Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermek fogorvos fórum

Gyermek fogorvos (beszélgetős fórum)


2008. máj. 11. 19:22
Mi se szurira gondoltunk hanem sprére amit azota a másik fogorvostól megkapot.Hordtuk mi is csak sajnos annyira gyenge a zománc a fogán,hogy nem lehet vele mit kezdeni.
2008. máj. 1. 16:34

egyébként nem kell feltétlenül szuri 6 éves gyereknek...attól függ mit csinálnak....mert ha elhalt a foga és ki kell fúrni akkor az már nem érez semmit....a gyulladás túlmehet a fogán és minden fáj de a foga már nem él és csak azért kell kifúrni hogy a gyulladás ki tudjon ürülni...

Sok gyerek inkább elviseli ha egy pillanatra fáj valami mintha kap egy szurit,ami azért jelzem csak szuri,és teszem azt a gyulladt foga nem zsibbad el és utána ugyanúgy fáj minden...akkor 2x szenved a gyerek...és egy szuri után némely gyereket még nehezebb beültetni újra a székbe..


Nem akarok senkit megbántani...egy felnőtt azt csinál magával amit akar..de a gyerekét vigye el tömesse be a fogát addig amig pici a luk és nem fáj a foga...ez a szülő felelőssége

És nem feltétlen az orvos a tahó ...

Megjegyzem vannak kivételek mert én is találkoztam olyannal is...

6. szuszi24 (válaszként erre: 4. - Joszif)
2008. febr. 29. 09:16
Nem tudom neked van e gyereked de kétlem.Gondolod hogy kedvtelésből vittem a gyereket oda?Azért vittem mert nem tudtam,hogy ekkora tahó az orvos és nagyon fájt a gyerek foga.A nevelési elveimet inkább nem veled beszélném meg aki ismeretlenül is lebunkoz egy embert.A gyerekem 100%-ig megbízót és meg is bízik bennünk mert tudja,hogy nem szadizásból vittük oda.De sajnos oda tartozunk és nem fogadták máshol.És máskor gondolkozz el mielőtt mást bunkózol te mit tennél ha üvöltene a gyerek,hogy fáj a foga.
2008. febr. 28. 11:31

kifejtened bovebben????

mi a baj vele?

2008. febr. 27. 21:56

Nem akartam regisztrálni, csak olvasgattam a fórumot. De emellett nem tudok elmenni szó nélkül.

Szuszi, hogy te mekkora barom vagy!

Javaslom a nevelési elveidről vagy elvtelenségedről beszélgess el egy szakemberrel.


Az hogy önmagában ez a kérdésként felmerül benned engem felháborít. Az meg hogy kétszer is...

Ilyenkor hiszek az emberiség genetikai szabályozásában.

Gondolkodj el picit mielőtt legközelebb a gyerekedre nézel...

2007. nov. 19. 17:46
Nem is igen tudjuk elvinni azota mióta kétszer is igy furta neki.
2007. nov. 19. 17:18
ÚÚÚristen az hogy lehet??Én se bírnám ki.
2007. nov. 19. 17:09
Szerintetek normális ha a 6 éves fiamnak érzéstelenítő nélkül fúrja a fogát a fogorvos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook