való tekintettel nem részleteznék)

A beavatkozással megcsonkított nők a továbbikban orgazmusra képtelenekké válnak mindörökre. (Legfeljebb az agy stimulálásával lehetne ez kiváltani náluk, de mint írtam, ez macerás)

4.) Attól, hogy ki és hogyan, milyen ingerléssel jut el az orgazmushoz - a csikó direkt, vagy éppen közvetett (a hüvelyen keresztül belülről, vagy a hüvelybemenet környéki szövetek közvetítésével) esetleg az emlők izgatásával (ami oxitocint szabadíthat fel) az most talán lényegtelen is! Az orgazmus akkor is orgazmus marad és kész. (Csak halkan jegyzem meg, hogy az ún. G-folt a csikló nagyobbik része, amely izgalom hatására megduzzad és a hüvely irányában válik tapinthatóvá)

108. Miss Angel (válaszként erre: 106. - 00a194caf9)
2011. okt. 27. 17:23
Köszönöm,kedves Tőled,majd lesz valahogy....
107. Miss Angel (válaszként erre: 103. - Klaudia20)
2011. okt. 27. 17:22

Tudom,hüvelyi orgazmusra abszolut képtelen vagyok,csiklóira meg csak önkielégítéssel,de akkor is csak nagyon-nagyon nehezen.Ezt tinikoromban tapasztaltam meg,mert nem szoktam önkielégítést végezni,évek óta nem teszem ,mert lelkileg nincs rám jó hatással,néhány másodpercnyi élvezetért nem éri meg,ha utána nincs kihez odabújni,nincs kit átölelni,stb...semmi értelme.

És ha az ember önmagának is nehezen tudja elérni,akkor el lehet képzelni,egy partnerrel mekkkora képtelenség...

106. 00a194caf9 (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2011. okt. 27. 14:59
Nehogy már magadat hibáztassad azért, mert a pasik képtelenek odafigyelni és tenni a dolgukat. Hidd el, nem benned van a hiba...
105. 00a194caf9 (válaszként erre: 9. - Tótágas)
2011. okt. 27. 14:57
Ott a pont! :)
104. átlagos (válaszként erre: 100. - Ami.)
2011. okt. 27. 12:51

Nem szeretek kiragadni mondatokat, de ez mellett nem tudok szó nélkül elmenni: mi rá a bizonyíték hogy tényleg az volt?

ezt hogy kell érteni?

103. Klaudia20 (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2011. okt. 26. 22:36

bocs, hogy közbeszólok....de... szóval szex közbe nem csak hüvelyi orgazmusod lehet...


Nekem pl volt, hogy én voltam felül éreztem, hogy belső orgazmusom lesz, aztán lett egy hatalmas :) Aztán abban a pillanatban párom a csípőmnél fogva szorosabbra fűzte a kapcsolatunkat :DD és lett egy külső orgazmusom is... szóval kettő volt egymás után... és ilyenkor úgy érzem magam mint aki bedrogozott :DD


csak ügyesnek kell lenni, rá kell jönni, hogy neked hogyan jó!


Sok sikert!

102. 02dd40895d (válaszként erre: 101. - B35759e3cc)
2011. okt. 26. 22:25

Csillagom!

Többek között azért nem írtam privátban, mert nem akartalak zavarni vele!

Az se túl jó, ha minden és mindenki, minden nap erre emlékeztet téged. Ez nem hogy segítene, de inkább elmélyíti, "bevési" a helytelen viselkedési módot.

Emlékszel, hogy mit írtam legutóbb?

2011. okt. 26. 21:18
Sajnálom h nem tettszett, de utólag elolvasva elég csapodár, hanyag munkának tartom
100. Ami.
2011. okt. 26. 17:16

Nekem sem tetszett a cikk.Nem sok mondanivalója volt,az is hiányos,és zavaros.

Frigidségnek 2 fajtája van,agyalapi,akik kívánják a szexet,de nem élvezik közben,hormonális,nem vágynak rá,de ha felizgatják őket,és benne vannak,minden jó,és szép.Ezen lehet segíteni vágyfokozókkal,ételekkel,füstölőkkel.Szerintem rosszul közelíti meg a cikkíró,én sose éltem meg traumaként.Nem árultam zsákbamacskát,a kapcsolatok elején közöltem a kis "defektem",és senki nem futott el.Ha megfelelő toleráns,megértő partnerünk van,ez nem probléma.Azt viszont hülyeség aki azt írja h nem csinálták még jól meg.Ha volt kb 5 pasival,és senkivel nem élvezte,valószínű nem a csávók hibája.Én beszélgettem anyukámmal erről,azt mondta nála sem jobb a helyzet,a húgom nemrég esett át a tűzkeresztségen,hát sajna ő is ilyen.Van még 2 tesónk,kíváncsi leszek,ha akkorák lesznek,hogy élik majd meg.Remélem nekik minden klappolni fog,de ha nem is tudnak teljes életet élni,ahogy mi is tesszük.Semmilyen problémát,vagy frusztrációt nem okoz nekem ez a dolog,elfogadtam,ilyen vagyok,talán majd változok,és megjön a szexuális étvágyam.Épp egyik nap olvastam egy cikket,arról h a frigid nők,nagy része házasságban,vagy kapcsolatban él.Kutatás bizonyította normál pároknál is,h a válások nem a szexualitás mennyisége,hanem milyensége miatt következik be.Szóval inkább legyen heti 1,de felejthetetlen,mint a mindennapi,de megszokott,rutinszerű.Cikkírónak üzenem,hogy ne foglalkozzon ezzel ennyit,engedje át magát a dolognak,egy megfelelő partnerrel,és meglesz az eredménye,az orgazmus meg nem minden,annyian beszélnek róla,vajon hányan élik tényleg át?Mi rá a bizonyíték,h az tényleg az volt?Erről egy újabb cikket lehetne írni,ugyh bele se megyek.

99. 0b18315731 (válaszként erre: 97. - Odihari)
2011. okt. 26. 14:43

Ne aggódj nekem sem volt mindíg jó a szexuális életem,volt 5 percem..köszike.Utána az ex vőlegényem fejemhez vágta,hogy ő mással bizony lepedő gimnasztorka én voltam túl szűk és a hibás,hogy nem bírta velem sokáig.

Agyban dől el,ezt jól látod és fontos,hogy milyen pasid van,mert a pasik részéről kell türelem.Viszont fontos az is,hogy tudja mi a jó neked.Úgyhogy beszéljétek meg és nem kell sietni én úgy gondolom,nem a mennyiség a minőség mindíg ami a lényeg.A nőknek pedig kétféle orgazmusa lehet G pontos és nem:-)Vannak bizonyos pózok amikben a nők könnyebben eltudnak jutni a csúcsra,mondjuk a férfi alul nő felül.:-)Legalábbis így nekem nagyon megy,de gondolom mindenkinek más.A pénzt kár ilyenekre költeni,ezek akik más nyomorából élnek és papolnak össze vissza én sem támogatom...Azt viszont igen,hogy beszélni kell a szexről azzal akivel űzzük,hiszen néma gyereknek anyja se érti.Bízok benne,hogy hamarosan neked is lesz orgazmusod.Puszim

98. 02dd40895d (válaszként erre: 97. - Odihari)
2011. okt. 26. 14:30

Ha odáig elértél, hogy már majdnem jó volt, akkor csupán a helytelen technika miatt nem volt képes egyetlen párod se arra, hogy eljuttasson a csúcsra! Ez nem a te hibád!

Majd még írok, s talán segíthetek is. (Na nem személyesen)

2011. okt. 26. 14:25

Nos én sem éltem még át sosem az orgazmus örömét. Minden párom tudott is róla, az egyik engem hibáztatott, nos akkor gondoltam bele, hogy milyen gáz vagyok. Aztán rájöttem: dehogy vagyok gáz ez két emberem múlik...

Néha én is rosszul érzem magamat, főként mikor látom a páromnak milyen jó, s nekem is jó, de olyan jó volna nekem is átélni a gyönyört. Aztán megnyugszom... Nyilván, ha orgazmusom lenne, arról tudnék, mert az más lehet.

Álmomban már többször is volt orgazmusom és ott tapasztaltam azt a más érzést. Ezért úgy gondolom talán tényleg agyban dőlhet és biztos vagyok benne van valami összefüggés a szorongással vagy stresszel. De sajnos még nem jöttem rá.

Viszont számomra az önkielégítés egyáltalán nem okoz örömet, egyszerűen untat. Barátaimmal tudok ilyenről beszélni s ők is csak azt tanácsoltak, hogy először fedezzem fel a testem.

A szexet szeretem a párommal és többször is éreztem, hogy nagyon és már nem sok kell, mert mindjárt szétrobbanok, de robbanás végül mindig elmaradt.


Nos, hogy többen már írták én sem ezzel foglalkozom a legtöbbet, mert az életben millió más öröm is van.


Reménykedem benne, hogy egyszer nekem is kijut ebből az örömből.


A pszichológus vagy szexuálpszichológus és egyéb terapeutát már csak anyagiak miatt is elutasítom. Menjen oda az akinek van 8-10.000 Ft-ja van még több egy alkalomra.

2011. okt. 26. 09:28

Jajj istenem:-)Ami nincs:-))

Kedves cikkíró!


Nincs neked semmi bajod csupán csak annyi,hogy nem dugtak még meg elég rendesen:-)Nehari érte,komolyan:-)20on x évesen előtted az élet bébike,milyen frigdség?Meg hol?Sehol:-)Itt az ősz,kissé be depiztél ennyi a lényege,semmi több.

Nem kell szexuál pszichomókus,hanem csapj az asztalra ha szereted azt a fiatal embert akivel űzöd eme jó dolgot mint szexet az életben és kommunikáció.Nem ciki a szex a pasiddal pláne ne legyen ciki beszélni az igényeidről.Utolsó????:-)Nah arra azért még befizetnék,hacsak nem apácának készülsz és ő papnak:-)Szexuális szép napot mindenkinek:-)))

95. Tótágas (válaszként erre: 93. - B35759e3cc)
2011. okt. 25. 22:33

"Ő nekem az első, és egyetlen.."

Azt hittem a v cikked alapján,hogy legalább egy tucat kapcsolat alapján tartod magad frigidnek......Honnan tudod, hogy mással is az lennél? Talán mégis van valami a közmondásban?

Én(kérdeztem) ajánlottam orvosi konzultációt,de még csak nem is reagáltál, hogy vettél-e valaha igénybe?

94. watch (válaszként erre: 61. - Ade3888e36)
2011. okt. 25. 22:08
XD Vannak ötleteid !
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook