Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hummel mikrorostos Gél fórum

Hummel mikrorostos Gél (beszélgetős fórum)


10. globus (válaszként erre: 8. - Bellydane Girl)
2018. febr. 10. 14:43
Iszik elég folyadékot? Bővebb rostbevitel még jobban súlyosbíthatja a helyzetet, ha nincs elég víz a szervezetben.
9. globus (válaszként erre: 5. - Esztike1978)
2018. febr. 10. 14:42
Kapott Nobel-díjat?
8. Bellydane Girl (válaszként erre: 7. - 31bc25d879)
2018. febr. 10. 14:40
:( Akkor nem tudom. Passz. A gyerekemen meg segíteni kell. Még a kúp sem használ. Beraktam a Tevás kúpot délután, és másnap reggel egészben jött ki a gyerekből, kaki nélkül. Az is egy nagy sz@r! Azt a régi jól működő glicerinek kúpot meg már nem lehet kapni!:(
2018. febr. 10. 13:33
Nulla. Én is szedtem ilyen csodakészítményeket, semmi.
2018. febr. 10. 12:45
Van friss tapasztalat? 3 éves gyereknek szeretném adni szorulás ellen, mert már más reményem nincs. Hosszú a sztori, de hagyományos zöldség, gyümölcs, lekvár, zabkorpa, utifűmaghéjj stb. már nem opció. Sem a normaflór, sem a levolak.
2011. okt. 20. 22:17

Javaslom, hogy interneten nézzetek utána részletesen, találtok nagyon jó dolgokat róla, amit a mi családunk is tapasztalt, problémáink széles skáláján.

A sűrű fajtából 3-4 üveg egy átlagos kúra, napi 2-3 normál evőkanállal beszedve, a Professzor Úr szerint. Nem véletlenül kaphat akár Nobel-díjat is később, az egyéb elismerések mellett.

Ha netán a szorulás fokozódik az első időszakban, előfordulhat, akkor a szedésen lehet változtatni: kevesebbet (1-2 teáskanállal naponta)bevenni, több folyadékot (1-2 litert) inni, és lehetőség szerint kerülni a nagyobb mennyiségű "száraz" rostokat.

2011. okt. 20. 12:23

én megittam egy üveggel de semmit nem vettem észre.Ez is olyan mint a többi csodakészítmény:ha hiszel benne még használ is :)

Vártam a béltisztulást de nemhogy kijött a lerakódás de inkább besűrűsödött.

De az is lehet hogy nem volt mit kipucolni.

2011. okt. 20. 07:23
ez komolyan mukodik?
2011. okt. 20. 02:35
Igen, én most szedem a 2.üveggel. Refluxra is jó állítólag. Én csak napi 1 evőkanállal fogyasztok belőle. Azért szedem, h a bélben lévő lerakódásoktól tisztuljak.
2011. okt. 19. 22:57
ismeri valaki?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook