Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


19. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 17. - Orsibigyu)
2011. okt. 25. 18:13
Várjuk a -remélhetőleg- (siker)sztorit!
2011. okt. 25. 18:05
Az én férjem július és szeptember között 7-8 kilót fogyott ezzel a diétával. Én is elkezdtem, lement 3 kiló 1 hét alatt, de aztán nyaraltunk, addig felfüggesztettem és utána már nem volt erőm újra elkezdeni... Pedig sokáig vártam, hogy megjelenjen a könyv... :-(
2011. okt. 25. 13:42
Mostmár én is kiváncsi vagyok. Nemsokára felhív a barátnőm, akinek a férje csinálta ezt. Kiváncsi leszek mit mond.
16. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 15. - 5e48d37001)
2011. okt. 24. 18:13
Ez fura, mert nekem mindkét barinőm szépen fogy vele, és nekem is mínusz fél kilót hozott az első nap... én igazából azért választottam, mert magamtól is hajlamos vagyok a csak esti kajálásra... csakhogy napközben is nasizgattam. Így, napközbeni gyümikkel-zöldségekkel egyrészt jóval több vitamint-rostot eszek, másrészt hódolhatok az esti-evés-szenvedélyemnek:) Nem lehet, hogy valamit nem úgy csináltak, ahogy kéne? Mert nekem eddig tényleg működni látszik, és barátnőm is 71 kg-ról 65-re ment le egy hónap alatt...
2011. okt. 24. 08:09

A Warrior diétáról van szó?

A barátnőm 4kg-t hízott 1 hét alatt,hetente 4 x tornázott mellette edzőteremben+ otthon Czanik Balázs cap II dvd-re .

Én is kacérkodtam vele,de ezekután inkább kihagyom.

Egy másik lánnyal is beszéltem ő 2. nap után abbahagyta ezt az új diétát miután 2kilót hízott.

Mind a ketten az állították,hogy zsírt raktároztak,mondjuk a barátnőmön láttam is.

Ez az esti vacsora,napközben meg zöldség gyümölcs,rost ,elég húzós volt a szerevezetüknek.

14. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 13. - Kamuka75)
2011. okt. 23. 19:59
persze, egész nap szabadon ehetsz nyers gyümit és zöldséget, amikor csak megéhezel, bármi lehet. A szőlővel és a banánnal kell óvatosabban bánni, meg a burgonya, hüvelyesek valók inkább az esti evészetre.
2011. okt. 23. 18:48
A zöldséget keverhetem is gyümölccsel?
2011. okt. 23. 17:36
hát igen, a gyümi-zöldség napközben nem épp a dőzsölésről szól, de kárpótol az este, amikor viszont mindennap más finomságot készíthetsz... A gyümi-zöldség mellé lehet enni még tojást, magvakat vagy kefirt-joghurtot, ezzel kicsit változatosabbá tehető.
2011. okt. 23. 16:01
attól félek, hogy a zöldségeket és a gyümölcsöket nem tudom majd elég kreatívan változtatni
2011. okt. 23. 15:55
és ami nagyon tetszik benne, hogy tényleg lehet életmódszerűen csinálni, nem úgy, mint a T---bót. Mindkét barinőm azt mondta, totál hozzászoktak, és mindig így fognak kajálni, a közérzetük is sokkal jobb, és nagyon energikusnak érzik magukat. Utánaolvastam jó sokat, sok vita van körülötte, de aki csinálja, az nagyon lelkes, és az egészségre gyakorolt pozitív hatását se vitatja senki.
9. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 8. - Kamuka75)
2011. okt. 23. 15:49
T...bót én is csináltam anno... akkor neked se gond a napközbeni nagy kajálások kihagyása... Egyik barátnőm egy hónapja nyomja, neki nincs is sok súlyfeleslege, 10 kg-ot akart leadni, ebből lement már 6 kg az 1 hónap alatt. Másik barinőm ducibb, úgyhogy nem nyilatkozik a kg-okról, de nagyon látványosan vékonyodik.
2011. okt. 23. 15:02

Sokat...

Nekem eddig csak a T..bó diéta használt, de most nincs hozzá kedvem.:(

A barátnőid mennyi idő alatt mennyit fogytak?

7. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 6. - Kamuka75)
2011. okt. 23. 13:28
Kávézni igaz, kávéztam, és ez tejjel meg édesítővel megy, de majd fokozatosan ezt is zöld teára akarom cserélni. A kávén kívül csak szőlőt (1 jókora fürt), 1 karalábé, kis fej vékonyra vágott káposztának a fele... Ja, és ha éhes vagy, lehet kis fehérjét is, leginkább natúr joghurt vagy kefir, de mert az nem volt itthon, egy Medve kockasajtot ettem. Persze én sokszor csináltam már gyüminapot, úgyhogy igazából nem megerőltető ez, lehet, hogy aki nagy reggelikhez van szokva, annak nehezebb. Én éppen azért választottam ezt az étrendet, mert magamtól is alig ennék egész nap, este viszont... hát most akkor csinálom életmód-diétaszerűen:) Eddig azt hittem, rossz szokás csak, de most egyre inkább meggyőződök, hogy ez ösztön, és lehet a fogyás szolgálatába állítani. Te hány kg-ot szeretnél leadni, és eddig milyen fogyival próbálkoztál?
6. kamuka75 (válaszként erre: 5. - B3dbbde2e9)
2011. okt. 23. 13:07
Eddig mit ettél és abból mennyit?
2011. okt. 23. 12:04
ja, és ma már így eszek, eddig bírom:)
4. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 3. - Kamuka75)
2011. okt. 23. 12:03

A 2. hsz-ban van két link, az első az étrend honlapjára vezet, itt vannak részletek is a könyvből... én is csak ennyit tudok:)

Illetve, hogy az első héten úgy kell enni este, hogy először zöldség, aztán fehérje (legyen inkább tojás), majd szénhidrát. A második héten este a szénhidrátot le kell cserélni magokra. A további heteken nincs semmi megkötés az esti lakomázásnál, csak annyi, hogy igyekezzünk tartósítószermentes, természetes ételeket enni.

2011. okt. 23. 11:25
Engem érdekel, de eddig még nem hallottam róla. Van valami bővebb infód?
2011. okt. 23. 08:06

Akit érdekel, itt tud utána olvasni: [link]

És még egy érdekes cikk az esti evésről:

[link]

2011. okt. 23. 08:02
Valaki csinálta már a Harcosok étrendjét vagy van kedve belevágni? Teljesen ellentmond a "józan észnek" és a diétás ajánlásoknak, de két barátnőmön is látom, hogy működik és egészséges. Napközben csak gyümit és zöldséget lehet enni, este pedig jól be lehet lakomázni, persze csak természetes, egészséges ételekből. Én holnaptól tervezek belevágni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook