Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje - jön valaki? fórum

Harcosok étrendje - jön valaki? (beszélgetős fórum)


109. 6736f94fb9 (válaszként erre: 107. - Mobilházas)
2012. febr. 28. 11:19

Én is minden reggel mérem magamat.:)

Nem tudom megállni, hogy ne álljak rá!:D

Nekem egy hét után -1.5 kg.:)

108. firegun
2012. febr. 28. 09:47
én is mindennap ráurálnék a mérlegre, de kibírom, mert nem akarom, hogy 'hülyeségeket' mutasson XD majd ráállok ha lesz reményem némi mínusz kilóra :)
107. Mobilházas (válaszként erre: 106. - Firegun)
2012. febr. 28. 09:38

Agyban dől el! Ha tényleg akarod csinálni, nem lesz gond. A legtöbb fogyókúra szerintem azért bukik meg, mert nem elég erős az elhatározás! Szóval csak ügyesen!


Ma reggel -20 dkg :))) Engem ez mozdít előre. Sokan mondják nem kell mérekezni, csak hetek után. Szerintem ha minden reggel a szokásos rituálék után ruha nélkül mérekezel, folyamatos megerősítést kaphatsz a testedtől és bizonyosságot, hogy jól csinálod.


Ezért a napi mérekezésért biztosan kapok majd hideget/meleget :)

106. firegun
2012. febr. 28. 09:31
egész jó volt az első napom :) és ma reggel sem vagyok olyan hajj de éhes :D remélem így marad és könnyen fogom bírni
105. 7a23ed9179 (válaszként erre: 99. - 0db7d6256c)
2012. febr. 27. 19:23

A rövid lényeg, ahogy én összeszedtem a netes infók alapján (ha FB-on csatlakozol a közösséghez, maga Jilly Dávid is ad személyes tanácsokat):

- a nap 20 óra alulevési és 4 óra túlevési fázisból áll. Nálam pl. a munka miatt este 22 órától másnap 18 óráig van alulevési fázis, 18-22 közt túlevési.

- alulevési fázisban csak nyers gyümölcsöt és zöldséget szabad fogyasztani, esetleg heti 1-2x kiegészíteni natúr joghurttal, magokkal, főtt tojással. De jobb anélkül, ha bírod. Sok folyadék, leginkább víz, tea, préselt levek.Zöldség mehet párolva is.

- túlevési fázisban lehet este a főétkezést megtartani, a nyers ételtől a feldolgozott felé haladva. Ez szokatlan még nekem is :)Itt is alap a saláta, a fehér hús, lehet kicsi desszertet is enni. Köret lehet rizs, burgonya, zabkása stb, de kenyér, péksüti nem!

- egész nap tiltólistás minden ami cukrot, lisztet és adalékanyagokat tartalmaz. Pici bűnözés este belefér, de ne egy nagy szelet kakaós kalács lekvárral legyen a vacsora!

- a tejtermékektől is óvnak, ha nagyon muszáj,este lehet kis sajtot, túrót stb enni, de nem ajánlják.

- elvileg 2 hét méregtelenítés és ráállási idő van, én nem tartottam be :SS

- gyümölcs leginkább alma, kiwi, grapefruit, narancs legyen, a banánt sportolóknak ajánlják. Sajnos, engem csak ez csitít le annyira, hogy kibírjam, tehát napi 1-2 banán lemegy :((

- sportolás előtt lehet enni 1 banánt

Kb. ennyi jut most eszembe, biztos vannak még infók jócskán...

104. 7a23ed9179 (válaszként erre: 99. - 0db7d6256c)
2012. febr. 27. 19:11
gyere csak, nekem is kéne annyit fogynom :((
2012. febr. 27. 19:10

Nekem még nem ment ma a 4. napon az, hogy este előbb egyem meg a salátát, mint a főételt :S Holnap már igyekszem...

Mai vacsi: saláta (paradicsom+kalif. paprika+lila hagyma), rizs, pár vékony szelet baromfi felvágott és desszert zabpelyhes süti. Majd szétpukkadok:))) pedig máskor ennél sima ebédre is többet ettem, plusz levest..holnap tényleg előbbre veszem a salátát, mert mikrós krumplit terveztem és akkor kevesebb megy le belőle...

2012. febr. 27. 18:30

Pár napig nincs itt az ember, aztán itt van harc szó szerint!!

Akinek nem tetszik ez a módszer, az minek jön ide??? Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa! Jesszusom, mik vannak..Egyetértek én is azokkal a véleményekkel, hogy ez még jobb is, mint sok másik diéta, mert csupa egészséges dologra szoktat rá! Nehogy már a zöldség meg a gyümölcs rossz legyen! A másik, hogy a legtöbb ember meg úgyis este eszik, akkor meg mért ne lehetne diéta formába önteni??


Ha a hülyeség fájna...

101. Mobilházas (válaszként erre: 99. - 0db7d6256c)
2012. febr. 27. 17:15
A mozgás és a kaja egyaránt fontos. Vacsijaim: Tegnap salátalevél fél paradicsommal egy gyufásdoboznyi sajttal, második fogás: paradicsomos bab (hagyma pirítva+fagyasztott paradicsom+fagyasztott szemesbab+fűszerek) és sült oldalas (először megfőzöm, mint a csülköt, aztán megsütöm befűszerezve). Ma szintén salátalevéllel kezdek, a második sült hús lesz és sült savanyú káposzta. Még a héten lecsós húst gondoltam hozzá rizst, meg egy másik napra valamilyen sült húst csőben sült karfiollal (de valami joghurtos sajtos cső, nem besamel). Kérdezz nyugodtan, szivesen elmondom a tapasztalataimat! Csak nappal kell nyers dolgokat enni. Remélem senki nem kövez meg a kaják miatt :)
2012. febr. 27. 17:05
MŰKÖDIK!!! Délelőtt mérekeztem, 71,8 kg voltam. Holnap lesz 1 hete, hogy 74,5 kg voltam :)))))
2012. febr. 27. 16:26
Sziasztok! Sajnos nem tudok minden nap itt lenni, de figyelemmel kisérlek benneteket.Próbálom a jó dolgokat magamévá tenni. Sajnos a nyers zöldségféle nem megy. Főve is lehet? Nagyon hálás lennék ha a vacsiról írnátok többet.Arra gondolok, hogy mit lehet és mit nem.Sajnos könyvem nincs és nem is lessz. 30kg plusszom viszont van! SAJNOS.Azok közé tartozom én is akik este képtelenek lemondani az evésről, de nappal jobban bírom.Gyalogolni is szoktam a futópadon valamennyit.Nagyon erőt akarok venni magamon,hogy sikerüljön leadnom valamennyit. Ha tudom akkor mind a 30-at. Nagyon várom a segítségeteket és mindig elovasom visszamenőleg is a bejegyzéseket, mert nem mindennap jutok ide. Addigis köszönöm nektek, üdv. és sok sikert minden fogyni vágyónak!
98. 6736f94fb9 (válaszként erre: 88. - Tiramisu.)
2012. febr. 27. 13:44
Rajtam nem kell segíteni, de kössz!:D
2012. febr. 27. 09:33
köszönöm :)
96. Mobilházas (válaszként erre: 95. - Firegun)
2012. febr. 27. 09:17
A könyvben mintha üresen olvastam volna, vagy mézzel desszertként ha nem nagyon eszel gabonás szénhidrátot. Édesítőnek mézet vagy juharszirupot ajánl.
2012. febr. 27. 09:08
akkor teát bátran lehet inni? és az édesítőszer engedélyezett vagy igyam üresen citrommal?
2012. febr. 27. 09:06
és az alulevési fázis is züldségek, gyümölcsök fogyasztását engedélyezi. szerintem nincs ezzel a módszerrel semmi baj. Ha a túlevési fázisban megválogatjuk, hogy mit és mennyit eszünk akkor szerintem működhet. Először én is azt mondtam, hogy veszélyes, de utánaolvastam és nem az. A fészbúkon is olvasom a bejegyzéseket és még senki se halt meg XD
2012. febr. 27. 08:13
Megnézte már valaki, hogy az update kenyérlisztnek pl. hány összetevője van? Érdemes!
2012. febr. 27. 08:11
Amúgy ha elvonatkoztatunk az étrend szélsőséges részétől (alul- és túlevés), az egészséges étkezés alapjait látod. Egyél sokféle nyers zöldséget, gyümölcsöt, könnyű fehérjét joghurtfélék, sajfélék, tojás, fehér húsok. Köretként inkább zöldségfélék /kiemelve néhányat amiből valamit jobban hasznosít a szervezet/. A legszimpatikusabb pedig amivel 100 %-ban egyetértek, kerüld el az élelmiszeripar szemetét! Főzz otthon, friss alapanyagok, hagyományos főzési eljárásokkal! Egyél szezonális kajákat! Egyél legelésző állatok húsából, tejtermékeiből, tojásából, élővízből kifogott halakból, ne pedig hormonnal felfújt agyongyógyszerezett, hallisztezett tápos húsokat! Zöldség, gyümölcs vegyszerezés, érleléselősegítők nélkül. Kevesebb és inkább teljes kiörlésű gabonaféléket, kevesebb finomított lisztet, cukrot. Bármilyen diétát csinálsz,szerintem ez az alap. De még egy kisgyerek etetésénél is, hogy ne szemetet egyen!
91. 7a23ed9179 (válaszként erre: 90. - Mobilházas)
2012. febr. 27. 07:55
Arról is szól, a károgókat nem kell figyelembe venni :)
2012. febr. 27. 07:51
Azt hittem ezek a fórumok egymás biztatásáról szólnak :(
2012. febr. 27. 07:03
4. nap kicsit éhes vagyok, de egy nagy bögre teával fogom mindjárt indítani a napot, édesítőszerrel persze.
88. Tiramisu. (válaszként erre: 79. - 6736f94fb9)
2012. febr. 27. 06:55

Szerinted ez megfelelö étkezés??

Ja és te meg néz után a dizgráfiának mielött megvádolod az aki segiteni probál rajtad!!

87. Tiramisu. (válaszként erre: 1. - B3dbbde2e9)
2012. febr. 27. 06:53

Nem értem hogyan buzdíthatod az embereket ilyen nagymértékü butaságra!!

Néha nagyon veszéjes tud lenni az emberei tudatlanság fölleg ha magabisztosan terjeszted is!!

Remélem nem lesz itt az aki ezt követni foglya!

Az izom az ami a zsírt elégeti mint egy kemence de ha lefogyod akkor nem lesz!!!!!

86. 7a23ed9179 (válaszként erre: 85. - Firegun)
2012. febr. 27. 00:13
szia:)) ha csak ennyi lenne rajtam, tojnék a diétákra:))) de csak gyere:)
2012. febr. 26. 22:08

hello. Csatlakoznék én is, holnaptól kezdem :) eddig is próbálkoztam hasonlóval, csak akkor még nem tudtam hogy van ez a diéta, csak koplaltam este meg ettem hogy tudjak aludni, múlt évben 7 kilót fogytam ezzel.

Ez a módszer kicsit engedékenyebbnek látszik, remélem működni fog. Cél: -8 kg :)

84. 7a23ed9179 (válaszként erre: 83. - 6736f94fb9)
2012. febr. 26. 21:04
:)))
83. 6736f94fb9 (válaszként erre: 82. - 0ee2179e64)
2012. febr. 26. 20:45

Örülök neki, hogy boldog vagy.

Isten áldjon!

82. 0ee2179e64 (válaszként erre: 79. - 6736f94fb9)
2012. febr. 26. 20:41

ne is zavarjon de diszlexiás vagyok,és erre pedig mivel megsértettél,inkább nem is válaszolok.

Nefeledd én nemsértegettelek,mert attól eltekintve hiogy van ez a zavarom ,én egy kiegyensúlyozott ember vagyok.

81. 6736f94fb9 (válaszként erre: 80. - 7a23ed9179)
2012. febr. 26. 20:40
Köszi.:)
80. 7a23ed9179 (válaszként erre: 78. - 0ee2179e64)
2012. febr. 26. 20:39
A te utad egy, a mienk meg egy másik. Mi most ezt a módszert követjük, és teszem hozzá, működni látszik. Nem kell velünk egyet érteni, de idejárni vitatkozni sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook