Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen típusú, keskeny (nem 60x60) mosógépet javasoltok, ami nem romlik el egyhamar? fórum

Milyen típusú, keskeny (nem 60x60) mosógépet javasoltok, ami nem romlik el egyhamar? (tudásbázis kérdés)


14. run-ka
2011. okt. 22. 11:09

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)

Mindenképp felül töltős kell a hely miatt.

Asszem Whirlpool nem lesz, én sem sok jót hallottam róla. Még a a nagyon régiek jók voltak.

2011. okt. 22. 10:19

Az elöbb a "nem" lemaradt, szóval a digis kevésbé bírja, nagyobb a meghibásodás valószínűsége.

Egyébként nekem a műszaki boltban még az LG-t ajánlották.

Most, hogy elkondolkodtam nekünk lehet azért is penészesedett be mindig a guminál mert pincében van a gép, ott van a mosókonyha, nagyobb a páratartalom, nyírkosabb a levegő. Nem törvényszerű, hogy mindenki így jár. ;-)

12. dodi79
2011. okt. 22. 09:37
Szia!Nekünk felültöltős candy van,nagyon jó,3 éves szinte mindennap mosok vele.1-2 havonta ecettel csinálok egy üres 90 fokos mosást,így a vízkővel sincs gond,eddig minden oké vele,nekem nagyon bevált:)
2011. okt. 22. 09:12
100%-san semmire nem lehet azt mondani, amelyik nem romlik el hamar:-)
10. 118ace9012 (válaszként erre: 7. - 04e95f637a)
2011. okt. 22. 09:12

A digitálist azért írtam mert az bírja, nem azért mert alapfeltétel.

Mivel tisztítod az adagolót? Szerintem lehetetlenség rendesen hozzáférni, van egy kis vékony cucám avval szoktam de még így is nehéz mindenhol rendesen kipucolni.

Anyósomnak konkrétan 6 db gépe van, mindegyik rozsdásodik és penészesedik. Annak ellenére, hogy mindig letakarítja, újra és újra előjön a penész. Az övé is ugrál pedig betartja a kg előírásokat. Én hajlamos vagyok megtömni, 2 gyerek mellett nem nehéz. :-D

2011. okt. 22. 09:06
40x60-as felültöltős whirlpoolom van 14 éve. Egyszer volt nálam szerelő, mert elszakadt az ékszíj, kint hagytam egy madzagot egy műanyag bigyóval a végén :))). Mára már egy kicsit hangosan csavar, de jól működik.
2011. okt. 22. 08:52
Nekem samsung elöltöltős van. Kb. 50x40 cm, 6 kg ruha mosás, A energia osztály. 1 éve vettem akciósan 50 eFt-ért. De nem vagyok elégedett vele! A mosószer benne marad a sötét ruhákba olyan, mintha koszos maradt volna, így folyékony mosószert kell használnom, amit nem szeretek, mert szerintem nem tisztit rendesen. 4 hónaposan már szerelőt kellett hívnom, mert folyt a mosógép, azt mondta azért, mert sok mosószert rakok bele, majd 2 hónap múlva újra szerelő, mert hangos lett. Kicserélte a szivattyút, mert ugyan nem romlott el, de úgy látja, hogy el fog. Nagyot csalódtam ebben a mosógépbe:( előtte indesitem volt, ami szuper volt, sőt az energolux mosógépemet is nagyon szerettem.
7. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - 118ace9012)
2011. okt. 22. 08:46

Nos,én leszedem az adagolót,és kitisztítom ha úgy látom,gányos!Állandóan tisztítom,rozsda nincs rajt,penésznek sincs nyoma!


nem digitális--óóh most akkor mi van ha nem az?


A centrifugálásról annyit,hogy normál mennyiségnél nem fog ugrálni!Mosni is tudni kell! ;-)

2011. okt. 22. 08:38

Szerintem Whirlpoolt ne! 4 évig én is teljesen elégedett voltam vele, de azután... Állandóan kifolyott az öblítő a tartályból, lehetetlen volt rendesen kipucolni, a teteje ahol nyílik tiszta rozsda, a gumírozás alatt tiszta penész, centri alatt ugrál mint a bakkecske és most elromlott az "agya". 30000 lenne a csere...

Otthon anyuéknál is ilyen márkájú gép volt, na az se bírt többet, sőt még ennyit se.

Anyósom viszont meg van elégedve vele. A rozsdásodás, penészesedés, nála is megvan, de azért még jó a gép. Igaz, az övé nem digitális.

Most vettem egy Bosch gépet, mondhatom, hogy ég és föld a kettő. Sokkal szebben mos és sokkal csendesebb, nem ugrál mikor centrizik. A többi majd kiderül. Ééééés öntisztítós mosószeradagolója van! :-D Azt nagyon utáltam tisztítani...

2011. okt. 22. 08:25
Nekem is Whirlpool van és immár 5 éve koptatom, nem is keveset.
2011. okt. 22. 08:06
indezit szuper jó
2011. okt. 22. 07:13

Szia!Nekem Whirlpool AWE 2214 van!

Soha semmi bajom nem volt vele,pedig elég sokat használom!Nézz utána neten!2008 ban vásároltam,egyszer sem romlott el!:)

2011. okt. 22. 06:31
Electrolux EWS 12670 W elöltöltős keskeny mosógép (44 cm mély). Az ára 80-90 ezer ft körül volt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Mosóhatás A energiaosztály, 1200 fordulatszámos centrifuga, de mivel állítható, én legtöbbször az 1000 fordulatszámot használom. Ja, és ami a legfontosabb: 6 kg ruhát lehet vele mosni. Tehát keskeny, de nagy kapacitású gép. Halkan mos. A mosógépszerelő az Electroluxot (is) ajánlotta.
2011. okt. 22. 05:51
Help ! Milyen típusú, keskeny(nem 60x60) mosógépet javasoltok, ami nem romlik el egyhamar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook