Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


49. 6736f94fb9 (válaszként erre: 46. - Anli)
2012. febr. 23. 21:03

Szia!


Én is almát szoktam, narancs is van itthon, de azt még nem kívántam meg.:)

Én speciel nagyon keveset iszom, de szerintem ezt nem lehet senkinek sem megszabni. Én azt mondom annyit igyál amennyi jól esik, de ha tele vagy tőle az már nem jó!

48. 6736f94fb9 (válaszként erre: 47. - Mosolybóka)
2012. febr. 23. 21:02

Szia!


Én hétfőn kezdtem, mint itt már többen is.:)

Nekem 5 kilót kellene még leadnom - de ez makacs zsír. Ezen fölük már lement a 4 nap alatt másfél kiló.

Én napközben általában csak almát eszem, de volt már olyan is, hogy nem ettem...

Este főtt kaját - ami éppen van itthon, mert nekünk hordják az ebédet és délben félrerakom magamnak ami tetszik.:)

Inni én nem iszom sokat, sohasem szerettem igazán inni. Pár pohár Update málnaszörpöt szoktam legurítani a torkomon szénsavmentes ásványvízzel.

2012. febr. 23. 19:34

Sziasztok!


Ti mennyit szeretnétek fogyni? Ha egyáltalán fogyni szeretnétek, mert van aki "csak" makacs zsírtól akar megszabadulni. Én még mindig szkeptikusan állok ehhez az étrendhez, pedig olvasom a könyvet is. Ha azt mondjátok, hogy jó, és fogytok tőle, akkor én is belevágok.;)

46. anli (válaszként erre: 45. - 6736f94fb9)
2012. febr. 23. 18:10

Szia!

Én is hétfőn kezdtem,örülök,hogy többen vagyunk. :-)

Napközben almát,narancsot,répát és egy kis sajtot eszek.Este pedig azt amit főzök a családnak.Tegnap pl.sültcsirkét és krumplipürét.Még aerobicra is elmentem már a héten kétszer.Ma pedig megyek torkoskodni.Folyadékot mit és mennyit kell innom?

45. 6736f94fb9 (válaszként erre: 43. - Cherrybonbon)
2012. febr. 23. 15:13
Te miket szoktál enni este?
44. 6736f94fb9 (válaszként erre: 43. - Cherrybonbon)
2012. febr. 23. 15:10

SZia!


Én is hétfőn kezdtem. Én egyik nap sem éreztem éhséget napközben, de maximum egy almát szoktam enni csak napközben. És úgy este 5körül ejtem meg a túlevést.:)

Nekem eddig nagyon beválik. Szeretem.:)

2012. febr. 23. 09:20
Sziasztok! Ezúton csatlakoznék a fórumhoz, én hétfőn kezdtem, ma csütörtök van, és nagyon pozitív tapasztalataim vannak, a hétfő volt a legnehezebb, nagyon éhes voltam napközben, kedd már jobb, szerda már egész tűrhető, és ma csütörtökön szinte mintha elvágták volna az éhséget, igaz ha éhes vagyok napközben gyümölcsöt eszegetek, röviden ennyi, és az anyagcserém hihetetlenül felgyorsult.
42. 6736f94fb9 (válaszként erre: 39. - Anli)
2012. febr. 21. 13:56

Hajrá!:)

Én tegnap kezdtem és ma kirobbanó formában vagyok. Hihetetlen!:D

5 kiló makacs zsírtól szeretnék megszabadulni.

41. 6736f94fb9 (válaszként erre: 40. - Mosolybóka)
2012. febr. 21. 13:55
Igen, már kaptam is rá választ a facebookon.:)
40. Mosolybóka (válaszként erre: 38. - 6736f94fb9)
2012. febr. 20. 16:18
Úgy tudom, hogy alvás előtt 4 óra azért kell.
39. anli
2012. febr. 20. 13:44

Sziasztok!

Én ma kezdtem el.Délelött almát és narancsot ettem+sajtot.Kb.10 kilót szeretnék leadni,persze,ha tudok mozgok is mellette.A könyvet még nem olvastam,de meg fogom rendelni.

38. 6736f94fb9 (válaszként erre: 37. - Mosolybóka)
2012. febr. 20. 09:23

És mikorra kell időzíteni az esti evést???

Mert én 9 körüli szoktam lefeküdni aludni...ezért én úgy gondoltam, hogy 5-6 körül kellene megejteni az evést, hogy még tudjon kicsit emésztődni...

Nem?

37. Mosolybóka (válaszként erre: 35. - 6736f94fb9)
2012. febr. 19. 17:53

Szia!


A könyv azt írja, hogy az alulevési fázisban minden fajta gyümölcs megengedett, de jobban ajánlja az alacsony glikémiás indexű gyümiket, mint pl a bogyók, vagy alma, körte,narancs, kivi.

36. 6736f94fb9 (válaszként erre: 34. - Mosolybóka)
2012. febr. 19. 13:05

Írd be a google-ba, hogy harcosok étrendje...

Van külön oldaluk és facebook oldaluk is.

Sokakkal találkozhatsz akik más csinálják és nagyon pozitív a visszajelzésük.:)

2012. febr. 19. 11:16

Sziasztok!


Mozogni feltétlenül kell mellette?? Mert én mindig nagyon beizmosodom amit utálok...És ha muszáj, akkor mégis mennyit?

Valamint bármilyen gyümölcs fogasztható napközben, korlátozás nélkül?

Sajnos még csak most rendeltem meg a könyvet, így csak a hétközepén fogom tudni tanulmányozni a benne leírtakat...viszont holnap szeretném elkezdeni. Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2012. jan. 29. 17:19

Sziasztok!

Jár erre valaki? Érdekelne a tapasztalat. Eléggé félek elkezdeni. Minden józan észnek ellentmond az esti habzsolás.. Jó lenne 1-2 pozitív példa!

33. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 32. - Bodzás)
2011. nov. 24. 16:11

Hú, akkor te nagyon pipecül csinálod, gratula... Én csak a napközbeni gyümi-zöldségevést tartom be (bár ma leves formájában), este meg csak azt, hogy finomított szénhidrátot és cukrot nem, de eszem mindent... Bevallom, mozogni se mozgok semmit, igaz, így is fogyok, de tudom, hogy muszáj lenne sport is, ráveszem magam mielőbb...

Nagyon profin étkezel, nemcsak vékony, de egészséges is leszel...

Én se tudom, mennyi az álomsúlyom, szerintem 62-63 körül nem lenne már rajtam felesleg, de majd meglátom. Most 68 vagyok.

2011. nov. 23. 06:33

Heti 1-2 szer eszem pirítóst valamivel rozskenyérből. a sorrendet betartom.Szerintem csak az fogy, aki a napi sporthoz tudja igazítani a kajamennyiséget. Azért ne feledjük, hogy a könyvben kemény edzésről is szó van, anélkül nem lehet este túlenni, mert abból hízás lesz. Este eszem először salátafélét, aztán párolt zöldséget tejszínnel elkészítve. Utána sajtot, vagy tojást, vagy barnarizst, néha krumplit, néha pirítóst. Hozzá egy maréknyi diót, vagy mandulát, vagy tökmagot. Napközben csak gyümölcs, zöldséget nem eszem, viszont a gyümölcshöz eszem pár szem aszalt áfonyát, vagy mazsolát. Ezeket jó lenne áttenni estére, csak nehéz, mert a gyümölcsöt sosem eszem zöldséggel együtt, sőt, semmi mással sem, a gyümölcs magában a legjobb, bármi mással együtt nem.


Az álomsúlyom? Ez így nem számít. Az számít mikor leszek elégedett a külsőmmel. Látni fogom, és az mindegy lesz, hogy akkor éppen hány kilót mutat a mérleg. Még van rajtam súlyfelesleg, de nem vagyok durván elhízott.

31. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 30. - Bodzás)
2011. nov. 21. 21:55
Húha, nagyon ügyes vagy, gratulálok! Hány kg-ról indultál, és mennyi az álomsúlyod? Én is visszatérhetek az étrendhez, holnap már eszerint fogok enni, rendesen várom:) Betartod az esti evés sorrendjét? És semmilyen pékárut nem eszel este se?
2011. nov. 21. 10:57

szia, nagyon jól megy. Két kg-ot fogytam eddig. Reggel nem eszem semmit sem, délben gyümölcsöt: pár szem mandarin, 1-2 banán, hozzá aszalt áfonya de az is csak pár szem. Este-6 körül vacsorázom, bármit, amit megkívánok, de csak normál adagot. Hozzá még magokat: mandulát, diót, barackmagot, tökmagot, maroknyit kb.


Biokajákat eszem és húst csak ritkán, tejtermékből sajtot és túrót, valamint nyers tojást. Vagy-vagy-persze. És zöldségeket hozzá. Néha krumplit, rizst.

29. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 28. - Bodzás)
2011. nov. 15. 08:18
Szia, szerintem nagyon hatékony az étrend... és elég logikus, amit ír. Én is esti evő vagyok, úgyhogy nagyon bejött ez a diéta. Most sajnos szüneteltetem, mert liszt-cukor tilalom van még két hétig orvosi okok miatt, de így is kb. hasonlóan étkezem, csak napközben több a tejtermék, mint az étrend előírja. De már várom, hogy visszatérhessek rá, fogytam tőle szépen. Neked hogy megy?
2011. nov. 9. 19:24
Sziasztok! Két napja élek ezen az étrenden, tehát túl nagy tapasztalatom még nincs. Megvettem a könyvet, olvasom. nagyon érdekes ez az új életmód és könnyen tartható, mert esti evő vagyok. Majd két hét múlva szívesen beszámolok, hol tartok.
27. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 26. - F758a7200f)
2011. nov. 7. 08:06
igen, az jó a napi többszöri étkezési rendszernél, ha fehérje van délután. Sajnos abba kellett hagynom ezt az étrendet, illetve csak felfüggesztettem, mert most 1 hónapig nem ehetek cukrot-lisztet, így napközben nemcsak gyümit-zöldséget, hanem fehérjét is eszek, de folytatni tervezem, mert 1 hét alatt ezzel az étrenddel 2.5 kg ment le.
2011. okt. 27. 19:10
Nalam egyebkent azert van igy hogy veletlenul tobbet eszem delutan mert van egy normalis reggelim es tizoraira nincs idom de koran ebedelek, uzsi es vacsi is normalis, szoval vegulis ugy jon ki, hogy tenyleg tobbet eszem a delutan soran, de tipikus hogy este feherje legyen, sok-sok feherje es ebedre is (a masik kettobe tuszkolom a ch-t, igy osztom el)
25. f758a7200f (válaszként erre: 23. - B3dbbde2e9)
2011. okt. 27. 19:06

Aztan kozben elolvastam mindkettot, de a tesztoszteronos azt is mondja hogy tulajdonkeppen az a fontosabb hogy mennyit eszunk, a mikorja kevesbe. Ezert gondolom azzal van osszefuggesben hogy ugy altalaban kevesebb kaloriat eszik igy az ember, es kiiktatva a szemetkajakat is, fogysz. Legalabbis ok a kaloriakat is nagyon emlegettek (egyebkent en is az vagyok aki talan tobbet eszik delutan mint delelott, de pl este nem eszem ch bombakat tenyleg es nekem mukodott)


Amit szinten nem tudnek soha bevezetni, hogy egy bizonyos ora utan este ne egyek, oke, hogy 3-4 oraval lefekves elott az utso kaja, de a vacsi az kell (megha a merleg masnap kevesebbet mutatna is, csaloka, mert egyetertek azzal hogy izombol is fogyunk ha nem eszunk eleget este). Azert ugy nem mernem raszanni magam hogy egesz nap semmi es este meg 100-200 g ch... Nekem ez evekig csak hizast okozott de ha neked mukodik, sok sikert:)

2011. okt. 27. 11:07
Megint lement 30 dkg... a következő vacsi után: saláta, 4 tócsni és 2 kisebb rántott sajt barnarizzsel, 1 tányér sajtos-tejfölös durumtészta, 1 szelet vajas rozskenyér zöldségekkel, 3 dl banánturmix. 5 napja követem a harcosok étrendjét, 69.8 kg-ról 68.5-re csökkent a súlyom.
23. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 22. - F758a7200f)
2011. okt. 26. 21:15
ha elolvasod a cikket, talán majd megváltozik a véleményed.... én is féltem az esti evéstől, de 3 nap mínusz 1 kg-ot hozott, úgyhogy átírtam a tudásomat:)
2011. okt. 26. 11:47
Es bocs, hogy igy beleszoltam anelkul hogy elolvastam volna a cikket (hamarosan potolom:D), csak igy hirtelenjeben tenyleg a malacok hizlalasa jutott eszembe meg a szumok is ugy csinaljak egesz eletukben hogy gyerekkoruktol kezdve egesz nap edzenek kaja nelkul es este leultetik oket, aztan ami belefer (sztem a japan konyha nem is olyan zsiros-hizlalos), es az eredmeny a szumok nagydarab teste. Pedig az atlag japcsik meg milyen sovik, picurok, nem?:)
21. f758a7200f (válaszként erre: 15. - 5e48d37001)
2011. okt. 26. 11:39

Elvileg a malacokat is igy hizlaljak hogy estig mozgas (dagonyazas) es napkozben keves kaja de este jol bezabalnak:)


Ezert elhiszem hogy van akinel nem mukodik. Nem azt mondom hogy ki kell hagyni a vacsit csak szerintem is napkozben tobbet kell kajalni mint este

20. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 18. - Dimanni)
2011. okt. 25. 18:17
Hú, az nagyon szép eredmény! Szerintem csak az elhatározás nehéz, még csak azt se mondanám, hogy az első pár nap, mert rögtön az első nap teletömheted magad gyümivel, este meg ott vár a fini vacsi... Én nem tartok még be mindent, így könnyebb, nem akarok túl drasztikus váltást, mert akkor feladom hamar. Szerintem próbáld ki kicsit lazábban először... Én pl. napközben megeszek egy-egy sajtot is, és a vacsinál nem figyelek a sorrendre (úgy kéne, hogy sali-fehérje-szénhidrát), eszek mindenfélét. Arra ügyelek csak, hogy a kaják természetesek és a ch lehetőleg teljes értékű legyen. És így is fogyok... Aztán majd, ha ehhez már hozzászoktam, szigorítok, és jobban igazodom az előírásokhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook