Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béres csepp, Supradyn együtt alkalmazva fórum

Béres csepp, Supradyn együtt alkalmazva (beszélgetős fórum)


2011. okt. 19. 13:29
Nálunk a gyógyszertárban fel szokták hívni a figyelmünket arra, ha valamelyik gyógyszer szedése nem jó egy másikkal. Sokszor az orvosok sem tudnak mindent a felírt gyógyszerről, így inkább a gyógyszertárost kérdezném.
8. Frommer (válaszként erre: 7. - C8fb027447)
2011. okt. 19. 11:43

Akkor akár egy ismerősödnek is szólhatnál, ha esetleg valamelyiküknek törődőbb a háziorvosa, hogy kérdezze meg az övét, hogy mit gondol erről.

De amúgy, igen, megkérdezheted a patikában is, én is rá szoktam még kérdezni erre-arra, ha nem vagyok biztos benne.


Az étvágyadon talán egy kis B-vitamin segítene. Én is szedtem, sőt, most is szedek ( komplex B-vitamint ). De inkább erről is kérdezz meg valami ebben jártas emberkét, mert nem mindenkinek használ ugyanaz.

2011. okt. 19. 11:25

Supardynban sok a vitamin azt azért szedem, a Béresben meg a nyomelem miatt lenne jó, gondolom, meg egy kis étvágyat hozna, ami soha nem volt nekem igazán :(

Félek közben, hogy azzal is kárt teszek ha ennyi vitamint viszek be a szervezetembe.

Olyan tanácstalan vagyok..mert az orvosom pont olyan, semmi nem érdekli igazán típus...

2011. okt. 19. 11:08
Vagy ha szereted a májat, akkor egyél azt, abban is sok a vas. Ha jól tudom.
2011. okt. 19. 11:04

Nem lesz baj.Bár én a helyedben maradnék a Béresnél,többet ér. Nem kéne a Supradyn.Szedtem már egyébként,de kb mint halottnak a csók...

Itt a sütőtökszezon,edd természetes úton a vasat!

Persze csak ha szereted. :-)

2011. okt. 19. 11:02
Ha, az orvos ajánlotta, akkor biztosan lehet együtt szedni. Én azért felhívnék egy gyógyszertárat, talán ők jobban meg tudják ezt mondani. A túlzott vitaminfogyasztás sem jó. Jobban tennéd, ha gyümölcsöket, zöldségféléket ennél többet. Pl. a spenótban nagyon sok a vas, sokféleképpen el lehet készíteni.
3. 48bf8c027e (válaszként erre: 1. - C8fb027447)
2011. okt. 19. 11:00

Szia!


A béres csepp nem vitamin hanem immunerősítő, viszont figyelj oda hogy nem csak magát a bérescseppet igyad meg de vegyél be hozzá c-vitamint is különben semmi értelme.


És ha ezt így mondta a dokid akkor nyugodtan szedheted a kettőt egyszerre.

2011. okt. 19. 10:58

A Béres csepp elvileg nem annyira vitaminokat, hanem inkább nyomelemeket tartalmaz. ( nekem így mondták a patikában )


Én is szedek Béres cseppet, meg mellette vitamint is, igaz, nem Supradyn-t, hanem egy másikat.


De ha nem vagy benne teljesen biztos, akkor kérdezd meg a háziorvosodat. Bár, ha ő mondta, hogy szedj mellé Bérest is, akkor valószínűleg azért mondta, mert nem lesz tőle bajod.

2011. okt. 19. 10:54

Sziasztok!

Sovány, vitaminhiányos vagyok (mindig ilyen voltam) egy hónapja szedem a supradynt, de mégis vas hiányom van, és fáradékony vagyok, dr mondta szedjem még Béres cseppet is, kérdésem az lenne, nem lesz túl sok ez a vitamin a szervezetemnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook