Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki ismeri dr Kopár Zoltán szülész, nőgyógyászt(Cegléd)? fórum

Ki ismeri dr Kopár Zoltán szülész, nőgyógyászt(Cegléd)? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. szept. 8. 20:57
Sziasztok! Úgy látom régen írtak ide. Azért megkérdezem: tudja e valaki, hogy most mennyi egy magánrendelés dr Kopár Zoltánnál?
57. Rencsi! (válaszként erre: 56. - Bolygó hollandi)
2013. máj. 16. 15:27
De jó,hogy te is megerősítettél ebben.Azért választottam őt,mert nem mind1,hogy hogy bánnak az emberrel és szeretnék jól dönteni,mert nem kis döntés!
2013. máj. 15. 21:13

Sziasztok!

Nálam ő volt az utolsó császáromnál az asszisztáló doki. Én Endrődihez jártam mind a 3 gyerekkel.

Kopár dr nagyon aranyos orvos,jól jársz vele :)

55. Rencsi! (válaszként erre: 54. - Kata 1977)
2013. máj. 15. 20:21
Akkor ez már egy jó kezdet. :)
54. Kata 1977 (válaszként erre: 53. - Rencsi!)
2013. máj. 15. 16:46
Nem!! Nagyon kedves türelmes és figyelmes orvos.
53. Rencsi! (válaszként erre: 52. - Kata 1977)
2013. máj. 15. 15:29
Nagyon köszönöm,hogy írtál.Elmagyarázott mindent? Kedves volt? Nem ordít le ha valami baj van,vagy ilyesmi?
52. Kata 1977 (válaszként erre: 51. - Rencsi!)
2013. máj. 15. 13:37

Én nála szültem de nem fogadott dokim volt csak ide hozzánk a rendelőbe járt havonta és pont nyaralt mikor szültem így még " szerencse", hogy nem fogadtam meg!

De bűbájos, kedves,van összehasonlítási alapom. :-(

DE sajna nem tudom mennyit kér!

2013. máj. 14. 15:14
Valaki írjon ha tud mondani valamit a Kopár dr.-ról.légyszi
2013. máj. 7. 15:50
Nem tudom mennyibe kerül sajnos. De mikor bent feküdtem egy hónapot, többször találkoztam vele, mindig kedves volt.
2013. máj. 7. 15:20

Szia. Én voltam a Kopárnál rákszűrésen és velem nagyon kedves volt és elmagyarázott mindent.Nekem nagyon színpatikus volt.És én azért is gondoltam ő rá,hogy ha oda kerül a sor,akkor én őt választom.Anya is nála szülte a tesómat és 20 évesen megismerte.



Már csak azt szeretném kideríteni,hogy mennyibe kerül fogadott orvosként. Valaki tud segíteni?

2013. máj. 7. 15:15
Én itt vagyok. :-)
2013. máj. 7. 14:01
Sziasztok. Van itt még valaki?
2011. okt. 25. 18:27
Szia én régen nála születem, 2002-benn pedig ő vett fel nőgyógyászati műtétre, illetve bent volt mikor a Nyilas doki végezte a császáros szülésemet2007-benn. Én egy lelkiismeretes orvosnak ismertem meg!!!!A szülőszobán is kedvesek a nővérek illetve az osztályon is.
2011. okt. 24. 15:19

Sziasztok!

Bár én majd 2 éve szültem,de arra emlékszem,hogy kombinált tesztet csinálnak és az akkor itt Cegléden ingyenes volt.

Szülés után a baba kint lehet veled a 2. naptól csak a látogatás idejére kell bevinni a csecsemősökhöz és 2 nap után éjszaka is veled lehet ha kéred.Én is kértem,hogy velem lehessen éjszaka és sokkal nyugodtabb volt az éjszakám,meg a többieké is mert majdnem minden baba kint volt csak 1 maradt bent akit ott hagyott az anyja és sokkal nyugodtabban aludt mindenki mert nem volt babasírás.

44. Kata 1977 (válaszként erre: 40. - Zita-anyus)
2011. okt. 23. 09:32

Szia!


Igen csinálnak kombinált tesztet is,de nem a kórházban hanem az Sztk-ban, én is kértem,vagy azt mindenkinek csinálják, hú már nem is tudom,de volt az tuti!!


A babád egész nap kint lehet veled,akkor teszed tisztába,szoptatod,babusgatod amikor jólesik,csak azt kérik ,ha látogatód van, vidd be a csecsemősöknek,meg éjszakára,de az a kis pihi kell aztán úgyis a nyakadba szakad otthon minden:-))

2011. okt. 22. 23:23

Ja, én mintha azt hallottam volna, hogy csinálnak vmelyik szűrést (down).


Visszatérve a kórházra...

Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én amikor nőgyógyászt kerestem, akkor szempont volt, hogy melyik kh és milyen a szemlélet.

Konkrétan én olyat kerestem, ahol már a kh-ban is végig veled van a pici éjjel-nappal (szoptatás (tej beindulás) + összeszokás szempontjából én ezt jónak gondolom).

Ezért szülten Bp-en.

Cegléden úgy van, hogy éjjel a csecsemősöknél van a babád és nappal 3 óránként hozzák ki neked, vagy amikor kikéred.

42. Dormira (válaszként erre: 41. - Zita-anyus)
2011. okt. 22. 22:59

Szia! :)


Úgy tűnik megint összeakadtunk. :)

Konkrétan nőgyógyászattal van személyes rossz tapasztalatom, valamint a szűk családi körben van elég sok negatív élményünk. :(

Valószínűleg a leggázabb dokit foghattam ki, mert akinek említettem a dr nevét mindet kirázta a hideg.


Ja meg persze más osztályok... mindegy én elvből nem megyek Ceglédre, hiába van az a legközelebb.


Persze biztosan sok jó doki van ott is, akárhova megy az ember, mindenütt kifoghat jót és rosszat is, hiszen a dokik is emberek... (csak rosszabbul esik, ha pont veled vagy a gyerekeddel kapcsolatban történik negatívum). :)

41. zita-anyus (válaszként erre: 36. - Dormira)
2011. okt. 22. 20:05

Szia Kedveském!

Hát itt is találkozunk?:-)

Egyébként mi a bajod a kórházzal?Vagy konkrétan a nőgyógyászattal van valami személyes rossz élményed?

2011. okt. 22. 19:36
És azt tudja valaki hogy Cegléden csinálnak e Down-szűrést(más néven integrált vagy kombinált teszt)?
39. zita-anyus (válaszként erre: 38. - Kata 1977)
2011. okt. 22. 19:35

Hát igen mindenhol hallani rémtörténeteket,meg mindenhol megvannak a bunkó dokik.Én is azért akarok megint fogadott dokit,hogy ne egy ilyen ügyeletben lévő s..fejt fogjak ki!

Ha a következő szülésem is olyan lesz mint az első akkor szülésznőre nem nagyon lesz szükségem.

2011. okt. 22. 14:43

Én is nagyon sok rosszat hallottam a Ceglédi kórházról,de a szülőszobája,szülészete nagyon rendes,tiszta,kulturált.A nővérek,csecsemősök aranyosak, már amelyik,a szülésznőt ki kell fogni,mert van egy kettő aki borzalmas.Na és a dokik hát van egy jó pár, de talán a Kopár a Bihal és még talán egy aki kedves, a többi mind csak a pénzre hajt,ha tömöd őket akkor TALÁN kedvesek,rád figyelnek.

Az Albut utálják a kollégák és a kismamák is,nem egyet úgy vizsgált meg még jóval a szülés előtt,hogy koraszülés lett belőle,egy másikat lefizette egy csaj ,hogy császározza meg és egyúttal kösse is el, mert a 27 évéhez a 8.k gyereket szülte,pont benn voltam és egy másik doki nem engedte,még a császárt sem,megszült simán és még le is cseszte, hogy nem elköttetni kell magát,hanem védekezni,mert, hogyha arra van esze ,hogy széttegye a lábát erre is legyen!

A dokija a pénzt lenyelte.

Szóval vannak sztorik,történetek általában rosszak, de mindenki maga tudja,ha ő épp egy jó orvost fogott ki, aki végigkísérte, nem a pénze hajtott,ott volt a szülésnél és utána is ember számba vette,annak egyértelműen más a véleménye!!

Én már írtam, pont szabink volt a Kopár mikor szültem ,és a 2 szülésznőnél szültem,2 tündér volt a doki, az ügyeletes csak annyira jött le,hogy "gratulálok anyuka,csodaszép baba"!!!

37. Kata 1977 (válaszként erre: 36. - Dormira)
2011. okt. 22. 13:39

Én is ott szültem nála, a 4.k babámat az első 3-at Pesten.

Neked milyen rossz tapasztalataid vannak a Ceglédi kórházzal??

2011. okt. 22. 12:28

Szia!


Én nála születtem :)

Anyu ódákat zeng róla, szerinte ő a világ legjobb nőgyógyásza, de én a ceglédi kórházzal nem szimpatizálok (rossz tapasztalatok) így inkább Pestre járok, ott is született a lányom. :)

35. ee7835cc73 (válaszként erre: 34. - Zita-anyus)
2011. okt. 22. 11:16
A Bihal dr-nő nagyon jó doki és én is csak ajánlhatom,bár ő sem olcsó már mert rengetegen járnak hozzá éppen ezért nehéz hozzá bejutni.Nekem legutóbb szerencsém volt mert éppen valaki lemondott 1 időpontot,de amúgy 2-3 hónapot is várni kell ha nem sürgős dologgal mész hozzá.Sőt az sztk rendelésére sem könnyű bejutni oda is 2 hónapot kell várni.
34. zita-anyus (válaszként erre: 33. - Lami86)
2011. okt. 21. 22:29

Óóóó de kedves!Sajnos mindenhol ez van,ha nem fizetsz le sem sz....nak.


Most már a Kopár és a Bihal doktornő között vacillálok.Jaj de nem egyszerű döntés ez!

33. lami86
2011. okt. 21. 22:23
Sziasztok!Kopár Zoltán szerintem kiváló orvos.Műtétem után szövettani eredményért mentem hozzá először,nagyon kedves volt,mindenre válaszolt,és normálisan kivizsgált.Nem fizettem semmit,mégis kedves volt,ez a tény már maga szimpatikus volt.Magánrendelésen nem voltam még.Olvastam róla negatív dolgokat is,ezek általában anyagi jellegűek,nem szakmai.Na az Albu szemétről meg annyit,h mikor 8.hetes terhes voltam,addigra kaptam időpontot UHra,(mert előtte nem írták a papírra van-e szívhang),bementem és nem akart megvizsgálni.Elsírtam magam mert úgy leteremtett,h mit keresek ott.Hiába mondtam,h nem saját magamat küldetem UHra,meg a doktornőm küldött,Kaptam is időpontot....Nővérke mondta h feküdjek fel.Aztán csak szabadkozott,mikor nem talált szívhangot!..Ráad.sul sajnos ő műtött.Megyek be a műtőbe,köszönök neki,karbatett kézzel ült a széken,meg se mukkant...Persze,aki fizető vendége volt,ott áradozott róla a kórteremben,milyen kedves.Szóval őt nem ajánlom....A körzeti orvosom Bihal doktornőt javasolta,de nála még nem voltam!Sok sikert,és várjuk a te tapasztalatodat is!
32. zita-anyus (válaszként erre: 31. - Kata 1977)
2011. okt. 21. 22:14
A genetikai uh-kat is megcsinálja?
31. Kata 1977 (válaszként erre: 2. - Zita-anyus)
2011. okt. 21. 22:00

Szia!Én is nála szültem vagyis szültem volna ha épp nem akkor jön a manó mikor ő nyaralt:-)

De hozzá jártam 9 hónapig, ő uh-zott és nagyon kedves ,rendes,becsületes doki.Nem 20 éves de ez a javára írható.

De a lényeg ,hogy jó szülésznőt fogjál ki!!

30. zita-anyus (válaszként erre: 29. - Danina)
2011. okt. 21. 21:55
Nagyon szépen köszönöm!
29. danina (válaszként erre: 28. - Zita-anyus)
2011. okt. 21. 21:53
Ok!Holnap megkérdezem,megírom!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook