Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kaukázusi kristálygomba tényleg gyógyító hatású? fórum

A kaukázusi kristálygomba tényleg gyógyító hatású? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2012. jan. 30. 23:41

Sziasztok!

Szeretnék én is kristálygombát kapni Budapesten , ha valakinek van feleslegesen azt személyesen átvenném.

E-mail:bdani14@hotmail.com

90. N-orsi (válaszként erre: 87. - Arillas)
2012. jan. 9. 17:01

Szia!


Orsi vagyok engem nagyon érdekelne ez a gomba!Remélem van még neked. Nem vagyok budapesti de sürün járok föl a kisfiammal!Aszmás a kisgyerek és olvastam,hogy nagyon sokat segítene nekünk. CSak erre nem is halottak róla azért írtam most neked.legközeleb február 15-én megyünk.

Várom a válaszod.

89. detti0210 (válaszként erre: 88. - Burenkool)
2011. nov. 23. 19:13

Szia!


Engem érdekelne a kristálygomba, milyen e-mail címre írjak neked privátba?

2011. nov. 22. 14:33
Nyíregyházán tudok adni (ingyen) japán kristálygombát, email-t írjon, akit érdekel!
2011. nov. 16. 11:21

Sziasztok!


Japán kristálygombácskákat szívesen átadnék Budapesten, már kicsit túlszaporodtak.

Írjon, akit érdekel!


legraditunde@gmail.com

2011. nov. 15. 23:55

Sziasztok !


Szeretném kipróbálni én is a kristálygombát.

Aki tudna adni kérem írjon.

Sopron környékén lakom .

gmoni7335@freemail.hu

85. Netti1
2011. nov. 11. 21:43

Hali!

Most kaptam egy adag kristálygombát. Régebben is ittam már sajna rövid ideig és most újrakezdtem. De nekem gyanús. Valamiért gyengécskének sikerül az íze, "ereje". Régebben elég erős íze volt már két nap után, kicsit pezsgős, meg nagyon picit alkoholos. De most. Nem tudom mi baj lehet??? Nem túl életképesek?

2011. okt. 28. 20:17
Szegeden egy adag japán kristálygomba ingyen elvihető.
2011. okt. 21. 12:32
Nem kell agyonmisztifikálni: Rendbe teszi az emésztést és pont.
82. tiah (válaszként erre: 49. - Tibbs)
2011. okt. 21. 12:22
Egyet értek Veled,Van egy könyv is erről ami a gyógyszer maffiáról szol. a gyógyszer iparnak sose lesz érdeke hogy támogassa a "fűbe fába" orvosslást. Én Lupuszos vagyok 17 éve rengeteg gyógyszert kellet szednem,(steroid, citoxtatikumok) aminek baromi sok mellékhatása van és mindig kellet mellé valami más gyogyszer is mert okoztak ás problémát.Én se httem először az alternativ gyógyitásba,mire rávetek hogy próbáljak ki természetes alternativákat. az orvosom szerencsére elfogadja a táplálék kiegészitőket is és ajálja is . 3éve lassan tünet mentes vagyok . és nem fájnak az izületeim ,jó a közérzetem és nem érzem magam betegnek.
81. bici22
2011. okt. 8. 14:41
80. bici22 (válaszként erre: 78. - Ravensnake)
2011. okt. 8. 14:36
Én amit valakinek éppen gyűjtögetek, abba kb 1 dl vizet öntök, és hűtőben megmarad, majd amikor összejön a 6 kanálnyi, kb. 2-3 szűrés után össze is jön, ami 2 literhez kell, akkor átadom neki, ő alaposan leöblíti langyos vízzel, és már készítheti is az érleléshez. Ne szárazon tartsd szerintem.
79. bici22
2011. okt. 8. 14:33
Sziasztok, apukám bőrkiütései is tűnnek el. Ő a lével kenegeti is és issza is. Rosszat én sem tudok róla. Amióta iszom, kipihentebb vagyok, pedig nem kívánok annyit aludni. Nem vagyok náthás, taknyos azóta, pedig nem túl régóta iszom. Ismerősök már régóta isszák, kb. 1 éve, és még ne murdeltak meg, ahogy az korábbi hozzászólásban írta valaki, aki szerint külföldön rosszakat mondanak róla. Akinek kell, szívesen adok, INGYEN. Nem is tudom mit gondolt picit lentebb az az illető, aki pénzért árulja, olyan szapora, hogy a 2 literhez egy vagy másfél hét alatt össze jön a 6 kanálnyi gomba. Ja és nem tudom miért olyan fontos hogy mi van ha fémhez ér? Talán nincs műanyag bödönöd? abba érleled, műanyag szűrön átszűröd, eldobható műanyag kanalat vegyél, azzal pedig átpakolod a gombát. Ha valakinek kel, szívesen adok. Gönyű (Győr mellett van) de privátba írjon, mert ide nem mindig nézek be: buthiviki@gmail.com (szerintem jól záródó műanyag dobozkában, pici vízzel postán is fel lehet adni, kb 500-600 forintnyi ajánlott levélként!
2011. szept. 25. 17:22

Hello!

Én most kezdtem el a dolgot, és az lenne a kérdésem, hogy meddig áll el a gomba szárazon? Szóval ha nem teszem bele citromos, cukros (...) vízbe? Mert láttam, hogy van olyan, aki heteket hagy ki...

2011. aug. 21. 22:15

Sziasztok!

Pár gondolatot szeretnék megosztani veletek.

Egy, másfél hónapja iszom a gomba levét.

Mindkét kezemen tenyér oldalon nagyon ronda pikkely sömör problémám van,oly mértékű ,hogy apró darabokba vált le.Azt vettem észre ,hogy vékonyodik nem viszket annyit mint előzőleg.Első napokba azt tapasztaltam ,hogy sokat kell mennem pisilni,tehát lehajtotta a vizet ami-3kg ot jelentett.A közérzetem jobb teherbírásom nagyobb.

Még annyit, néha elmorzsolok néhány gombát a kezem beteg felületén.

Én iszom továbbra is és bízok benne,hogy segit.

Ha valakinek kell adok szivesen Zalában élek.

76. xfaktor (válaszként erre: 74. - Mortika)
2011. aug. 16. 16:14
Olvasd el a 48.hozzászólót és megtudod,miért nem érintkezhet fémmel.
2011. júl. 26. 00:49

Én is fogyasztom,kisebb-nagyobb megszakítással!

Szeretnék érdeklődi afelől,hogy aki adja 6év körüli gyermeknek,mennyi a napi adagja?


Köszönöm a választ!



Hallottam olyant is,hogy fél évig szabad folyamatosan fogyasztani!Valós????

2011. júl. 25. 22:26
Tehát továbbra is szeretném tudni, mi történik ha fémmel érek a kristálygombához... Ha valakinek van tippje írjon..
73. 470f6cae11 (válaszként erre: 72. - Kisj)
2011. júl. 24. 19:26

Az nem kaukázusi volt:)


A kaukázusit tejbe kell tenni és kefirt csinál belőle.

Amikor először kipróbáltam ( 5 éve) qrva ciki volt. Reggel bementem a munkahelyemen a WC-re és délután kijöttem.

2 napon keresztül.

Mindenki engem szidott, vagy éppen könyörgött.

Mindhiába :)

72. kisj
2011. júl. 24. 12:30

Én ittam elég sokáig.

Egyetlen dolgot tapasztaltam: felszedtem pár kilót, mert ez egy cukros lötyi volt:S

2011. júl. 24. 12:22
Akit érdekel a gomba annak egy induló adagot tudok adni, ha érte jön Bp-re.
2011. júl. 24. 12:17

70. Mortika megjegyzésére:


Szerintem próbáld ki egy kis mennyiséggel és utána tedd közkincsé ezen a fórumon.

2011. júl. 15. 08:01
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi történik, ha fémmel érek a gombákhoz? A válasz fontos lenne, köszöönm
2011. júl. 11. 21:54
Sziasztok,biztos jó ez a gomba sok mindenre,én már ittam ilyet ,az íze is kellemes,csak elrontottam valamit és rengeteg gáz jött ki belölle,szerintem írjátok be google.hu és ott találtok,átlagosan 1500ft egy kiló én úgy olvastam rolla,lehet rendelni,csak pontosan úgy kell elkészíteni ahogy leírták,gyógyulást kívánok:sziasztok
67. Sanyikkl1964 (válaszként erre: 67. - Cairn)
2011. júl. 11. 13:22
Nekem is kellene alapanyag
66. kilbi
2011. máj. 8. 22:19
Személyes tapasztalata van valakinek a vérkép javulásával ? én is szeretném inni csak attol félek hogy negativan fog hatni a trombocitáimra
65. afrostewie (válaszként erre: 48. - Audiotrack)
2011. máj. 4. 14:48

Hacsak nem támasztod alá az általad felhozott infókat valamilyen forrással (linkek), akkor ugyan olyan hitelű az írásod, mint bármelyik másik hozzászólás, azt kivéve, hogy a legtöbb ember a pozitív véleményét SAJÁT tapasztalat alapján írja le, Te viszont más véleményét hoznád fel.


Engem nem zavarna, ha olvasnék róla negatívumot, vagy semleges véleményt, de hiába kerestem németül, vagy angolul, ott is csak pozitív leírásokat, de leginkább csak recepteket, és ajánlásokat találtam.


Tehát várom a forrásjegyzéket.


üdvözlettel

J

2011. máj. 1. 22:58
Sziasztok.Épp most csináltam kristálygomba üdítőt.Nem tudom hogy mire fog hatni,gyenge az immunrendszerem,mindíg beteg vagyok....
63. vixi53
2011. ápr. 21. 15:04
hali! nem hiszem, hogy vérzékenységre bármit is hatna. Ha nem vagy cukros nyugodtan ihatod. Nem tapasztaltam mellékhatást. HACSAK AZ NEM HOGY KEVESEBBET ALSZOM. De a nővérem ennek kimondottan örül.Legalább teherbíróbb lett. legalábbis ezt mondja. De ő mindég is sokat bírt. A lányom (22) megvan érte veszve. Ő még az arcára is keni. Állítja, hogy az állandóan előjövő apró pattanások is ettől múltak el. Szóval, ez az ügyeletes csodaszer, még ha csodát nem is tesz. Úgy gondolom, hogy a vérzékenység sajnos továbbra is elkísér. Tehát ,vigyázz magadra , és a gombalét csak kiegészítés gyanánt igyad. De idd bátran.Az immunrendszert biztos, hogy erősíti. Engem is elkerülnek a nyavalyák.
62. kilbi (válaszként erre: 61. - Vixi53)
2011. ápr. 20. 12:34

szia,véletlenül nem tudod hogy mik a mellékhatások?

vérzékeny emberek vajon ihassák?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook