Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap festettem a hajam "violet" szinből majdnem fekete lett. Mivel lehet sürgősen világositani rajta? fórum

Tegnap festettem a hajam "violet" szinből majdnem fekete lett. Mivel lehet sürgősen világositani rajta? (tudásbázis kérdés)


21. ALLICS
2008. máj. 21. 11:12

Csibebaba!

Van a Palette-nek egy olyan festéke,hogy egyszerre világosít és fest.De az festék nem szinező,azzal lehetne padlizsánszínű a hajad.Persze sötétebb lenne mint most de enyhe sötét lilás lenne a színe.

20. csibebaba07 (válaszként erre: 19. - Era06)
2008. máj. 21. 11:07

Köszönöm szépen a segítséget!

Azt hiszem inkább lemondok róla.

19. era06 (válaszként erre: 16. - Csibebaba07)
2008. máj. 21. 10:59

Szerintem nem.

Nem más szinűre festem a hajam, a sajátomat akarom kijavítani a "fehér" árnyalatoktól :))

Szinezővel, CSAK sötétebbet tudol festeni. Marad a gyakori mosás,valamit javít rajta.

Nekem elég jól megfogja a hajamat és tartós, pedig gyakran mosom.

Palette színezőt használom

18. ALLICS (válaszként erre: 15. - Csibebaba07)
2008. máj. 21. 10:47
De nem tartós nem lesz,hanem nem fogja befogni.
17. 7004ca251b (válaszként erre: 16. - Csibebaba07)
2008. máj. 21. 10:42

Szia!


Próbálkozni lehet,csak nem biztos,hogy érdemes.Ha teheted úh szín kipróbáálsát bízd fodrászra.Hidd el,sem időben sem pénzben nem leszel hátrébb,mintha most veszel valami szinezőt,megcsinálod vele a hajad,aztán nem sikerül valamirté,akkor másikat veszel,újra neki kell állni...Nem vagyok ellene az otthoni hajfestésnek,színezésnek,nem nagy ördöngősség,akinek van hozzá némi kézügyessége meg türelme,annak jól szokott sikerülni,de szerintem úh színt mindenképp fodrásszal csináltass,aztán ha az tetszik,vagy azon az adott színen belül akarsz 1-1árnyalatot variálni,akkor azt már te is tuti sikerrel tudod otthon megcsinálni,meg a tőfestést is:)

16. csibebaba07 (válaszként erre: 10. - Era06)
2008. máj. 21. 10:23
Én valami padlizsán vagy hasonló árnyalatra gondoltam. Szerinted? Érdemes próbálkozni?
15. csibebaba07 (válaszként erre: 11. - ALLICS)
2008. máj. 21. 10:21
Pont azért gondoltam a színezőre, mert nem akarom, hogy tartós legyen, a hidrogénezés ezért szóba sem jöhet.
14. ALLICS
2008. máj. 21. 10:02
Másnak is hasznosak lehetnek a tanácsok...
2008. máj. 21. 09:58
már akinek írtunk nincs is a hoxán:(
12. ALLICS (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2008. máj. 21. 09:39
Én világ életemben magam festem a hajamat sőt a barátnőim is sokszor megkérnek rá.Még vágást is szoktak kérni.Csak kézügyesség kell hozzá!
11. ALLICS (válaszként erre: 8. - Csibebaba07)
2008. máj. 21. 09:37
Hát a s.barna hajadat max feketére lehetne beszinezni,mert a világosabb festékek nem fognák be.Ha világosabbat akarsz az eredeti hajszinednél előtte Hidrogénnel le kéne szivatni a hajadat.
10. era06 (válaszként erre: 8. - Csibebaba07)
2008. máj. 21. 09:30

Szia

Színezővel, csak sötétebbre tudod színezni a hajad. Barnából nem lehet szőkét.

Párnát nem fogta meg annyira, mint a kabátomat.

A fehér gallér olyan mintha egy éve nem mostam volna ki.

9. Lindus1017 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2008. máj. 21. 01:12

Szia!Nekem mindig egészséges volt és az is a hajam,pedig kb 10 éve saját magamnak festem.Én nem adnék ki pénzt azért h a fodrász járjon jól!


Viszont h helyre tudja valaki hozni ami nem sikerült,tényleg inkább a fodrászhoz forduljon!

2008. máj. 20. 21:23

Sziasztok!

Én nem vagyok jártas a hajfestésben, kérdezni szeretnék:

Sötétbarna hajam van, az érdekelne, ha beszínezném(nem festék), akkor az látszana- e benne? És mennyire fog?(Pl. a párnát)

2008. máj. 20. 20:07

Nekem régen volt festve, de a nap kiszívja, ha mész stramdra... bár az nem a sürgős kategória. A mikor nekem egyszer véletlen piros lett a hajam, elmentem fodrászhoz, sikerült neki norm színt kovácsolni a bohócfrizurámból:))

sztem az a legbiztosabb.

2008. máj. 20. 19:39

Szerintem várj 1-2 hetet, és vegyél a fodrászkellékesnél tubusos hajfestéket és 12%-os hidrogént is. Egy pici vizet keverhetsz hozzá, úgy nem marja a fejbőröd.

Otthoni praktikákhoz nyugodtan kérdezősködhetsz fodrászkellékesnél.

Ha nem sajnálod rá a pénzt és a hajad, akkor menj el fodrászhoz. Barátnőm Pesten fodrász, nagyon jól dolgozik. Ha érdekel, írj!!

2008. máj. 19. 20:35

Hidrogén!!

Én feketéről világosítottam a hajam, mindig teszek hozzá hidrogént. Bevált.

2008. máj. 19. 20:27

emberek! ne tegyétek tönkre a hajatokat!!

nem értem miért kell ilyen drasztikus beavatkozásokkal otthon kísérletezni?

elmész egy jó fodrászhoz, ő olyan színűre festi a hajad, amilyenre kéred, és még a hajszerkezeted is ép marad.

otthoni barkácsolással csak azt éred el, hogy tönkremegy a hajad, béna színe lesz, és a végén közel ugyanannyit költöttél rá, mintha fodrászhoz mentél volna...

3. jnka
2008. máj. 19. 20:24
Egy másik fórumon olvastam, hogy a korpásodás elleni samponok nagyon jól leszedik a festéket. Na nem teljesen, de sokat világosítanak a hajon. Ott konkrétan a Balea sampont említették.
2007. nov. 19. 12:43
Szia!!!HÁT..az elég gázos, nem midegy milyen festéket raktál a hajadra!!talán ha raknának világosabb melírt bele egy kicsit világosabbnak hatna,de ha nem akarsz melírt akkor mosd meg sokszor talán kopik egy kicsit,ha nem akkor általában az vörösöket 3 illetve 6%-os oxigentával rakják és kenik rá ha sűrgős lenne a világosítás akkor egy 9-12% os keveréssel 1:1ben akkor fessed be újra,talán az leszed egy kicsit belőle de nem mindenkinél attól is függ milyen erősen ,,kapta be"
2007. nov. 19. 11:11
Tegnap festettem a hajam "violet" szinből majdnem fekete lett. Mivel lehet sürgősen világositani rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook