Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha a szomszéd éjszakánként üvölteti a zenét és hiába szólok neki, hol lehet bejelenteni? A kerületi rendőrkapitányság nem veszi fel... fórum

Ha a szomszéd éjszakánként üvölteti a zenét és hiába szólok neki, hol lehet bejelenteni? A kerületi rendőrkapitányság nem veszi fel... (tudásbázis kérdés)


13. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 10. - Kobri29)
2011. okt. 22. 11:37

Nincs kávészünet :)) Nincs szünnap,ünnepnap,semmi.A hívásra reagálni kell.Nálunk legalábbis ez azért elég jól működik.


Viszont ezekkel a csendháborításokkal elég nehéz.Kimennek egyszer,kimennek kétszer,de igazából a yard tehetetlen.

12. kobri29 (válaszként erre: 9. - Danina)
2011. okt. 21. 21:02

Az intézkedéshez viszont nem elég a hangfelvétel, nem? Ahhoz az kellene, hogy tetten érjék.


Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, remélem, mihamarabb megoldódik a helyzet, mert borzalmas háromig-fél négyig a zenéjét hallgatni, főleg, ha ötkor már kelnünk kell.

11. kobri29 (válaszként erre: 8. - Csigabaga)
2011. okt. 21. 20:57

Közös képviselőnek többször szólt már más is, de ő konkrétan nem itt lakik, nem hallja, hogy mi megy éjszakánként, egyébként meg vonogatja a vállát, hogy akkor hívjuk esetleg a rendőrséget.


Én próbáltam többször is beszélni a fölső szomszéddal, hogy éjszaka van, halkítsa le, nekem csecsemőm van, de legfeljebb addig jutottunk, hogy meghívott inni és mikor rendőrrel fenyegetőztem végül, akkor azt mondta, hogy lehalkítja. Viszont mindig annyira részeg volt, hogy mire beért a szobába, ahonnan a zene jön, szerintem el is felejtette, hogy ott jártam nála.

10. kobri29 (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2011. okt. 21. 20:52
Azt hiszem, legközelebb 107 lesz akkor belőle. A kerületit háromszor hívtam, végig vártam, míg csörgött, de nem vette fel senki, lehet, hogy éppen kávészünet volt? Mindenesetre köszönöm a segítséget.
2011. okt. 21. 09:52
Polgármesteri hivatal,ha tudsz,készíts esetleg hangfelvételt,vidd magaddal...
2011. okt. 21. 09:27

Széép...

Nálunk moziznak.. akár hajnali 2ig, én meg 4kor kelek..

Arról nem is beszélve, hogy úgy járkál a "lányka", mint egy birodalmi lépegető :D


Szörnyű, hogy mennyire nem figyelnek egymásra az emberek.


Közös képviselő nem intézkedik? Vagy családi házról van szó? Akkor esetleg polgármester..

2011. okt. 21. 07:04

Hívd a 107-et,és mond el melyik kapitányságot keresed.Vagy megadja a számot,vagy jobb esetben kapcsolja is.Bár ez utóbbi elég ritka.

Amúgy a kerületi ügyeleteken olyan nincs,hogy nem veszik fel,meg van határozva mennyi idő alatt kell úgymond reagálni a hívásra.Vidéken is megvan ez nyílván.

2011. okt. 21. 04:12
Magam sem tudok jobbat: a kerületi jegyzőnél, mint szabálysértési hatóságnál tegyél bejelentést. A telefonszámát a könyvben (papíralapon vagy a neten is) megtalálod. A jegyző titkárságán majd megmondják, hogy konkrétan kihez fordulhatsz.
5. kobri29 (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2011. okt. 21. 01:04
Köszönöm. Még telefonszám után nyomozok, ahol tudom hívni őket...
2011. okt. 21. 00:57
Mindig a polgármesteri hivatal közig.osztályán lehet panaszt tenni, és egy alkalommal, amikor szintén üvöltetik, tetten kell érni... Ha a tetten érés, vagyis az üvöltő zene van,ha megtörtént a panasz tevés, akkor ők jelzik a hatóságnak, hogy szükségessé válhat egy tetten érés valahol, valakinél, hivatali időn kívül...
2011. okt. 21. 00:56

Nem tudom..

Nálunk ugyanez van.Pl.most 1 órát aludtam,mert este 11 től reggel 10 ig tartott a buli a szomszédban.Hangok alapján voltak vagy 30-an.És ez hetente akár többször is van..

Szóltunk a rendőrségnek,a lakás tulajnak,de semmi.. "Ha nem tetszik,költözzünk el.."

2011. okt. 21. 00:54
Szóval nem veszik fel a telefont. Érdemes a 107-tel próbálkozni, vagy ott egyáltalán nem fognak törődni vele?
2011. okt. 21. 00:53
Ha a szomszéd éjszakánként üvölteti a zenét és hiába szólok neki, hol lehet bejelenteni? A kerületi rendőrkapitányság nem veszi fel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook