Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett már valaki " Medosan Kurkuma Plus " készítményt? fórum

Szedett már valaki " Medosan Kurkuma Plus " készítményt? (beszélgetős fórum)


2016. okt. 3. 21:29
...gyulladásos eredetű ízületi panaszokra.
2016. okt. 3. 21:28

Itt is megjegyzem: a kapszulában sincs más, mint a kurkuma maga. Amit fűszerként olcsón lehet venni, és naponta egy kicsi mokkáskanálnyi mennyiséget valamely ételben fogyasztani.


Nekem használt már néhány hét elteltével, és azóta is használom fűszerként.


Ha valakinek nem használ, legfeljebb 100-200 forintja bánja. A kurkuma inkább a gyulladásos eredetű panaszokra jó, ezt tapasztaltam.

7. kutyus999 (válaszként erre: 6. - Marconka)
2015. jún. 19. 08:20

Annyira erőszakosan reklámozzák azzal a drfábryadriennel, meg az öreg papával, hogy még annak is elmegy a kedve a vásárlástól, akinek szándékában állt megvenni...

Két ismerősöm használta, szerintük SEMMI hatása nincs, csak a pénzüket pazarolták el.

6. Marconka (válaszként erre: 5. - Rézi03)
2015. márc. 21. 18:53

Hát ez a medosan kurkuma dolog sajnos bebukott azóta, hogy hamis az egész :(


[link]

5. Rézi03 (válaszként erre: 4. - Rius65)
2012. ápr. 19. 08:28

A férjemnek már műtötték a dérdét kitakarították az

a dérd izületeit,de a fájdalom memaradt.Ő is sok mindent kipróbált 1 hónapja szedi a ezt a készétményt de már 2hét elteltével érezte jótékonyhatását.Neki nagyon sokat segitett.Azóta szinte egésznap jár-kel dolgozik.Szerintem próbál meg,

2011. nov. 13. 18:07
Próbáltam felvenni a kapcsolatot a Törökbálinti házi orvossal,mivel ki dobni való pénzem nincs de a levél írásra nem lehet kattintani így kérdezni sem tudok,vagy csak humbuk az egész? Sajnos súlyos Ízületi beteg vagyok évek óta és állapotom csak romlik.Rengeteg mindent ki próbáltam de semmi nem segített! Garanciát vállalnak,hogy iszonyú fájdalmam csökkenni fog? vagy csak kidobott pénz az ablakon? rius65@gmail.com
2011. okt. 21. 19:17

Fűszerként én is használom, de gyógyszerként mostanában reklámozzák. / izületi megbetegedésre, csontritkulásra,érszűkületre, stb /

erre vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e kipróbálnom?

2. winny (válaszként erre: 1. - Kalmanica)
2011. okt. 20. 19:13

Rendszeres kurkuma fogyasztó vagyok.

Fűszerként.

2011. okt. 20. 12:05
Szedett már valaki " Medosan Kurkuma Plus " készítményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook