Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
619. Krisz42 (válaszként erre: 617. - 6a2be15c0a)
2013. júl. 4. 22:31
Vedd meg a könyvet vagy töltsd le,mert ezt röviden nem lehet.Napközben semmi vagy max.1db zöldség,1gyümi,du.egy marék mag,este lakoma.Ha reggel edzel,akkor utána egy kefir pl.megengedett,de legjobb este,evés előtt.Az evés is azért egészséges legyen,de volt,aki egy hatalmas hamburgert evett.De jobb,ha elolvasod,akkor jobban megérted.
618. 6a2be15c0a (válaszként erre: 616. - F3000dc5ef)
2013. júl. 4. 18:07
Bővebben, légyszi'!! :)
2013. júl. 4. 18:07

Sziasztok!!

Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?? Tudom, van már ilyen fórum, de nekem gyorsan kellene pár válasz és tapasztalat.

Szóval...

Mennyit lehet ezzel fogyni?? Tényleg nem hizlal az este evés? És...mindent lehet enni este? Akár csokit is?

2013. júl. 4. 18:06

Szuper jó :D

Paleoval kombinálva, még szuperebb :DDD

2013. júl. 4. 18:05
Harcosok étrendje. Vélemények?
614. Krisz42 (válaszként erre: 613. - Mariann63)
2013. máj. 28. 14:23
Akkor tudod miről van szò.Én 38éves koromig karcsú,csinos voltam,soha nem kellett törődnöm a súllyommal.De a3.gyerekem születése utân már nem szaladtak le ròlam a kilòk.Ennek 5éve.3éves volt a kicsi,mikor elkezdtem sportolni,de a kondizástòl fogyni nem lehet.Mindenkinêl azt tapasztaltam,h a futás az egyedüli,ami fogyaszt.Nekem a combomról már csak azzal fog lejönni,mert fogyásnâl a melkeim is kisebbek lettek mozgás nélkül:(
613. Mariann63 (válaszként erre: 612. - Krisz42)
2013. máj. 27. 18:25

Én meg 50 éves vagyok, még jobban ragaszkodnak a kilóim, mint régen.Ez a húszas is kész csoda,amit a paleoval leadtam.

Görcs bennem sincs, én már nem akarok manöken lenni.:)

612. Krisz42 (válaszként erre: 611. - Mariann63)
2013. máj. 27. 15:27
Én úgy vok vele,h nem ragaszkodom görcsösen ehhez,mert nekünk nőknek kicsit nehezebb.Biztos te is tapasztaltad-én 43 vok és igazán csak40éves korom òta tapasztalom-h a hormonok miatt néha nem tudom tartani.Vagyis menszesz előtt állandòan éhes vok,utâna pedig délig se eszem semmit,mert nem vok éhes.Mert mégis csak ffi írta a könyvet és ők nem ingadoznak ennyit a hormonjaik miatt,nekünk pedig szinte naponta változik,hiszen a ciklusunk miatt mindig más.De azért ha ehetnékem van,akkor kevesebbet eszem,de gyakran-ez 3-4napig van-,utána visszaállok.
611. Mariann63 (válaszként erre: 610. - Krisz42)
2013. máj. 27. 15:09

Jó Neked!:)Ügyes vagy!

Én mostanában eperkelyhet csináltam, és délután már ettem.De ami késik, nem múlik.

610. Krisz42 (válaszként erre: 609. - Mariann63)
2013. máj. 27. 13:20
Én fogyok vele,bár délben néha saláta-húsozom,ha társasággal vok.Ráadásul a fogyás úgy megy,h csak 12kg plussz volt rajtam,most már csak 8kg ésakkor tênyleg vékony leszek újra.
2013. máj. 26. 18:38

Köszi, Ili!:)

Én most hol csinálom, hol csak sima paleozok, mikor hogy alakul a napom.De igyekszem magam majd rászorítani.

608. t.Ili (válaszként erre: 604. - Mariann63)
2013. máj. 26. 12:35

biztos,h. elindul!

Heti egy kiló,Mariann! :)

2013. máj. 22. 08:06
Tegnap végre sikerült harcos paleot ennem egész nap.Este fiammal paradicsomos szardíniát ettünk, én a paleos kenyeremmel.Utána sült hús szendvics formában, savanyúsággal zárta a napot.
2013. máj. 21. 14:36
Napközben almát eszem, zöldséglevest,kávét iszom, és délután 6 utántól vacsorázok rendesen.
605. Krisz42 (válaszként erre: 604. - Mariann63)
2013. máj. 20. 14:16
Nekem mostanában az megy,h délig nem eszem,csak akkor.Igy mindenesetre hízni nem hìzok,bár most kezdtem el,viszont mozogni nem tudok egyenlőre,mer dokihoz készülök.
2013. máj. 17. 12:57
Mostantól a Harcosok diétáját ötvözöm a peloval.Ha elindul a fogyásom tovább, konferálok Nektek!:)
603. Krisz42 (válaszként erre: 602. - T.Ili)
2013. máj. 9. 17:27
A szülés után első két gyereknêl nekem is olvadtak a kilók,de harmadiknâl már nem.Ên ha keveset alszom sokat eszem.Egyébként azóta kìvánom az édeset mindennap,mióta a legkisebbet megszültem.Néha megy,h estig nem eszem,de a menstruáciò előtt 7-8!nappal egyszerųen rosszul vok az éhségtől,pedig délelőtt is tele vagyok energiával amíg nem eszem.Mindenben pörgök.Sokkal jobb,csak a hormonjaim nem okék,ill.vizsgálatra minden rendben,de tünetileg nem.A lênyeg,tényleg jò és használ.
602. t.Ili
2013. máj. 5. 23:25

Két hónap alatt kb.7 kiló ment le :)

Mozgás semmi,sőt kocsival járok minden hová:)

Nem volt direkt...egyszerűen elfelejtek enni!

Mindig délután dolgozok, és csak induláskor jut eszembe, hogy megint nem ettem semmit....

Akkor bedobok egy kis csokit,h. majd a kocsiba megeszem,de van,h. azt is elfelejtem...persze,remélem nem az agyammal van a baj :D

Én még valamikor a fórum elején szóltam hozzá, hogy ez a dolog működhet, mert régen, és teljesen véletlenül csináltam ezt.... Sokat,napi szinten utaztam Pestre, és sajnos hányós vagyok a buszon, ezért nem mertem enni semmit se reggel,az indulás előtt.Egy,két órás ügyintézés,aztán vissza a buszhoz,addig se ettem,mert mindig siettem... és visszaúton se jó hányni a buszon :D

Volt, hogy este hatkor ettem először!

Akkor is gondoltam, hogy ezért fogyok, de még nem volt 20 éve leírva így,h. harcosok diétája :)

Amikor először olvastam róla, már rögtön összekapcsoltam a kettőt!

Most, hogy megint fogytam, persze,megint nem direkt.. már tudom, hogy tulképp ezt csinálom...

Nos, reggel presszókávé, completával, két cukorral-kétszer egymás után... délelőtt még egy hosszú kávé de az már 3:1-ben...ezzel úgy elvagyok,hogy eszembe se jut az evés :)

Egy-két óra körül egy szem csoki,általában melba, mert az olcsó, és szeretem, ja, és egybe be lehet kapni,nem lesz csokis a kezem :D

Ha beérek a munkahelyre,hamar csinálok még egy hosszú kávét...na, én a kávét kortyonként iszom, az se baj, ha hideg,de mindig tudjak egy korty kávét inni, ha kell a szám ízének :DDD

Olyan négy körül már érzem, kéne valami szilárdabbat ennem , de akkor általában nincs időm :)

Hat körül, már kell ennem valamit. Néha hozatok a szomszéd kajáldából, néha,egy kis mézeskenyér, vagy egy bukta, de csak gyorsan, mert időm az nincs olyankor... ezzel jól elvagyok este 10-ig is.

Nyolc,fél kilenc környékén érek haza.Kilenc után van lehetőségem enni, de persze minden fontosabb még akkor is,mint az evés... 10-11 körül. aztán szétnézek mik a lehetőségek...pörkölt, sajt, kolbász,minden,ami van! De akkor már nem tudok olyan sokat enni,mert fáradt vagyok még rágni is..... Persze, eszem ágában sincs lefeküdni,szétnézek a neten,,és van, hogy éjjel kettő, három, mire lefekszek. A neten szalad az idő! :D

Nyilván, nekem nem kell hajnalban kelni, elég 8-9-kor ébrednem, de a kevés alvás mindenképp jellemző rám mostanában!

Itt meg kell említenem, hogy az első nagy fogyásom,(3 hónap alatt 17 kiló)a szülés után történ, amikor a lányomhoz volt, h. egy éjjel 15-18-szor is fel kellett kelnem! Na,akkor mérhetetlenül keveset aludtam!

Tehát! azt mondom,hogy a csoki, a kávé, cukor, tejpor mehet! Persze módjával! de nem kell tiltani, mert a szervezetet becsapja,és segít,h. legyen energia :)A gyomor nem tágul ki tőle.

Ha már a gyomor leszűkült,mennyiségileg sem tudunk annyit enni, mint régen!

...és ajánlom a kevés alvást is,ami max 6 óra legyen!

Bele se merek gondolni,mennyit fogytam volna, ha mozgás is lenne, meg valami diétásabb kaja is :)

Az,akinek kicsi gyereke van, két-három éves,max tíz,az meg se próbálja,ezt, amíg sajnálja kidobni a kicsi meghagyott reggelijét,tízóraiját, és inkább gyorsan bekapja :) mint ahogy akkoriban én is csináltam :DDD A kilók, meg csak úgy szaladtak fel!

601. Krisz42 (válaszként erre: 598. - Shadowrich)
2013. máj. 3. 14:23
Igen ez egy életmód.Férfiaknak könnyebben bejön,én este se tudtam sokat enni,hormonok miatt is viszaesem néha.
600. Krisz42 (válaszként erre: 599. - OGGY79)
2013. máj. 3. 14:21
Mozgás előtt egyébként se egyél,utána ihatsz egy kefirt is,de de.csak gyümölcs,zöldség-az se sok-du.lehet egy marék bármilyen mag.Este 7körül ehetsz,persze ez az életritmusodtòl is függ.
599. OGGY79
2013. máj. 3. 14:05

Sziasztok!


Kollégám ajánlotta ezt a "fogyókúra" módszert!


Meló után este szoktam futni, minden 2., vagy 3. nap, közte meg kondizom otthoni gépen.


Annyi lenne a kérdésem, hogy az esti kaját mikor egyem meg? A mozgás előtt mit egyek, ehetek???


Köszönöm!

2013. ápr. 24. 22:51

Sziasztok !


Egy hete kezdtem el ezt az életvitelt táplálkozás terén.Nem hívnám diétának.Inkább ez egy élet mód.Aki olvasta a könyvet az rájött,hogy ez nem diéta.Amikor a vadász reggel felkelt és felvette lándzsáját,kését,csapdaállító eszközeit, íjját és elindult reggel a csapattal.Nem egy nagy reggelivel kezdték.Nem is azon gondolkodtak,hogy tízóraira hamburger ,meg ebédre gyros.Keresték a vadat,szomjasak voltak ,vizet ittak.Elmentek egy málna bozótt mellett, csippentettek belőle.De nem letépték az egész bokrot.Tisztelték a természetet,mert benne éltek.Meglátták a vadat ,űzték ,kergették ,csapdába csalták.Vagy elszaladt,vagy meglett.Ha elejtetteék ,felkellett dolgozni,hazakellett vinni ,elkelett osztani,megkellett sütni,főzni .Majd kezdődhetett a lakoma. Rengeteg példát lehetne felhozni a történelmi korokból és harcos népek életéből.Spártaiak,hunok,vikingek meg sorolhatnám.Lehet vadász,hajós,harcos,fosztogató ,lopakodó csapat .Egy mindben közös,teli hassal nem lehetett csatába menni.Nem is volt szükségük "aerobic ,fitnes" meg izé kazettákra.

Én ,nagyon megszerettem ezt az életvitelt.Egy hét alatt sokkal energikusabbnak érzem magam,jobban megy az edzés.Jó a közérzetem .Sikerült 110kg ról lemenni 107 re.Nem izomból vesztettem a felesleget.Hanem a hasi úszógumiról.Az esti vacsora előtt két-három órával kezdődik az igazi éhség érzet.Olyankor kell lefoglalnom magam ,valami fizikai dologgal,mert amúgy elég rossz érzés:)

597. b582d3c5d9 (válaszként erre: 596. - Andili)
2013. márc. 5. 18:59
Januárban kezdtem. És tele voltam energiával. Teljesen felpörögtem. Aztán lerobbantam, egy hónapot itthon voltam/vagyok kényszerpihenőn. Injekciók, gyógyszerek, nem igazán tartottam be. Kb. másfél hete újból belevágtam egy életmódváltásba. Csökkentettem a szénhidrátbevitelt (az én egyik gyengém a marcipán...). Reggelente egy gyümölcsturmixszal kezdek, és nem is vagyok éhes utána. Elég sokáig kibírom. A vacsi idejét kell még kitoltom kicsit későbbre, mint a mostani kb. 5 óra. Eddig olyan 2kg ment le, de ez nagyon kevés. Még legalább 10 felesleg van rajtam. Mellette csináltam a fegyencet, most kezdem újból lassan, fokozatosan.
596. Andili
2013. márc. 5. 16:36

És mióta csinálod? Fogytál már? Mennyit szeretnél?

Húúúúúúúú, a csokiról én sem mondok le:) Bármiről, de arról NEM!:)

595. b582d3c5d9 (válaszként erre: 594. - Andili)
2013. márc. 5. 15:43

Igen, mindent eszek én is. Ráadásul imádom az édességet. Azt picit visszább vettem, de nem száműztem teljesen az életemből. Mondjuk nem is tudnám... :))))

Cukrozott, szénsavas üdítőket nem iszok, de azt eddig sem ittam.

594. Andili
2013. márc. 5. 14:30
Nekem sem akarja elhinni senki:)Pedig a számok magukért beszélnek...és nem éhezek+ én mindent eszek is...Te hogy állsz?
593. b582d3c5d9 (válaszként erre: 592. - Andili)
2013. márc. 5. 11:41
Tényleg jól haladsz! Én is nagyon igyekszem. Szinte hihetetlen egyébként, hogy ez a módszer sikeres. Évtizedeken keresztül mást sem hallottam, csak azt, hogy diszkréten a vacsival. :D
592. Andili
2013. márc. 5. 09:25

Mínusz 30 deka 2 nap alatt megint...:) Öröm és boldogság!

És este krumplilevest ettem:) Előtte meg pudingot, igaz update1 volt...

591. Andili
2013. márc. 3. 21:38

1,5 hónap szenvedés után ezt nem mondanám gyorsnak:) De tényleg beindult valami!

Még 6-7-et szeretnék!:) Szoríts!

590. b582d3c5d9 (válaszként erre: 589. - Andili)
2013. márc. 3. 21:09
Hű, gyorsan olvadnak le rólad a kilók. Mennyit kell leadnod? :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook