Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikro-kontroller programozás assembly-ben fórum

Mikro-kontroller programozás assembly-ben (beszélgetős fórum)

6. M0ncsa (válaszként erre: 5. - Pasew)
2011. okt. 20. 17:59
ott a tanar, aze' van, hogy nyuzd. Amugy nem fog megharagudni, a tanulni vagyo nebuloknak mindig orulnek, sokkal gazabb a leszarom-fajta :) elso kezbol tudom (tobbol is ;))
5. pasew (válaszként erre: 4. - M0ncsa)
2011. okt. 20. 17:43
hát már teljes mértékben elvagyok, levagyok akadva :D :) még nemtudok szlovénül sajnos:D de igyekszem akkor:D
4. M0ncsa (válaszként erre: 3. - Pasew)
2011. okt. 20. 14:44

Szloveniaban lakom. Tanart nem "szereztem", hanem egyetemen tanitottak, ha akartam, ha nem :D ezert is nincs magyar nyelvu szakirodalmam (szlovennel meg gondolom nem sokra mesz)


...de ha neked is suliban tanitjak, akkor jolvan, errol beszeltem. Lenyeg, hogy legyen vki aki segit, ha elakadsz.

2011. okt. 20. 13:46

köszi szépen, csak az a baj hnincs más választásom suliba ezen a nyelven programozunk digitális technikábol ... .:D

és tanárt hol szereztél?meg hol laksz ilyesmi?:)

2011. okt. 20. 13:14

c-hez konyvet innet tudsz letolteni (C for dummies):

[link]


assemblyhez meg sajnos nincs konyvem se angolul, se magyarul sajnos, remelem, megoldod... mondjuk szamomra ez a nyelv annyira szaraz volt es unalmas, hogy tanari segisteg nelkul nem tudtam volna meg az alapokat sem megtanulni. sok sikert hozza :)

2011. okt. 20. 12:47

Sziasztok! Érdekelne a suli miatt hogy a 8051es mikrokontrollerhez tudtok e valami segítséget nyujtani programozás terén? jegyzet könyv vagy bármi, hol érdemes elkezdeni...

ugyan ez éérdekelne C-ben is code blocksban...

segítsetek légyszives:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook