Búcsú (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Búcsú

2015. nov. 9. 07:37
Már 5 éve. :(
2012. febr. 19. 10:57
Hiányzol anyu. Boldog névnapot. Szeretlek.
2011. okt. 23. 08:14
Nehéz időszak ez mindenki számára aki már elvesztett valakit az életében. Most lesz a halottak napja, mindenszentek, majd észre sem vesszük és már karácsony. Sajnos ilyenkor jobban fáj a hiányuk, nehezebb elviselni, hogy nincsenek köztünk. Én majdnem mindennap virtuálisan gyertyát gyújtok anyukámért és leírom neki, amit érzek, így egy kicsit könnyebb.
2011. okt. 19. 14:29
Szerintem is az hal meg akit elfelejtenek. Sajnos nekem is minden közeli hozzátartozom meghalt. Az édesapám lassan 30 éve. Még sincs olyan nap,hogy ne emlékezzek rá. Természetesen elmondhatnám ezt a többiekről is. Az élet sajnos megy tovább. Most örülök az unokáimnak.
18. comos (válaszként erre: 14. - E5520fee56)
2011. okt. 18. 07:31

Szia!


Fogadd részvétemet! Iszonyat lehet, hogy elvesztetted a kislányodat! Én a férjemet veszítettem el másfél éve. De egy gyerek elvesztése azért sokkal rosszabb. Én is hiszek az ilyen dolgokban amiben Te is hiszel. És ha újjászületik a kislányod akkor hidd el tudni fogod mert megérzed. Az is lehet, hogy nem emberként születik újra, hanem pl. veszel egy kiskutyát és abban az Ő lelke lesz. Nem mindig emberként születünk újra. Nekem pl. azt mondták, hogy én fekete macska voltam előző életemben. Ugye a macskáknak 9 élete van. Velem már 3-szor megtörtént, hogy szó szerint a halál torkából rángattak vissza. Akkor gondolkozz el azon, hogy lehet ezekben a dolgokban valami. A kislányod mindig is Veled lesz mert szeretitek egymást. És soha ne feledd, hogy csak az hal meg örökre akit elfelejtenek! Kovács Edina Pécsről

17. comos
2011. okt. 18. 07:26

Sziasztok! Én is hiszek a lélekvándorlásban. Az én férjem másfél éve halt meg de minden este elköszönök tőle amikor megyek aludni mert tudom, hogy itt van. És ha bajba vagyok akkor kérem hogy segítsen és segít. Ha nem is azonnal csak napokkal később de segít.

Azt mondják, hogy a halál pillanatában az elhunyt lelke abba a személybe száll akit a legjobban szeretett. Én érzem, hogy a férjem mindig mellettem van. Sokat álmodok róla de mindig csak rosszat, fekszik a kórházi ágyán és szenved. Miért van ez? Talán még nem nyugodott meg a lelke? Talán még nem jutott át a túloldalra mert annyira szeret engem? Ki tudja rá a választ?

16. 99a172a973 (válaszként erre: 14. - E5520fee56)
2011. okt. 18. 06:45
Őszinte részvétem! Ezt én biztos nem bírnám ki.Szerintem biztosan tudni, érezni fogod, hogy ő az.Én is hiszek a lélekvándorlásan és az újjászületésben.
15. 99a172a973 (válaszként erre: 11. - 051809cc90)
2011. okt. 18. 06:40
Akkor álmodtam, de sokszor érezem a jelenlétét, hallottam a hangját, egyszer meg is simogatott, tudom, hogy sokszor itt van mellettem, figyel ránk. Különben honnan tudná, hogy szükségem van rá?
2011. okt. 18. 03:57

"Búcsú"

Kislányomtól búcsúztam el 38 hónapja.

Elbúcsúztam?

Nem..mert én nem tudom elfogadni a búcsúzást.Szerintem a búcsú,soha sem végleges.Találkozunk még..egy másik életben,más "minőségben"Egy éjjelen én is megöleltem,hallottam a hangját.Nem Ő jött el hozzám,én mentem "Oda".Mikor felébredtem,tudtam,hogy nem álmodtam...és a mai napig tudom,hogy "Ott jártam".A kvantumfizika törvényei alapján ez lehetséges,és tudom,hogy velünk ez történt.Azóta nem félek a haláltól.Teljesen másként tekintek "Rá"...

Már nagyon várom,hogy megszülessen újra.

Kérdés:

Biztosan tudni fogom-e,hogy Ő az?

13. javorne0727 (válaszként erre: 12. - Javorne0727)
2011. okt. 17. 22:35
Jah és pont ma: 3,5 éve!!!
2011. okt. 17. 22:28

Mélyen együtt érzek Veled!!!

Hasonló a történetünk,Én nem tudok túllépni rajta,vagy nem is tudom....:"(

elfogadni...

megbékélni...

Köszönöm cikkedet,olyan,mintha Én is kiírtam volna magamból...!

11. 051809cc90 (válaszként erre: 7. - 99a172a973)
2011. okt. 17. 22:11
De akkoris álmodtál amikor jelentkezett nálad?Vagy akkor nem álmodtál?Vagy ezt most nem értem.
2011. okt. 17. 21:52

Holnap után lesz egy éve ...

"Csupán" a nagypapámról van szó, de ő volt a mindenem, ahogy én is Neki ...

Elköszöntem Tőle ... előtte meglátogattam a kórházban ... de eljött hozzám (Pécsen halt meg, én Tbányán vagyok) ... 21:19-kor távozott, én csak fél 11-re értem haza. Apu azonnal hívott ...

Papa jött éjfélkor .... :(

De nem tudom megérteni ... elfogadni ...

Remélem, egy nap megbékélek a tudattal, hogy nincs velem.

Köszönöm a cikkedet. Békét és szeretetet adtál vele - Nekem.

2011. okt. 17. 20:18

Részvétem!

Szomorú történet, de a vége jó!

Sikerült elengedned Édesanyádat.

Látod, én nem voltam ilyen ügyes, éveken keresztül itt tartottam magamnál anyukámat.

Talán most tartok ott, ahol most Te.

Ennek már több éve..

2011. okt. 17. 19:35
Sajnálom, hogy elveszítetted az édesanyád ugyanakkor örülök, hogy tudsz vele kommunikálni. Én is álmomban találkozom azokkal, akik kedvesek voltak nekem, de elmentek.
2011. okt. 17. 19:20
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, nagyon kedvesek vagytok.Ha nagyon szeretném már látni mindig jelentkezik álmomban.Nagyon hiányzik nekem.Egyébként a halála után jelentkezett nekem /nem tudtunk elbúcsúzni/, és elmondta, hogy jól van, ne aggódjak érte neki így jobb.Akkor tudtam megölelni és elmondani, hogy mennyire szeretem, így búcsúzott el, de többször meglátogat.Nagyon jó anya volt.
6. panka§ (válaszként erre: 1. - 99a172a973)
2011. okt. 17. 17:13
Nagyon megható volt a cikked, sikerült elpityerednem rajta, részvétem anyukád miatt.
2011. okt. 17. 15:38
Részvétem anyukád miatt.Viszont a könnyeket kicsaltad a szememből.Biztosan nagyon jó anyuka vagy és leszel és mérhetetlenül büszke ő is rád.Én a tatámmal voltam így és hiszem,hogy mai napig angyalként vigyáz rám.Ő is fog rád,hiába engeded el,elhunytjaink a még földi szeretteik lépteit segítik.Én istenben nem hiszek,de ebben igen.Szép napot neked.Gratula a cikkedhez nagyon megható volt.
2011. okt. 17. 14:44

Részvétem az anyukád miatt.

Nekem pont ma van nyolc éve hogy elvesztettem az anyukámat. Én akkor még csak 17 voltam és nekem ő volt az életem. Én sajnos a mai napig nem tudom őt elfelejteni. Minden nap gondolok rá és hiányzik.

Irigyellek hogy te hallottad az elvesztése után a hangját és hogy átélhetted azt az érzést hogy milyen volt megölelni. Nem tudom hogy csináltad. Én a halála óta szeretném ezt átélni, még ha csak egy percre is.

2011. okt. 17. 14:37

Azt is tudom most már, hogy a lélek igenis tovább él, és ennek köszönhetem azt is, hogy újra hallhattam anyukám hangját, átélhettem azt az érzést, hogy milyen volt őt megölelni.


Ezt a mondatod hogy érted?Én is szeretnék beszélni Apuval....de talán a félelmem hatalmasabb.Te hogy tudtad újra hallani a hangját és megölelni?

Annyira szeretném én is...csak egy percig ha elmondhatnám neki mennyire szeretem!!!

2011. okt. 17. 14:35
Megértem a fájdalmad...az Édesapám vesztettem el lassan 9 éve....de a fájdalom olyan mintha most lett volna a halála....:-((((
2011. okt. 17. 13:08
Újra itt van az ősz, az elmúlás és az emlékezés időszaka. Újra szembe kell néznünk az elmúlt egy év kellemetlen eseményeivel, hogy kiket veszítettünk el örökre. Emlékezés és búcsú, attól az embertől, akinek az életem köszönhetem.

Ugrás a teljes írásra: Búcsú

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook