Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos baba öltözködés... Segítség!!! fórum

3 hónapos baba öltözködés... Segítség!!! (beszélgetős fórum)


2011. okt. 19. 18:13
köszönöm a segítségeket! Utána néztem, nov. 27-én lesz itt is bababörze vp-ben. oda majd elmegyek. :)
11. Cippora (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. okt. 18. 20:43
Vannak nagyon jó webshopok,használt és új babarucik,én sok mindent így veszek.
2011. okt. 18. 20:26
A Vatera tényleg jó ötlet!
9. danina (válaszként erre: 6. - 1d97508455)
2011. okt. 18. 20:22
Keress rá 62-68 méretre,ruházat->babaruházat->és innen már választható,melyik kategória,melyik méret...Nagyon jó minőségű,márkás kis rucik is vannak,én most vettem Bencinek kis bundás bakancsot,sosem használt,olasz,2300-ért...Kínaiban 2800...És senki sem árul szakadtat,vagy kinyúltat.Érdemes böngészni,vannak kimondott ruhacsomik is,amiben bady,rugi,minden van!Sok sikert!!!
2011. okt. 18. 20:20
vagy konkrét lista kéne? :)
2011. okt. 18. 20:19
szia én nem is adok rá pluss rugit nem szeretem. Szerintem kell sok body mi az auchanba is szoktunk venni nem mintás sima egy színű de jó. Rugdalózó gyerek és hőmérséklet függő hogy ujjatlan v hosszú ujju kell . Az utóbbi esetén 3db -os tescosat szoktam venni.ilyen időben jól jön egy bélelt farmer v meleg gatya és ezt adom rá sétához , egy polár pulcsi és egy kabát. A bélelt nadrág azért is jó mert pl autóba télen sok az overal. Persze kell overal a téli sétához meg vastag sapka , sál , kesztyű. Én úgy gondolom hogy ezekből a felső vastag ruhákból elég 1 db, mert a pici annyira nem koszol pláne hidegben nincs kint az ember órákat, és délután kimosom reggelre megszárad nekem radiátoron.
6. 1d97508455 (válaszként erre: 5. - Danina)
2011. okt. 18. 20:06

Vaterán én is néztem ruhacsomagokat, hátha úgy könnyebb, hát, nekem még az is fejtörést okoz. :)

Igen most 62-es rucit hord Kopi.

2011. okt. 18. 20:02

Szia!

Nekem 7 hónapos az unokám.Van amit boltban,van mikor turiból,és sokat vásárolok neki a vaterán is.Nagyon jó dolgokat lehet venni onnan,nem túl sokért.Badyt mindenképp 5-öt,rugi elég 3 db sztem,mert elég hamar kinövi!Overall,sapi,harisnyanaci...Most 62 körüli mérete van a kisfiadnak?

2011. okt. 18. 19:59
Köszönöm a segítséget. jegyzetelek... :) Veszprémiek vagyunk, nem tudom, itt van-e ilyen, esetleg ha van itt valaki Vp-i, és segít, azt is nagyon megköszönöm. :)
2011. okt. 18. 19:59

sok lenne leírni, de bella jól írta!

sok sok body kell!! hosszu ujjú, mert én pl a lányomat úgy öltöztettem hogy hosszu body és rá egy rövid ujjú felső...nem volt fázós a 20fokban, de egy pulcsival izzadt, így ennyi elég volt neki!


kintre két overál kell, mert ha egyik összekenődik nem szárad meg egy nap alatt sajna:(((


én télen úgy öltöztettem bentre hogy:

hosszu body, rövid ujjú felsővel, és sima kis harisnya:)) igaz nekem még pici volt, télen született, de ha fázik max rá egy rugi:)


elmenősnek csini dolgok, farmer, kiskabát stbstb:DD


ha nem gáz én is turit ajánlom, de body sajna hiány cikk, de a tescoban akciósak most:DD rohannom kell. sok sikert!

2011. okt. 18. 19:55

Nekem most 7 hónapos a fiam, próbálok segíteni.

Téli baba volt, úgy hogy van tapasztalat. Mindenképp pluss rugikat vegyél, 5 darabot mindenképp. Legalább ennyi hosszú ujjú bodyt, bélelt nadrágot, pulóvert (akár szettben is), jó meleg overált, sapkát, hosszú ujjú pólókat.

Én rengeteg ruhát vettem angol márkás turiban, nem tudom, hol laktok, de ha van a környéken jó és megbízható baba turi, szerintem aranyat ér!

És a T.e.s.c.o.ban most 6000Ft feletti vásárlásnál 1500Ft-ot elengednek. Onnan is sok ruhánk van, főleg bodyk, soha nem mondtak kudarcot! :)

2011. okt. 18. 19:48
Most 3 hónapos a kisfiam. Nagy gondban vagyok, mert amiket kaptunk rucikat, nem télre valók. Mivel nő létemre utálok még magamnak is vásárolni, sajnos meg haladja a képességeimet gyermekem ruhatárának bővítése. segítséget szeretnék kérni, miből mennyit és hol érdemes venni a télre. Segítségeket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook