Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi update-s diéta, norbis termékek nélkül fórum

Norbi update-s diéta, norbis termékek nélkül (beszélgetős fórum)


2011. okt. 21. 14:58
Virslis omlett vacsorára jó, laktat, csak olivaolajon kell sütni. A kenyér nem hiányzik hozzá szerintem, jó magában is. Ma vacsorára zsírszegény túróból fogok csinálni kőrözöttet. Beletöltöm paprikába:)
30. nbea (válaszként erre: 26. - Mkriszti81)
2011. okt. 21. 14:55
A szalami nekem sem megy magaban, a virsli mustarral viszont igen A szalami es a virsi melle javaslom a puffasztott buza Vacsi otlet tojas Ha ehes vagy akkor szerintem eloszor meg kell inni egy nagy pohar vizet, 1,5%-os tej is telit Meg gondolkodok rajta
2011. okt. 21. 14:40
Ehh barátnőm visszamondta a mai kondit (másnapos), így a napijegy árából vettem Norbi termékeket. Hát tényleg nem olcsó, 1200 volt 1 kenyér, meg negyed kiló tészta. Nem semmi. Persze nem maradok mozgás nélkül minimum a 40 perces Réka edzést megcsinálom:)
28. omimano (válaszként erre: 21. - Nbea)
2011. okt. 21. 14:06
szió!elküldenéd nekem is priviben kapott ötleteket,mert én is szeretnék fogyni, és az update nagyon hatásos, de pont minidg a drága termékek miatt hagytam az egészet abba.
27. mkriszti81 (válaszként erre: 25. - Nbea)
2011. okt. 21. 13:59

kódok itt vannak:

[link]

és itt:

[link]


ja igen, a krumpli, imádom a krumplit, eddig nem is sikerült elhagynom :(

(annyi, hogy vettünk tefal actifry-t, amiben 1 kanálka olajjal megsül, így egy fokkal egészségesebb...)

26. mkriszti81 (válaszként erre: 24. - Nbea)
2011. okt. 21. 13:57

nekem az a bajom, kenyér nélkül nem tudok enni se szalámit, se virslit

csak zöldségsalátával vagy almával meg nem tudok jóllakni, éjjel már éhes vagyok :(

25. nbea
2011. okt. 21. 13:55

Hüvelyesek? Bab, borsó, lencse? Hányas kód?

A krumplit tudom, hogy felejtős (pedig annyi jó krumplis kaja van...)

24. nbea
2011. okt. 21. 13:54

Még csak most kezdem, egyébként alma és szotyi. De ugye az utóbbi felejtős.

Szerintem a virsli is jó, vagy puffasztott búza szalámival, paprikával. Alma.

23. mkriszti81 (válaszként erre: 22. - Nbea)
2011. okt. 21. 13:51
miket szoktál vacsorázni?
22. nbea
2011. okt. 21. 13:47

A kenyér nekem sem annyira hiányzik. Egy héten egyszer-kétszer megkívánom, és azt eszem reggelire, de akkor is magosat.

A tésztát meg mindenképp csak ebédhez gondoltam, meg a rizst.

Alma vacsorára? Elvileg 1-es kód. Ugye?

21. nbea (válaszként erre: 20. - Jaffa87)
2011. okt. 21. 13:45

Igen köszi, igaz nálunk nincs az amit írtál a tésztával kapcsolatban, mert én Pécs környéki vagyok, de nyilván más ilyen durum tészta is van.

Igyekszem a jövő héttől gőzerőre kapcsolni.

20. Jaffa87 (válaszként erre: 1. - Nbea)
2011. okt. 21. 13:36
Elküldtem privátban megkaptad?
19. MelisUK (válaszként erre: 17. - Habospite)
2011. okt. 21. 13:32
Nyugi, hozzá fogsz szokni, csak idő kérdése. Én pl mióta elköltöztem Mo-ról, azóta alig eszem kenyeret, ha eszem, akkor is csak reggelire.
18. MelisUK (válaszként erre: 16. - Nbea)
2011. okt. 21. 13:31

Akkor pl zsiradék helyett kókusz olaj.

Egyébként szerintem ha ilyen dolgokat próbálunk bevetni, hogy pl rizs helyett barna rizs és társaik, akkor ugyanott vagyunk pénzben, mintha megvennénk a bevált update-es termékeket, nem?

2011. okt. 21. 13:30
A barna rízs az jobb, az update2-es:D Én már Norbi kódokban látom a világot:D Meg a Graham lisztből készült kenyér is jó, én azt nem tudom soha mit egyek vacsorára. Mert reggel még lehet enni szénhidrátot, de vacsorára? Olyan nehéz kibírni kenyér nélkül ...
16. nbea (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2011. okt. 21. 13:24

Jó most én sem mindennap ennék tésztát, nyilván.

De pl. pörköltet tésztával szeretem enni, és akkor sem nagy adagot a tésztából. A szalámit sem tudom magában megenni.

Rizs helyett barna rizs?

15. MelisUK (válaszként erre: 10. - Nbea)
2011. okt. 21. 13:20
Nálunk szinte nem is lehet venni mást, csak durum lisztből készült tésztát. Nem laktat jobban és nem is diétás, ha nap mint nap durum tésztás ételeket ennék, tutira híznék tőle.
2011. okt. 21. 13:04
Igen a mozgás is nagyon fontos. Én Rubint Réka DVD-it használom, meg Norbi kick-box finteszét. Meg persze konditerembe is járok, heti 1x (megyek ma is:) ). Én igazából nem fogyni szeretnék, csak súlyt megtartani, izmosodni/feszesedni, illetve egészségesen élni
13. vikucka (válaszként erre: 12. - Habospite)
2011. okt. 21. 13:00
Ezzel én is egyet értek. és persze a mozgás a kulcsa az egésznek. Azért el nem hiszem, ha valaki csak norbis cuccokat töm magába mértéktelenül és nem mozog mellette, akkor fogyni fog.
2011. okt. 21. 12:58
:D Jééé, milyen érdekes, hogy a bio rozskenyér egyszerre update2, és 3 kódú (mindegyiknél ott van). Akkor most melyik?:D Amúgy szerintem a legfontosabb a finomított liszt, cukor kiszorítása, illetve, hogy 3 után már ne együk szénhidrátot.
11. nbea
2011. okt. 21. 12:53
És tornáztok is mellé?
10. nbea (válaszként erre: 9. - Habospite)
2011. okt. 21. 12:52

Érdekes az elején, amikor kezdte és nem voltak termékei, akkor még 2-es kódú volt. És akkor is sokan fogytak. Na és most? Persze, hogy az utolsó könyvében az 3-as, hogy vegyük a drága termékeket. Hát erre nekem nincs pénzem, házvásárlás előtt állunk.

Én durum tésztára gondoltam, mert nem bírom sokáig megenni a húst zöldséggel. Egyszer-kétszer még megy, de utána már nem megy.

Azt tudni kell, annyira nem vagyok nagy zöldség v. saláta evő. Megeszem, mértékkel. Teljesen biztosan nem tudom elhagyni a tésztát.

2011. okt. 21. 12:46
A durum tészta és a rozs liszt is update3-as (Az utolsó titok c. könyv szerint).
2011. okt. 21. 12:43
ja és megveszem a diabetikus termékeket. Sokkal laktatóbb egy diabetikus keksz, mint egy sima.
2011. okt. 21. 12:37
Ja és Durum liszt, ill. abból készült tészták.
2011. okt. 21. 12:37

Norbi módszere nekem is tetszik, de nekem sem telik a termékeire. Szerintem, ha az alapszabályokat betartod, menni fog.

Mi is puffasztott rizst, búzát, abonett kenyeret eszünk, ha pedig sütünk valamit rozs, teljes kiőrlésű tönkölybúza, Graham ill. zabpehelylisztből.

Azonban lehetőség szerint minél ritkábban.

2011. okt. 21. 12:35
Nekem 4 napig is jó volt a kenyér, nem volt semmi baja (azon kívül, hogy sajnos elfogyott:( :D ).
2011. okt. 21. 12:28
Én megvettem a norbis kenyeret. Csalódás volt. Az ízét még túl éltem, de az, hogy két nap után megpenészesedik, az nagyon gáz. Szóval én itt be is fejeztem a norbis cuccok vásárlását.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nbea)
2011. okt. 21. 12:20

Kenyér helyett teljesen jó a puffasztott rizs/búza, hisz abból is van norbis.

Én anno a tésztát elhagytam.

2011. okt. 21. 12:12

Szerintem nem lesz olyan hatásos a diéta, ha nem az Update termékeket használod, kivéve ha magadnak készíted el a hozzávalókat. A durum tészta szerintem nem jó, bár jobb a normálnál, de még mindig nem elég jó.

Vannak ismerőseim, akik házilag készítenek kenyértől kezdve mindenfélét úgy, hogy alig van benne valami kalória. (8 kcal/szelet) A gond csak az, hogy ezzel meg rengeteg idő elmegy, rájönni hogy mit hogyan.

Én is örülnék egyébként, ha lennének jó ötletek, annak pedig mégjobban, ha külföldre is lehetne végre rendelni Update-es termékeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook