Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Stodal szirup fórum

Stodal szirup (beszélgetős fórum)


2011. nov. 7. 11:42
Az én kislányom 2.5 éves kb. 4 napja kezdődött nála hogy először este hányt azután éjjel lázas lett és ugatósan köhögött. Nem roham szerüen csak párszor 1-1-et. Nehezen kapott levegőt, azt olvastam erre csak a hideg pára jó ezért betakartam jól és odaültem vele kb. 3 órán át a nyitott erkély ajtó elé. Jobban is lett persze köhögésnél mindig felébredt de vissza aludt, én nem:( Másnap vettem Stodalt mert tavaly is használtam és igaz nem valami gyors de azért bevált. Most már kezd neki felszakadni de szegénykém lenyeli(gondolom) és öklendezik tőle. Most gondolkozom a lándzsás útifűn de lehet az se lenne jobb mint a Stodal.
2011. okt. 21. 08:11

Sziasztok!

Nekünk nagyon bevált, a legtöbb esetben elmúlt a köhögés. Általában először felerősíti, de ez tipikus homeopátiás szer-szokás. :-)

Egyébként ha a köhögés mögött hátra csurgó váladék van, akkor a Schüssler sók is jók lehetnek. Nekünk a védőnő ajánlotta, hogy melyik milyen színű takonyságnál jó (mondjuk ha hátra csorog, akkor a szín nem látszik :-) )

Mindenesetre érdemes azokkal is próbálkozni, mert megelőzhető a probléma súlyosbodása.

2011. okt. 20. 22:17
nalunk is erositette es el sem mulasztotta, 10 napig adtam es semmi! Nekunk nem jott be!
2011. okt. 20. 15:56

Igen, én is azt vettem észre, hogy eleinte jobban köhög tőle a gyerek..De a gyerekorvosom is ezt javasolta, hogy adjam neki...

Épp nemrég gyógyult ki a köhögésből a fiam, 1 hétig adtam neki a Stodalt.

2. Pen80 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. okt. 20. 15:54

Szia!

nálunk tavaly nem jött be, de idén igen és 2 nap alatt elmaradt a köhögés. Erősíteni nálunk soha nem erősítette, de biztos volt már rá példa, ha ráírták :)

2011. okt. 20. 15:53

Sziasztok!


Kisfiam 1 éves lesz nov.-ben. Most fogzik egyszerre jön 5 foga. Panadolt, Nurofent javasolt a doki a fájdalomra, mert éjjel sokszor fel-felsírt. Időközben bejött a köhögés is, ez is zavarja. Doki nem ír rá semmit, párásítsam a szobát, max. kalcium, plusz türelem. Igen ám, de ettől még nem fog aludni a ygerek éjjel. Gondoltam a Stodal szirupra. Nektek bevált? Tényleg erősíti kezdetben a köhögést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook