Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
469. zsuzsy75 (válaszként erre: 468. - Krisz42)
2012. dec. 27. 17:10

Hogy sikerült a mai harcos napod?

Holnap én is megpróbálok e szerint étkezni...

Megnézem a fegyencedzést is, bár ez sem tűnik bonyolultnak.

468. Krisz42 (válaszként erre: 467. - Zsuzsy75)
2012. dec. 27. 11:40

Nem,az az egy rész nem tetszett,bár biztos jò,de a Fegyencedzést csinálom.Az nagyon jó,bàr még csak most kezdtem újra,az is könyvben jelent meg.Most itt össze is gyűlt egy kis csapat,most kezdi mindenki kettő kivételével,ők már csinálják pár hónapja.

Ma már próbálok harcosozni,eddig egy almát ettem,vìz és mézes tea volt-a torkom miatt.Bár nagy a kísértés-itt a sok süti-azért megpróbálom estig kibírni.

467. zsuzsy75 (válaszként erre: 466. - Krisz42)
2012. dec. 27. 08:48

Ez nagyon jól hangzik.:)

Sportolsz is a könyv szerint?

466. Krisz42 (válaszként erre: 465. - Zsuzsy75)
2012. dec. 27. 08:43
Igen,hatàsos,ismerősöm hónapok óta csinálja,a hasa teljesen eltűnt,mondta,h jobban is ézi magát.Én 3hétig csináltam,akkor lejött 2kg-nincs nagy túlsúlyom-,de a 3gyerek mellett voltak eü.problémáim,úgyhogy nem tudtam figyelni az evésre,de most megint elkezdem,mert szerintem jó.A neten találtam olyat is,aki èvek óta így él,kiegyensúlyozott,egészséges,nagyon jól elvan.
465. zsuzsy75 (válaszként erre: 464. - Krisz42)
2012. dec. 27. 08:37

Szia!


Köszönöm:)

Igen azóta már megszereztem a könyvet, most olvasom.:)

Régen váltottál erre az étrendre? Mennyit sikerült fogynod? Szerinted tényleg hatásos?

464. Krisz42 (válaszként erre: 463. - Zsuzsy75)
2012. dec. 26. 21:04

Szia!

Egyenlőre most csak ketten vunk,akik csináljuk.Nem tudom a könyvmegvan-e,szìvesen segítünk ha van kérdésed.

2012. dec. 26. 12:04

Sziasztok!

A kezdésben szeretnék segítséget kérni.

462. b3f0e8a37e (válaszként erre: 461. - Krisz42)
2012. dec. 17. 21:18
köszi... majd megpróbálom előbb csökkenteni, aztán el is hagyni, nem tesz jót a koffein, annyi bizonyos
461. Krisz42 (válaszként erre: 460. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 16. 21:40
A napközbeni kávé nem igazán ajánlott.Tea még mehet.
460. b3f0e8a37e (válaszként erre: 459. - Krisz42)
2012. dec. 16. 18:43
Akkor holnaptól:) Ma én is kicsit besütiztem, de csak este ettem. A napközbeni kávéról mit mond a könyv? Gyanítom, nem igazán lehet tejjel inni...
459. Krisz42 (válaszként erre: 458. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 16. 11:54
Majd holnaptól,most megyek,mert a család gyümölcsrizst kíván és az az én reszortom.Du.leszek.
458. b3f0e8a37e (válaszként erre: 457. - Krisz42)
2012. dec. 16. 11:41
Elismerés a három gyerekért... én ezzel az eggyel is kimerülök:) És igazad van, most kell elkezdeni - tök jól fellelkesítettél, köszi:) Már meg is csináltam a fegyencedzést ma, igaz, nagyon lájtos változatot, 2x10 fekvőtámaszt és 1x10 lábemelést, a legelső lépését persze. Azt írta, az emberek többsége meg tudja csinálni a lábemelést - hát én nem tartozom közéjük:) De nem baj, majd erősödöm! Elkezdted a harcosok étrendjét?
457. Krisz42 (válaszként erre: 456. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 15. 23:40
42múltam.38voltam,mikor megszültem a 3.gyerekem.Na szerintem most vunk abban a korban,amikor még el lehet kezdeni a mozgást,edzést,mert ahogy múlik az idő egyre nehezebb lesz.Viszont a jó alak és egészség szempontjából fontos lenne.Ráadásul ha most belevágunk,akkor nyárra lehet is eredmény.Bár volt,akinek gyorsabban ment-olvastam a futós sztorit,láttam a képet is,neki is használt,de én ha eljutok végre egy jó edzettségi fokra,akkor utána sokkal többet szeretnék sportolni.Azért én se vok most edzett,a fegyencet én is az elején fogom kezdeni.Csak engem ez zavar,mert 3.terhességem előtt evezni voltunk nyáron a Tiszán,vagy elmentünk Börzsönybe és letekertünk ott 75km-t,hegyen fel-le a bringával.Most biztos nem menne pedig csak 6éve volt.
456. b3f0e8a37e (válaszként erre: 455. - Krisz42)
2012. dec. 15. 21:54
hű, te hozzám képest jó edzett vagy:) én egy jógagyakorlattól kifekszem:) Viszont most megint megnéztem a fegyencedzést, lehet, hogy nem lenne botorság belevágni, az egészen kezdő szint tán még menne is... A baj, hogy nem vagyok elég kitartó, de hátha rákapok az ízére:) Elolvasom ma a könyvet, holnap meg megpróbálok egy edzést összehozni... Hány éves vagy? Én 38...
455. Krisz42 (válaszként erre: 454. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 15. 13:54
Én az Insanityt is elkezdtem,de most hanyagolom kicsit-az tetszett,mert régen táncoltam és az aktív kardió hiányzik-,mert most nem esett jól a rázkódás,majd jan.elején megyek dokihoz,h kiderüljön mi bajom lehet,addig csinâlom a fegyencet,az az időmbe is belefér és a terhelés is jó.Most nekem is pocsék lett a kondim,azét is szeretnék változtatni és amióta megláttam a fegyencedzés 2.részében egy képet egy akkor 70éves ffiról,aki úgy nézett ki,mint egy 20-as élsportolò,azóta sokkal kecsegtetőbb az azalternatíva idős koromra.
454. b3f0e8a37e (válaszként erre: 453. - Krisz42)
2012. dec. 15. 13:33
Én is hiszek benne, hogy lehet tőle fogyni+hogy nem egészségtelen így enni. Ösztönösen is így ettem volna, ha nem fegyelmeztem volna magam:) Nekem is a hasam a legnagyobb gondom, most reménykedni kezdtem, hogy talán akkor erre is hatásos:) A kettlebelt is jónak tartom meg a fegyencedzést is, olvastam róluk - de én lusti vagyok nagyon+nagyon rossz a kondícióm, évek óta nem mozgok. Így inkább vibrációs tréninget fogok majd elkezdeni... Kb. egyforma súlyleadást szeretnénk - én 75-ről 63-ra. És én is a szülés óta vagyok ilyen, bár nekem csak egy van. Combvékonyításra a Pilatest hallottam, hogy jó...
453. Krisz42 (válaszként erre: 452. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 15. 13:22
Nekem 3 hét alatt 2kg ment le,de utána voltak más miatt gondjaim és akkor kicsit összejött minden és nem nagyon figyeltem az evésre,mert 3gyerek mellett nem tudtam csak magara figyelni és kell szerintem pár hónap-nekem-hogy ne zökkenjek ki belőle.De,mint írtam is,egy ismerősöm hónapok óta így eszik,lement róla pár kiló,sokkal jobban érzi magát.Ő "ket lebel"edző,de imád enni ês nagy hasa volt.Most eltűnt és jól érzi magát.Ên nem csak fogyókúra miatt csinâlom,hanem mert tetszik az egész ,bár a mozgás rész nem annyira,ahelyett mást fogok csinálni.A futàst szeretném és a fegyencedzést.Egyébként 71kg vok és min.60,de inkább 58kg szeretnék lenni.37éves koromig annyi voltam,de akkor terhes lettem a 3.gyerekemmel.Azóta a combomról képtelen vok lefogyni,pedig tavaly ősszel elkezdtem kondizni,ami izmokat rak fel,de egy deka zsìr sem ment le.
452. b3f0e8a37e (válaszként erre: 451. - Krisz42)
2012. dec. 15. 12:13
de jó! Én most találtam rá, és nagyon megtetszett - tegnap már eszerint is ettem, semmi nehézséget nem okozott, és 1 kg lecsusszant rólam:) (Na jó, ez víz meg puffadás, tudom, de akkor is könnyebben érzem magam). Eszerint te már csináltad egyszer - milyen volt? Hány kg vagy és mennyi szeretnél lenni?
451. Krisz42 (válaszként erre: 450. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 15. 09:41
Én most fogom újra kezdeni.Nem nagyon van fenn senki,nem tudom miért.
2012. dec. 15. 08:53
sziasztok, csinálja még valaki ezt a diétát?
449. Krisz42 (válaszként erre: 447. - Veronik89)
2012. nov. 21. 17:01
Én elkezdtem,de most abba is hagytam,mert éppen-nem ettől-mindenféle betegségem van,túl sok ffihormon,visszér,de egy ismerősöm-közeli-3hónapja csinálja,9kg-t fogyott,jól érzi magát,semmi baja.De van a neten ilyen fórum,ott is sokan vannak,egy ffi már évek óta így él,mellette sportol és egészséges.Senki nincs,akinek baja lett belőle.És a könyv írója is évek óta ìgy êl,sőt előadásokat tart,mert már orvosok,táplálkozási szakemberek is egyetétenek vele.De a könyv szerint csináld,mert abban egyételmű válaszok vannak,nem hallomásból,h vki így vagy úgy csinálja,mert sokan mondanak hülyeséget.
2012. nov. 14. 10:35
sziasztok! látom már nem nagyon írogat ide senki,de azért próba szerencse. Egy kérdésem van: mi van azokkal, akik fogamzásgátlót szednek? köszi előre is
2012. nov. 11. 00:26

Sziasztok! Van itt olyan, aki már régóta csinálja a harcosok étrendjét, mert nagyon kíváncsi vagyok. Annyi mindent olvastam(persze olyanoktól,akik nem csinálják...), hogy refluxot lehet kapni a túlevésnél, meg gyomorfekélyt az alul evésnél... Én 1hete csinálom, de már nem tudom, hogy akkor jó vagy nem. Ezért keresek olyanokat akik régóta csinálják.

Remélem tudtok segíteni. Köszi!

2012. nov. 10. 14:09
én lennék:) de tényleg nemigen jár erre senki
2012. nov. 10. 09:48
ez a forum teljesen leult??????senki???????
444. Krisz42 (válaszként erre: 440. - Amurath)
2012. okt. 23. 16:51
Az olajos magvakra nyugodtan elcsábulhatsz,csak délután egyed.Az belefér.Nekem pl.még most se jön össze mindig az,h csak este eszem,de olvastam,h valakinek hetek kellenek az átálláshoz.
443. Amurath (válaszként erre: 441. - Fuszulka)
2012. okt. 22. 18:03
Nálunk csak rendelni lehet egyelőre. Az egyik paleo ételszállítós cégnél vagyok, és nagyszerű dolgokat készítünk.
442. Amurath
2012. okt. 22. 18:02
Nem bírtam tovább, fél hatkor megettem a zöldségeket némi fokhagymás joghurttal, majd ettem egy 2 dkg-nyi sajtot, aztán rákívántam a fahéjas gubára. Mire végeztem vele,hát olyan nagyon feszült a hasam, hogy a halászlére már gondolni sem tudok. :(
2012. okt. 22. 18:00

szia

hol van a paleo cukrászda

megnézném

440. Amurath
2012. okt. 22. 16:44

Sziasztok,én ma kezdtem el az új életmódot. Ma még azért vannak átmeneti dolgok: reggel megittam a szokásos tejeskávémat, ami édesítővel és egy deciliter tejjelkészült. Erről nem fogok tudni lemondani. Délelőtt két darab gyümölcs(alma és körte) illetve egy gyümölcsjoghurt csúszott le. Ez utóbbi is csak azért, mert nem akartam,hogy kárba vesszen, persze több ilyen nem lesz :)

Aztán ebédre készítettem párolt sárgarépát és karfiolt, ebből annyi lett,hogy a következő két napra is meglesz az ebédem. Délután két darab gyümölcs, és gyümölcslevet is iszom,100%-osat, amit higitok vízzel. Estét már nagyon várom,mert kezdek éhes lenni. 6 körülre tervezem a zöldségek elfogyasztását némi fokhagymás joghurttal. Aztán 8 körül megérkezik a párom,épp ünnepelünk, ő kap jó kis rántott sajtot,nekem lesz egy pici halászlé és teljes kiőrlésű kifliből készült fahéjas guba (édesítőszerrel, vizezett tejjel leöntvee) És mivel ünnepelünk, biztosan lecsúszik egy pohár pezsgő is. Ez a mai nap. Holnap már nem lesz ünnep, nagyjából hasonlókat terveztem enni, este főtt tojás lesz zöldségekkel és utána kókuszos zabkása. Sajnos nekem mennem kell dolgozni holnap, aminek egyrészt örülök,mert akkor nincs idő eszegetni, másrészt egy paleo cukrászdában dolgozom, így nagy a csábítás némi nassra. Olajos magvak stb.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook