Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó szövegek, idézetek az adatlapon... fórum

Bemutatkozó szövegek, idézetek az adatlapon... (beszélgetős fórum)


2011. okt. 24. 19:26

Kipróbált már az élet,megéltem mit más soha még-nálad nyár nálam tél lett,de nem ölt meg még mindig a tél,nem csupán csak egy véletlen,hogy más kidőlt de én életben...

Az vagyok, akitől mindig az igazat kapod, nyersen, tömören, akkor is ha fáj. . . Az vagyok, aki dinamizmust, színt visz az életedbe és nehezen felejthető emlékeket őrzöl majd utánam. . . Az vagyok, akire nem tudsz haragudni, mert 1 mosolyommal leveszlek a lábadról. . . Az vagyok, aki mindig figyel Rád, akivel bármit megoszthatsz, és aki addig nyughatatlan míg nem segít rajtad, és újra mosolyogni nem lát. . . Az vagyok, aki mélyen, tiszta szívvel, önzetlenül, önmagadért fog szeretni, de aki csak akkor fogja mondani Neked, amikor ezt valóban így érzi. . . Az vagyok akit, soha nem fogsz megérteni igazán, de akit pont emiatt fogsz csodálni és végtelenül szeretni. . . Ilyen vagyok, mert én tudom, hogy egy nap sem jön vissza az életből, hogy újraélhesd. . . Természetesen csupán barátságból teszem mindezt,mert férjnél vagyok.:)

14. júliusi (válaszként erre: 13. - Globus)
2011. okt. 24. 19:14
Azt se tudom,azt hogy kell...
13. globus
2011. okt. 24. 15:50
Bolond lennék pont itt megírni, hogy rögtön rákeressenek :)
2011. okt. 24. 15:49
Írjatok méég!!
2011. okt. 22. 13:11

Szeretet. Egy szó, amit a gyűlölködők lemosolyognak, egy szó, amit az álszentek szólamszerűen lejárattak, egy szó, amit a gőgösek kisajátítanak, egy szó, melyet a romantikusok összetévesztenek a szirupos érzelgősséggel, egy szó, amelyet a kényelmesek igyekeznek visszaszorítani a vérségi kapcsolatokba. Egy szó, amit magánketrecünkbe zártunk, s csak ünneptájt eresztjük néhány órára szabadon. Egy fogalom, amelyről azt hisszük, tudjuk, mit jelent; pedig még csak a felszínét ismerjük egy mélyebb jelentésnek.


Jókai Anna

2011. okt. 22. 11:06

Itt a hoxán,igaz máshol nem is fórumozok.:)


A MOSOLY EGY GÖRBE VONAL,AMELY EGYENESBE HOZHAT MINDENT!!!!! :))


Az, hogy az élet könnyű vagy nehéz, attól függ, miként állunk hozzá.

Miyuki Miyabe


Egész életünk tanulás és tapasztalatszerzés, (...) habár húszévesen biztosra vesszük, hogy máris mindent tudunk, ráadásul sokkal jobban másoknál, és semmi nincs, amin meglepődhetnénk. Azután ráébredünk gigászi tévedésünkre. Ám éppen a folytonos változástól, fejlődéstől lesz a játék pikáns ízű.

Vavyan Fable


Tervezd meg a jövődet, de csak ceruzával!

Jon Bon Jovi


Csak azé a boldogság, csak az az élet nyertese, aki adja magát, feltétel nélkül, igazán.

Csőgl János


A világ minden teremtménye közül az ember az egyetlen, amelyik értelmetlenül és indokolatlanul öl, pusztán azért, mert örömet szerez neki, ha szenvedést és halált okozhat.

Edgar Rice Burroughs


Ami megöli a lelket, az a pénz.

Jim Morrison


"A birtoklás örökre befagyaszt az "én"-be, és örökre elválaszt a "mi"-től. "

John Steinbeck

9. zsu1984 (válaszként erre: 8. - Zsu1984)
2011. okt. 22. 10:38

Itt a hoxán:)



Ha a gyaloglás egészséges lenne, a postások örökké élnének. A bálna úszik egész nap, csak halat eszik, vizet iszik és mégis kövér. A teknösbéka nem szalad, nem úszik, nem ugrál, nem siet sehova, és 450 évig él. A nyuszi szalad, ugrál és vegetariánus, él 5 évet. ......Francba a diétával és a sportolással!!!

:)

2011. okt. 22. 10:37

Nekem semmi komoly:)


Realisztikusan szemlélem az életet, két lábbal állok a földön, amíg el nem fáradok: ilyenkor leülök.Roppant eredeti vagyok: imádom a széles karimájú kalapot és hozzá a rózsaszín nyuszimamuszt. Értékelem azokat a ritka pillanatokat, amikor a főnököm éppen előzetes letartóztatásban ül a hűvösön. Nem bámulom állandóan az orrom hegyén ülő szemölcsöt,ezért kevesebben gondolják rólam, hogy a szemem sem áll jól!!!


Magamról bővebben:

™Szeretek utazni, fél éve voltam a szomszéd faluban is. Gyalog, mert nem jár busz, a biciklimet ellopták.

Szeretek bulizni. Általános iskolában voltam a farsangon. Nyertem egy első helyezett jelmez tortát, mert azt hitték, hogy parasztnak öltöztem, pedig csak néző voltam az ünnepi ruhában.

Kedvenc állatom az ebihal, aminek már van lába, csak az a baj, hogy nehéz sétáltatni.

Amióta az egyik egyetemen felújítás van, azóta járok egyetemre is. Takarítani.

Nagyon szeretem a zenét. Kedvenc számom a 69.

Volt már párkapcsolatom is, 3 évig jártam egy jó csajszival, csak neki nem szólt senki. Megviselt a szakítás.

Nagyon érzékeny vagyok, a múltkor például rám esett egy gerenda és majdnem sírtam.

Kedvenc filmem címét nem tudom, de egy szakállas fehér karatélyozós csávó lever, lelő, leszúr, megfojt, lerúg (zömében fordulatból) mindenkit. A címét azért nem tudom, mert a szomszéd nem az elejétől vette fel.

Ha lesz nálam áram, akkor veszek TV-t. Addig valóságshow-t nézek, mert egy befőttes üvegbe beraktam 3 csótányt. Nagyon érdekes.



Szóval nem vagyok egy minden napi ember. .

7. b73e24f31f (válaszként erre: 3. - Danina)
2011. okt. 21. 18:39
Ez jó!
6. júliusi (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2011. okt. 21. 09:30

Ezt akár én is írhattam volna,annyira illik rám.

Viszont ezzel kapcsolatban nekem is van egy kedvenc mondásom:

Minél inkább megismerem az embereket,annál jobban szeretem az állatokat!"...:)

2011. okt. 21. 09:28
"Ne szégyelld te azt, ha szereted az állatokat. Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz. Hazug próféták és otromba, komisz emberek azok, akik megrónak e vonzalom miatt, s ezt mondják: „Az emberektől lopja el az érzéseket, melyeket a kutyára pazarol! Önző, rideg fráter!” – ne törődj velük. Szeresd csak nyugodtan kutyádat, ezt a csillogó szemű, fáradhatatlan barátodat, aki nem kér barátságáért mást és többet, mint valamilyen szerény koncot és egy-egy simogatást. Ne hidd, hogy gyöngédség és önzés késztet az állatokat szeretni. Testvéreink ők, s ugyanabban a műhelyben készültek, mint az ember, s értelmük is van, néha bonyolultabb és finomabb, mint a legtöbb embernek. Mások nevezzék gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért – te sétálj csak kutyáddal. Jó társaságban maradsz; s Isten tudja ezt." Márai Sándor
2011. okt. 21. 09:28
"Életünk legnagyobb üzlete lenne, ha néhány embert megvennénk annyiért, amennyit ér, és eladnánk annyiért, amennyit hisz magáról!" :-)))
2011. okt. 21. 08:47
,,Ha van mit mondanod, de hallgatásra kényszerítenek, belül mondd ki; az ilyen hallgatás átsugárzik. Az is észreveszi, aki kiáltozásra is kész, hogy elhallgattasson. Ő fog megcsöndesedni, s elakad lehengerlő mondata közepén. Akkor nyugodtan pillants rá, kicsit hosszasabban. Érteni fogja, mit nem mondtál ki. Akinek beszédes a hallgatása, annak a szava rövid lesz, de hiteles. Halk, de határozott. Komoly, mégis derűs. Vonzani fog, anélkül, hogy akarná. Világol a mind sötétebb világban."(Vasadi Péter)
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2011. okt. 21. 08:38

"Az élet legnagyobb titka és ajándéka, ha két egyféle ember találkozik." /Márai/


“Mindnyájan keressük a tökéletes társat. De ha az ember elég sok kapcsolaton van túl, kezdi gyanítani, hogy nincs is tökéletes társ, csupán a tökéletlenségek fokozatai léteznek. Miért van ez így? Azért, mert mi sem vagyunk tökéletesek, és úgy válogatjuk meg társainkat, hogy a tökéletlenségeik kiegészítsék a mieinket. Csak ha megküzdöttünk legtitkosabb démonjainkkal – megoldhatatlan problémáinkkal, amelyek azzá tesznek, akik vagyunk – akkor találhatjuk meg életünk társát, mert akkor fogjuk csak tudni, hogy egyáltalán mit is keresünk. Ezt a tökéletlen személyt keressük, de nem az első szembejövő tökéletlent, hanem az ‘igazit’. Azt, akire szeretettel nézhetünk, miközben azt gondoljuk: ‘Pontosan ilyen problémát akarok magamnak!“ :)

/A. Boyd/

2011. okt. 21. 08:34

Érdekelne,hogy közösségi oldalakon, mi a bemutatkozó szövegetek,esetleg kedvenc idézetetek...

Majd én is elárulom...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook