Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
559. Krisz42 (válaszként erre: 558. - 880331b0ba)
2013. jan. 6. 18:52
A borsòfőzeléket imádom,de utána hamar éhes leszek.Na ezèrt nem leszek soha paleos,mert szeretem a babot is.
2013. jan. 6. 18:38
Én kétszer is vacsiztam, de nem sokat (borsó főzelék, csirke mell, ezt kétszer, de gyerkőc kis táljában, és most ettem egy fánkot...
557. Krisz42 (válaszként erre: 556. - Kat1)
2013. jan. 6. 17:27
Szerintem ha így esik jól,csináld így.Nekem nyár végén simán ment a dolog,de azóta nem annyira.Lehet,h ebben ez a hormonos probléma is szerepet játszik,de most nem tudom tartani.De nézd meg,h neked működik-e így.
556. Kat1
2013. jan. 6. 17:00

Azt szeretném megkérdezni, hogy muszáj-e este enni? Ha például reggeltől délután fél 3-3-ig alulevés, aztán kaja, aztán kb. este fél héttől reggelig megint alulevés, alvás, alulevés lenne kövi nap fél 3-3-ig, az már nem jó?

Mert úgy veszem észre, hogy nem szereti a mérlegem, ha estére kajálok. Még csak nem is mondanám, hogy hú de sok volt mennyiségileg, de mégis több, mint régebben. Szerintetek???

555. Krisz42 (válaszként erre: 554. - 880331b0ba)
2013. jan. 6. 16:49
Igazából tényleg annyit ehetsz,amennyit akarsz,a szerzø is írja,h vendégségben előre elnézést kér-ill.mikor náluk vannak vendégek-hogy olyan sokat fog enni.De ez igazán a ffiaknak jò,ők ki tudják használni,ismerősöm is és tényleg lefogyott és nem szedi vissza,csak ha bűnöz.Na ő este annyit meg tudott enni,h csak lestem.
2013. jan. 6. 16:43
Igazából, este se lehet annyit enni, mint egy malacka:) Egyszóval, (bár, valahol azt olvastam, hogy esti "lakomáról" ír...), de ha eszel, egy kis fehérjét, husi, sajt, valami könnyebb főtt étel-t, és a végére hagyod a desszertet, akkor már úgyis annyira tele leszel, hogy remélhetőleg nem fogod tudni degeszre enni magad, mert akkor egész nap hiába "koplaltál" ...
553. HnéViktória (válaszként erre: 549. - B582d3c5d9)
2013. jan. 6. 15:22

Köszönöm....

a barátnőm,is azt mondja az a tudat teszi boldoggá,hogy este ehet.:))

Nem sok a túlsúlya 3-4 kiló...


Én még kacérkodom a gondolattal,egyenlőre még nem tartok ott,hogy zavarjon a súlyom,bár,2-3 kilót eldobnék:)

552. rszevi (válaszként erre: 512. - B3f0e8a37e)
2013. jan. 6. 13:59

szia!

elkuldened nekem is?? koszi!!!!

551. Krisz42 (válaszként erre: 550. - Kat1)
2013. jan. 5. 20:14
Hát igen,a harcososnál az ókorra gondol a fegyencnél pedig egyértelmű.Én azon csodálkozom,h miért nem rohangál több edzett ember az utcákon,mert amit láttam neten,az mind meggyőző volt:)És reális,h ha már a felső szinteken tartunk,akkor fog max.6óra edzés elmenni egy héten,nem kell aránytalanul sok idő,h izmosodj.
550. Kat1
2013. jan. 5. 17:51

Gondoltam, leírom a tapasztalatomat a Harcosok étrendjével, hátha érdekel valakit :).

Dec. 31-én kezdtem el és a legnagyobb megdöbbenésemre egyáltalán nem okoz gondot a betartása. Itt a napközbeni alulevési időre gondolok. Érdekes, hogy mikor a 90 napos diétát csináltam, akkor ki kellett hagynom a gyümölcsnapot, mert egyszerűen nem bírtam. 13 órakor már majd megőrültem, hogy ehessek bármit.

Most egyszerűen boldoggá tesz a tudat, hogy este kajálhatok, és az a kis főtt tojás vagy sajt, néhány szem dió, abszolut kellemessé teszi a napot estig.

Az egyetlen, amivel el tudom szúrni, az az esti kajálásnál a mennyiség. Ez pedig már fejlesztés alatt áll! :)

Szóval örülök, hogy belevágtam!!!

Már régebben is hallottam erről az étrendről és a Fegyencedzésről, de olyan riasztó a nevük, hogy biztos voltam benne, hogy nem nekem valók. Pedig DEEEE!

549. b582d3c5d9 (válaszként erre: 546. - HnéViktória)
2013. jan. 5. 17:38

Szia!

Akkor jó helyen jársz! Igaz, én még csak szűk egy hete találkoztam ezzel a módszerrel, de tetszik. Külön tetszik, hogy nem kell nullára csökkentenem az édességet(mivel nagyon-nagyon szeretem).Igaz, tegnap és ma is egy kicsit bűnöztem, de azt hiszem a fokozatosság fontos. Idő kell, hogy teljesen átálljak.:D

548. 880331b0ba (válaszként erre: 547. - Krisz42)
2013. jan. 5. 17:03

Sziasztok!

Van ilyen, sőt lesz is ilyen:) Én nem is aggódom ezmiatt, pláne, ha napközben le is mozgunk belőle valamennyit:) Ma már sokkal jobban odafogyeltem:)

Kellemes estét nektek!! (Mondjuk, nem tudom mi van velem: mostanában nem esik jól sem a hurka, sem a kolbi:( Pedig annyira szerettem régen...)

547. Krisz42 (válaszként erre: 544. - 880331b0ba)
2013. jan. 5. 15:29
Én ma bűnöztem.Hurka,kolbász volt,a krumplit úgy sütöttem,hogy vékony karikák és ahogy van be a tepsibe,arra rá a hús.Mikor a hurka,kolbász megsült,kijön,leöntöm az összes zsìrt,aztán még pár perc a krumplinak és kész.Párom annyira szép krumplit hozott,ráadásul az ize is isteni lett.Nem hazudok ha azt mondom,évek óta nem találkoztam egészséges,ennyire jó ízűvel.Èdes volt és puha lett.Úgy hogy nem bírtam estig várni:)
2013. jan. 5. 14:12

Sziasztok!!!

Barátnőm 3napja kezdte el,és csak azért olvastam bele ebbe a fórumba,de nekem is nagyon szimpatikus volna ez a diéta...én már csak a megtartással küzdök,lefogytam tavaly elött 24kg-ot több mint egy éve tartom,de elég keserves néha...mert néhanap úgy elengedném magam,mint például a Új év első 4napjában:)

Szóval a gyümit szeretem az esti evést szintén,ugyhogy...ha lehet én is megpróbálom majd...

545. b582d3c5d9 (válaszként erre: 544. - 880331b0ba)
2013. jan. 5. 14:05
Akkor tegnap már ketten bűnöztünk.
2013. jan. 5. 10:01

sziasztok!

Hát a tegnapi napon nem sikerült betatanom a rendet (evésileg) De majd mától!!

Ma asszem újra megmérem magam:) Háth apozitív dologt tapasztalok-ez annyira jó motiváció lenne a folytatáshoz!! Mindenkinek további szép napot, kellemes hétvégét kivánok!! Jah, ti mit főztök???

543. Krisz42 (válaszként erre: 542. - Zsuzsy75)
2013. jan. 5. 09:06
Az nem gond,nyugodtan ehetsz:)Este már igen.Egyébként a testnek szüksége van rá akkor is,ha izmot épít,mert oké hogy a fehérjét építi be,de ahhoz,h be tudja építeni,energia kell-szénhidrát.És nem mindig a súlyfelesleget használja,mert abban csak zsìr van+mèreganyag,mert néha oda raktározza.Az a szemettelep.Ezért lenne szükség néha tizstítòkúrára,csak az igazi idő-és odafigyelés igényes:(
2013. jan. 4. 22:32
Én ezért csak zöldségeket rágcsálok viszont este nem bírom ki szénhidrát nélkül:(
541. Krisz42 (válaszként erre: 540. - Kat1)
2013. jan. 4. 10:58
Én is éhesebb leszek,almátòl,narancstól főleg,különben is savasak,biztos azèrt.
540. Kat1 (válaszként erre: 539. - Krisz42)
2013. jan. 4. 09:50

Igen, valószínűleg mégiscsak front volt, mert ma már semmi bajom.

Arra nagyon figyelek, hogy ne éhezzek, viszont számomra is meglepő, de nagyon jól bírom a gyümölcs-zöldség evést. Ugyan muszáj minden evés után egy kis sajtot vagy főtt tojást ennem, mert különösen a gyümitől még éhesebbnek érzem magam, de ha küldök utána fehérjét, akkor már nincs gond :)!

539. Krisz42 (válaszként erre: 535. - Kat1)
2013. jan. 4. 09:27
Bár gondolom már rájöttél azóta,ma meleg van,lehet ezért fájt a fejed.De figyelj az evésre,nehogy attól fájjon,h hirtelen semmi ennivaló.
538. Krisz42 (válaszként erre: 536. - B582d3c5d9)
2013. jan. 4. 09:25
Akkor mindenképpen az alapokkal kezd,viszont ez-fegyenc.-azon is segìthet.
537. b582d3c5d9 (válaszként erre: 535. - Kat1)
2013. jan. 3. 13:53
Hát, én is csak kezdő vagyok ezen az új úton, de szerintem az aszalt gyümölcsökkel (csakúgy, mint a banánnal) óvatosan kell bánni. Magas a kalóriatartalmuk. Viszont jó rostforrások.
536. b582d3c5d9 (válaszként erre: 534. - Krisz42)
2013. jan. 3. 13:31
A magoknak kimondottan örülök, mert szeretem őket. Nahát, karalábé...,jó ötlet! Nekem eszembe sem jutott.:D Az edzéssel nekem még gondom van, de olvasgattam a fegyencet (fórum),ha igaz, hamarosan megkapom a könyvet. Anélkül nem merek belekezdeni. A gerincem nem túl jó.
535. Kat1
2013. jan. 3. 13:17

Nektek nem fáj a fejetek? Nem tudok róla, hogy front jönne? Vagy mégis? Iszom eleget, figyelek, hogy ne marjon az éhség, de ma fájdogál a fejem...

Egyébként, napközben, ha nagyon muszáj, akkor szabad egy kis aszalt gyümölcsöt enni??? Ugye igen??? Mondjátok, hogy igen!!! Légyszike :)!

534. Krisz42 (válaszként erre: 533. - B582d3c5d9)
2013. jan. 3. 12:17
Szerintem ez teljesen jò.Én szeptemberben fél karalábét ettem,szeretem nyersen és laktat is.Sárgarépa,alma,narancs,mandarin,paradicsom-ez jò,mert több energia kell a megemésztéséhez,mint amennyit ad,tehát fogyaszt:),volt,h ettem káposztát is nyersen,de abból nem tudok sokat megenni,viszont keveset nem lehet kapni.Pomelo,abból felet.És nem győzöm hangsúlyozni,h du.lehet egy marék magot is enni:mandula,kesudió,dió,mogyoró,persze nem sósat.És ha keményen edzettél napközben,akkor utána egy pohár sima joghurt is engedélyezett-fehérje miatt.
533. b582d3c5d9 (válaszként erre: 532. - Zsuzsy75)
2013. jan. 3. 11:54

Szia!


Én délelőtt alig eszek (nem is kívánom), ha eszek is inkább kivi, narancs. Délután ubi+paradicsom+paprika ici-pici olíva olajjal, és egy-két falat sajttal(tudom inkább mellőzni kellene a sajtot, de hát ezek még csak az első lépések.) Még tanulmányozom a könyvet. :)

2013. jan. 3. 10:59

Sziasztok!


Ki milyen zöldségeket, salátákat szokott napközben enni?

531. Krisz42 (válaszként erre: 530. - Kat1)
2013. jan. 2. 18:56
Én 3hét alatt fogytam 2kg-t,de biztos vâltozò.Ismerősöm fogyáa látványos volt,pár hónap alatt eltünt a hasa-ő ffi-,de edzett is,bár azt előtte is és imád nagyokat enni.
530. Kat1
2013. jan. 2. 17:12
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy kinek mennyi idő után indult meg a fogyás? Nem hajt a tatár, még csak a harmadik napot gyúrom, csak mégis érdekelne, hogy kinél hogyan működött! Nekem pillanatnyilag még nincs változás. Minimum 20kg-ot kellene fogynom :(!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook