Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni? fórum

Mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2011. okt. 21. 17:06

én (is)tuti reklamálnék...

azért ez nem így működik

2011. okt. 21. 14:50

Nagy surmákok vannak ezeken a bizonyos licitálós oldalakon. Én mondjuk eladó vagyok.

A sztori a következő: valaki lecsapott nálam egy indiai póthajas aukciót. Nem jelentkezett egy hétig. Megnéztem az adatlapját hogy mégis kiről van sző. Volt egy rakat európai hajról szóló aukciója. Gondoltam is hogy valami nem gerebe. Minek venne ilyen hajat ha ő is kereskedő és van neki sokkal jobb is. Aztán pár nap múlva írt hogy bazisürgős, utalta is az árát. Az adásvétel létrejött, meg is kaptam a pozitív értékelést. Pár nap múlva írt egy másik vásárló hogy vett ettől az embertől egy hajat amiről azt írta európai, de az aukció képe ugyan az ami az enyémé is volt (amit én készítettem) és arra gyanakodott hogy a tőlem vett indiai hajat kapta meg ettől az embertől 3szoros áron európaiként. Végül a csaj visszaküldte és ahogy számítottam is rá, a kedves vásárló jelentkezett nálam hogy mégse jó a haj mert rájött 2 hét után hogy a haj műanyag és vissza akarja küldeni.

Mivel nevetségesnek tartottam az egész szituációt, így inkább nem reagáltam rá semmit. Azóta sem hallottam róla. Egyébként nem szoktam ignorálni a problémázós vevőket de ez már sok volt.


Ha már leadtad a pozitív értékelést akkor már nincs nagyon mivel érvelned, nem biztos hogy meghatja az eladót a helyzeted. Esetleg megpeddzegetheted hogy ha nem veszi vissza akkor fizetsz valakinek hogy válogatott szemétségeket találjon ki a személyes adataival kapcsolatban. Már ha igaziakat adott meg.

2011. okt. 21. 14:34

Írj neki sms-t és még egy emailt, hogy visszaveszi-e, ez ember-függő.

Mondd meg neki hogy negatív értékelést adsz, ha nem veszi vissza. Nézd meg a többi értékelését.

De ha nagyon olcsó volt, akkor azt válaszolják többen, hogy ennyi pénzért mit akarsz? Szóval lutri hogy visszaveszi-e.

2011. okt. 21. 14:20

Tegnap vettem egy babakocsit licitálós oldalról, nem volt sok, de azt írta a nő h stabil, semmi baja, csak esztétikai hiba, na mondom tökéletesen megfelel évi 4-5 utazáshoz hogy beférjen a csomagtartóba, erre tolom haza és a fék tönkremegy, már mutatta a nő is (a hirdetésben nem írta), hogy lifeg, de szerinte ez normális (nem értek hozzá, ráhagytam)...szóval a lényeg a lényeg h a babakocsi fékje tönkrement, a kerekek zörögnek borzalmasan, ezt se írta...írtam neki e-mailt erről, amire nem válaszolt, ráadásul a szervízet felhívtam, és több lenne, mint maga a kocsi.

Mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook