Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Nem értem ezt a pasit! Mit akar? fórum

Mit tegyek? Nem értem ezt a pasit! Mit akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. kriszta773 (válaszként erre: 66. - Kyra025)
2014. aug. 18. 21:11
azért ha szexelni simán szexelsz vele, akkor rá is kérdezhetsz :) félni nem kell, mert ha ő mégsem úgy gondolja, ahogy te azt szeretnéd, megspórolsz egy csomó időt és sok fájdalmat. attól, hogy nem kérdezel rá és ő nem mondja meg a tutit, még nem lesz kettőtök között szerelem, normális kapcsolat, ha ő nem akarja. igazándiból azt gondolnám, hogy ha ő is úgy érezne, mint te, akkor nem így viselkedne, és egyértelmű lenne, hogy ti egy pár vagytok :(
67. Gretaa (válaszként erre: 4. - Grosshaus)
2014. aug. 18. 20:33
Az emberek szeretik azt mondani a cél elérése érdekében amit a másik szívesen szeretne hallani és te bedőltél ennek.
66. Kyra025 (válaszként erre: 65. - Kriszta773)
2014. aug. 18. 20:28
Hát úgy gondolom,hogy nem haladunk hogy nem kérdezi meg leszek e a baratnője vagy járjunk vagy valami...Szóval nem kerül szóba hogyan tovább,én meg félek rákérdezni mert nem akarom elcseszni vele..
65. kriszta773 (válaszként erre: 64. - Kyra025)
2014. aug. 18. 20:22
az mit jelent, hogy nem haladtok? 1 hónap azért nem egy hosszú kapcsolat, sok embernél még szerelem sem alakul ki. de ha úgy érzed, talán szórakozik, megkérdezheted, mit gondol kettőtökről, mert te komoly kapcsolatot szeretnél, nem tinglitanglit, ha ő nem akar, akkor pá
2014. aug. 18. 19:50
Sziasztok! Elég tanacstalan vagyok azért írok,hátha valaki mond vmi okosat! Szóval van egy fiu akivel 1 honapja találkozgatunk,mindennap beszélünk,már szexeltünk is egy párszor! De nem haladunk,nem tudom mi van köztünk! Legutobb csak együtt aludtunk nem volt szex csak összebújtunk meg puszilgatott. Szerintetek megkérdezzem tőle,hogy mit szeretne,mert én kezdek szerelmes lenni belé...Egyszer mondott egy olyat,hogy nem tartja elég jónak magát hozzám mert én tul jol nézek ki,ő meg nem,és fél a csalódástól...Ez lehet a baj hogy nem haladunk semerre? Vagy csak szórakozik szerintetek? 
63. 02dd40895d (válaszként erre: 59. - Grosshaus)
2011. okt. 28. 10:51

Ha már megkérdezted, hogy: "minek mentsek meg..." akkor illene rá válaszolnom.

Talán azért, mert voltak annak a kapcsolatnak is szép időszakai, boldog órái, percei. Valamikor biztosan nagyon szerettétek egymást.

Enélkül nem hiszem, hogy kapcsolatra léptetek egymással. Vagy ott is tisztáztátok, hogy semmi érzelem, kizárólag szex?!?

A gyerek meg csak úgy "becsusszant"?!?

Nem kérdezem meg - bár nem értem - mitől is lehet az, hogy emberek, akik annyira szerették egymást, hogy el nem tudták volna képzelni az életet a másik nélkül, vajon mitől válhatnak közömbössé?

Ezt anélkül tudom, hogy - Istennek hála - eddig még nem értem meg!

62. 02dd40895d (válaszként erre: 58. - Grosshaus)
2011. okt. 28. 10:45

A világért nem vennék rá senkit, hogy magyarázkodjon! Különösen nekem ne!

Semmi szükségem nincsen, mindenféle vélt és valós indokokra!

Ha te, önmagaddal el tudsz számolni a tetteid miatt, akkor rajta!!!

Majd, amikor a gyermeketek nagyobb lesz és "rákérdez" egy-két dologra, akkor majd neki is próbáljál így érvelni! (esetleg mutasd meg neki ezeket a válaszaidat)

61. Girbegörbebögre (válaszként erre: 18. - Grosshaus)
2011. okt. 28. 08:04
Aha...Hát ezt jól gondold át...Én is így voltam.10 év után szakítottam a barátommal.Az utóbbi időben nagyon dühös voltam rá(okkal).Nem akartam már vele lenni,idegesített,stb.Most hogy különváltunk azóta tiszta idegbeteg vagyok.Hiányzik...Elmúlt a nagy haragom és rájöttem: igenis szeretem őt,csak sajnos néha a düh ,a harag háttérbe szorítja az érzéseket.
2011. okt. 27. 18:07
Párja a zokninak, cipőnek, kesztyűnek, madárnap van. Az embernek társa... De ez egyeseknél más kategória. Hazakísérhetlek???
59. Grosshaus (válaszként erre: 57. - 02dd40895d)
2011. okt. 27. 18:02

jah...Engedd már meg,hogy megkérdezzem: minek mentsek meg egy olyan kapcsolatot,amiben nem érzem jól magam? És nem szeretem már az illetőt!!!

Csak a gyerek miatt? Na'h...annak is sok értelme van...

58. Grosshaus (válaszként erre: 56. - 02dd40895d)
2011. okt. 27. 18:00

Köszi! Normálisnak érzem magam! :D

Olyan szinten vagyunk a "párommal",hogy külön kassza...tehát nem tart el!

Azért "kefélek" másik pasival,mert fiatal vagyok...lennének igényeim,illetve vannak is! Ezt a "páromtól" nem kapom meg!

Szóval ennyi!

A kérdésem pedig nem a "párommal" kapcsolatos volt!

De nem fogok itt magyarázkodni senkinek sem!

57. 02dd40895d (válaszként erre: 15. - Grosshaus)
2011. okt. 25. 15:47

Olyan kapcsolat nem létezik, amit nem lehetne megmenteni! Legfeljebb az, ahol az egyik fél elhalálozott, vagy teljesen valamilyen szenvedély (alkoholizmus, kábítószer, stb.) rabjává vált és nem is akar leszokni róla. (Esetleg végérvényesen elköltözött)

Mondom ezt úgy, hogy nálatok van egy közös pont is a gyönyörű gyermeketek!!

Vagy az se közös?

56. 02dd40895d (válaszként erre: 4. - Grosshaus)
2011. okt. 25. 15:38

Tudod mit?

Én meg téged nem értelek!

Mi a búbánatot keresel egy másik pasinál, ha egyszer kapcsolatban élsz?!?

Mi az, hogy "De mivel párkapcsolatban élek,ezért megbeszéltük,hogy csak szex!?!?

Mondd, te normális vagy?!?

Egyik manussal eltartatod magad, a másikkal meg kefélgetsz, csupán azért, mert 10 éve már egyszer vonzódtatok egymáshoz?!?

55. doubter (válaszként erre: 53. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 24. 22:46

A Te hozzászólásod is igen velős,sokat sejtető volt, azt hiszem lenne mit tanulni, tanácsot elfogadni Tőled is...

Ügyes vagy, ha ezeket amiket írtál mind meg tudtad valósítani.

54. doubter (válaszként erre: 32. - 11c89165be)
2011. okt. 24. 22:41
Nagyon megfogott amiket és ahogyan írtál. Sok felgyülemlett, megválaszolatlan kérdéseim lennének amikre biztosan tudnál választ adni, de itt a fórumon nem adnám ki őket. Azt mondják egy pszihológus sokat tud segíteni adott problémákon, de hát ki meri szemtől szembe elmondani problémáit egy embernek aki az adott városban ismerhet úgy téged mint az egész családodat...Így mi is tud lenni a megoldás, miként találhat "kibeszélő" , segítő társra az ember,ha nincs barát, barátnő akiben bízhat, hiszen ilyen nincs, nem létezik.
53. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 49. - Panni2011)
2011. okt. 24. 19:55
Azt hiszem,voltam hasonló helyzetben..és úgy tudtam belőle egészségesen kikeveredni,hogy alaposan átgondoltam,mi az,ami feltétlenül kell nekem abból férfiből,és mi az,amiről le tudok mondani.Mi az,amit úgy érzem,csak tőle kapok meg,más a közelébe sem érhet..ez a szövege volt,a gondolatai,a beszélgetéseink.A többi ábránddal leszámoltam,és igyekeztem ezt a részt működtetni,eredményesen :)
52. Hoxa (válaszként erre: 51. - De Luca)
2011. okt. 22. 14:31
Nem töröltünk hozzászólást.
2011. okt. 22. 11:57
Hová tűnt a hozzászólásom? Tartalmilag helytálló volt, és kimondottan vulgáris szavakat sem használtam. A moderátor vagy egy szép lelkű férfi, aki nem arra használja a nőket, amiről írtam (merthogy egyáltalán nem a nőket használja), vagy egy porig alázott nő, akinek csak most esett le, hogy eddig mire kellett a férfiaknak.
2011. okt. 22. 11:09

Szerintem is hagyd! ennek semmi értelme! ne haragudj meg de én azt sosem értettem ha vki a kedvese mellet még tart egyet :/ nem szép dolog :S


de ne fecséreld az időd erre a pasira ne kinlódj vele

2011. okt. 22. 00:03

Sziasztok,


az én sztorim egy évre nyúlik vissza, és elég hosszú. Dióhéjban annyi, hogy megismerkedtem még tavaly neten egy sráccal, én Angliában élek, ő Mo-n. Elkezdett segíteni nekem, tanított, mert ugyanaz az érdeklődési körünk, csak én egyetemen tanulom azt, amit ő már a gyakorlatban művel(filmezés).(Van köztünk 7 év korkülönbség.) Kb. január óta taníott, sokkal intenzívebb a kapcsolatunk azóta, noha már az első perctől rendkívül egymásra voltunk hangolva. Áprilisban (mielőtt még találkoztunk volna személyesen) szakított az akkori barátnőjével is, én kérdeztem, mért csinálta, ám váltig állította, nem miattam. Közben elég komoly témákat is érintettünk mint szerelem, házasság, szex stb. és sokszor becézget(ett) és utalgatott mindenféle dolgokra, így elég kétértelmű volt mindig is a szituáció. Amikor meg nyáron személyesen találkoztunk, akkor meg kicsit megakadt a dolog, Mindketten kicsit visszahúzódtunk, noha azután 1 hónapot dolgoztunk is együtt. Nem voltunk rosszban, de nem jöttünk össze. Most meg, amikor visszajöttem Angliába, 2 nappal később már ismét kereste a kontaktust velem, 1 hétre rá pedig kimondta, hogy hiányzom neki, hiányoznak a kedves szavaim, az, amikor nevetek stb. Azóta megint kapcsolatban vagyunk tartósan, noha egy kicsit mindig átalakul a viszonyunk. Én azt gondoltam, mihelyt visszajövök, azonnal új barátnőre lel, de sem amíg otthon voltam, sem ebben az 1-másfél hónapban még nem jött senki.Pedig én nem akadályoztam benne, az biztos. Legalábbis eddig...nem akarom elkiabálni persze, de eddig ez történt, pontosabban nem történt.

De az biztos, hogy ilyen ember még nem volt az életemben...nagyon különlegesnek tartom, és sajna azt kell mondjam, ezalat az 1 év alatt simán beleestem. A sok tétovaság és bizonytalanság ellenére. Nem tudom, ti találkoztatok-e már ilyennel, de én nem tudom őt kiverni a fejemből, tök mindegy, milyen messze van.

Ugyanakkor megőrjítenek a kétértelmű mondatai és megjegyzései, amikkel eláraszt, és néha az őrületbe kerget vele. Másrészt, ha nem beszélhetnék vele többet, lehet, hogy bele is pusztulnék.

Tudom, ez nagyon csak felszínesen a sztorim, de nem akarok regényt írni, viszont érdekelnének mások tapasztalatai és véleménye.

48. b73e24f31f (válaszként erre: 4. - Grosshaus)
2011. okt. 21. 18:35
Ennek se füle se farka, én nem erőltetném, ha csak nem jó így mindkettőtöknek!
47. 76d055b916 (válaszként erre: 39. - Grosshaus)
2011. okt. 21. 17:08
Tedd azt,csak ahogy Panna is írta,ne felejtsd el közben,hogy hol a heLyed,és mi a szereped! És ezt nem bántásból mondom! Már csak magadra is figyelj,hogy a nagy "jól érzem magam és élvezem minden pillanatát"-ban,nehogy tönkremenj a viszonzatlan érzelmek miatt!
2011. okt. 21. 17:07
És még a férfiakra mondják, hogy a nadrágjában hordja az eszét :D
45. e705905164 (válaszként erre: 38. - 6b006fc769)
2011. okt. 21. 16:58
osztom:)
44. a14deb9047 (válaszként erre: 39. - Grosshaus)
2011. okt. 21. 16:57

Nem zavar, hogy mindenkin át fogsz gázolni?

Hazugság ("reggel és este"), képmutatás lesz az életed? Két lábbal nem lehet sántikálni egyszerre.

43. e705905164 (válaszként erre: 4. - Grosshaus)
2011. okt. 21. 16:43

hmm....szóval akkor félreléptél és beleestél a szeretődbe,akinek sajnos nem kellesz igazán....csak arra:O


igazából ,ha másba vagy szerelmes el kellene hagyni azt akivel vagy és esetleg úgy kalandozni de ez egy másik kérdésre lenne válasz:D


arra amit te kérdeztél az a válasz,hogy ne várj erre a fickóra:)


ahhoz,hogy elfelejtsd szakíts meg vele minden kapcsolatot és ne keresd....keress mást aki elfeledteti veled!


de a mostani pároddal tényleg nemtom így minek vagy együtt...

42. Carfiol (válaszként erre: 39. - Grosshaus)
2011. okt. 21. 14:39
Az jó, hogy Te legalább tudod mit akarsz :)
41. Grosshaus (válaszként erre: 40. - 6b006fc769)
2011. okt. 21. 14:36
Köszönöm :D
40. 6b006fc769 (válaszként erre: 39. - Grosshaus)
2011. okt. 21. 14:33
Egészségedre:)
39. Grosshaus (válaszként erre: 38. - 6b006fc769)
2011. okt. 21. 14:32

Igazad van! Pontosan azért indítottam a topikot,mert nem tudom mi van!

Azt is írtam az elején,hogy hol így-hol úgy áll a kapcsolatunkhoz!

De most már tárgytalan az egész!

Eldöntöttem,hogy tart ameddig tart,lesz belőle,ami lesz! És jól fogom magam érezni Vele! Továbbra is!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook