Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tarkababbal mit lehet kezdeni? fórum

Tarkababbal mit lehet kezdeni? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 1. 18:23

Káposztás-paszulyt.


A babot ha száraz be árzatod, majd 60-70 dkg füstölt húst, jól meg mosod és felteszed bő vizbe 1 vöröshagymát apróra vágva, és ráteszel 1 kg savanyúkáposztát ha nagyon savanyú akkor egy kicsit megmosod,majd ha minden puha tejfeles rántást készites és bele rakod jól fel forralod, és tálalod.

2013. okt. 1. 18:14
A babot megfozod... kozben keszitesz fokhagymas rantast torott paprikaval, majd a fott babbal jol osszekevered. Hagymaval, pici ecettel izesitheto.
2013. okt. 1. 17:51
Rakott bab: Puhára főzöd a babot sós vízben. Ha megpuhult a baba, rádobod vörös hagymára./Pörköltöt csinálsz a babból/. Egy adag rizst megpárolsz puhára. Larakod a jénaiba: Rizs, bab, tejföl-ha van kolbász karika, ha nincs az sem baj/A tetejére rizs kerüljön,és erre füstölt szalonna szeletek. Ha van otthon : karikáravágott paprika és paradicsom szeleteket is szoktam.Mi ezzel szeretjük.
2012. júl. 21. 22:40
Megenni??? :)
2011. okt. 18. 08:30
Maradék babfőzelékből: babos tészta. Jénai kiolajozva, egy sor főtt tészta (makaróni, metélt mindegy) egy sor babfőzelék, ismét tészta és főzelék amíg tart. A teteje tészta, erre tejföl és reszelt sajt. A sütőben sütöd, amíg a sajt megpirul. Fincsi!
2011. okt. 17. 13:41

ha benne hagyod ki is csírázik;)

egy jó babfőzeléket én is bedobnék:)

2011. okt. 17. 12:17
babfőzelék bármilyen feltéttel,törtbab,piritott hagymával
2011. okt. 17. 11:25

Mexikói csilis bab

bab saláta

bableves pogival vagy palacsintával

2011. okt. 17. 11:24

Beáztattam a babpt,de nem tudom,hogy mit csináljak vele,mert nincs itthon semmilyen "füstös" hús :)

esetleg tippek,receptek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook