Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van CHF, EURO JPJ hiteled? Hallottál a társulásról? fórum

Van CHF, EURO JPJ hiteled? Hallottál a társulásról? (beszélgetős fórum)

22. kevian
2011. okt. 17. 14:03
A forint hitelről annyit, hogy még most fizetek annyit a frankos hitelemnél, mint a forintossal az első perctől kellett volna. Ja és akkor még fél millával kevesebbet is kaptam volna. Szóval nekem még mindig ez éri meg jobban. Az más dolog, hogy nem számítottam rá, hogy ennyi lehet majd a törlesztőm ez alatt a nyomorult 8 év alatt, amire felvettem. Bő 3 évem van még hátra. Szerettünk volna második gyereket, de lehet a hitelünk miatt kifutunk az időből...
21. babuci25 (válaszként erre: 20. - Bcicus)
2011. okt. 17. 11:38
ÉN IS.Egy gond volt forint hitelnél tul léptük volna a 33%ot. Vagyis azt nem kaptuk volna meg.Ahogy most sem hitelkiváltásra.
20. Bcicus (válaszként erre: 19. - Babuci25)
2011. okt. 17. 11:34
Nem az ügyintézőre kell cska hallgatni, hanem alaposan utána nézni a dolgoknak. Mi azért nem forint hitelt vettünk fel, mert annak lakásunk árának kb 1/8ad rész a hitel és tudtuk, hogy akár mi történik ezt fizetni tudjuk, még ha a 4szeresére is nőne a részlet. Ha nagyobb hitelt vettem volna fel tuti ft-ban vettem volna fel.
19. babuci25 (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2011. okt. 17. 11:21
Mi sem észnélkül vettük fel. Lakás értékének 50%a. Az űgyintéző azt mondta anno,hogy pár ezer eltérés lehet. Olyan nagyon nem ugorhat a CHF. Hát ugrásról ennyit. 3 év alatt duplája.
18. Bcicus
2011. okt. 17. 11:12

Nekünk is van az egyik lakáson, de mi is tudtuk mit írunk alá. Nem kell ész nélkül gondolkodás nélkül hitelt felvenni. Át kell gondolni, mik történhetnek és hogy akkor hogy fogom tudni fizetni. Ha valaki vállalt a kockázatot most vállalja a következményeit. ENnyi.

A múltkor egyébként volt szó erről a társulásról a tévében és elmondták jogászok és bankárok is, hogy nincs értelme, mert így nem lehet perelni.

17. fehérleander (válaszként erre: 16. - Babuci25)
2011. okt. 17. 11:04
Javaslom, menj be a helyi Államkincstárba és kérd, hogy postán küldjék a címedre. Kis csalafintaság és ki van kerülve! ;-)
16. babuci25 (válaszként erre: 15. - Fehérleander)
2011. okt. 17. 10:53
Ehhez képest én a családiból kb 15000 látok jó esetben....
2011. okt. 17. 10:51
Nem, a családi pótlékhoz nem nyúlhat hozzá és nem vagyok benne biztos, de úgy tudom, a gyeshez sem!
14. babuci25 (válaszként erre: 12. - Fehérleander)
2011. okt. 17. 10:29
ok érthatő. Mondjuk nekem még jó a bank gondoskodik róla ,hogy ne legyen elmaradásom. Már csak egy olyan dolog kellene ,hogy havi 50-60 között fizessünk. Többet nem engedett a bank jövedelem miatt. Azt nem értem miért figyelnek annyira ha hitelt veszel fel az emelésnél már kevésbé nézik ,hogy mit birsz. Amúgy a családihoz hozzányulhat egyáltalán?
13. Mari20
2011. okt. 17. 10:15

Akinek van CHF hitele

És hallott a társulásról amit a rádióba emlegetnek, itt tudtok regisztrálni ( ha érdekel valakit)

Van egy nagyszerű csapat, aki úgy döntött: segít, és nem hagyja,

hogy belsüppedjünk az önsajnálatba, a kilátástalanság sötétjébe!

Szeptember 30-án volt egy fantasztikus nap, 7 szuper előadással!

A rendezvény címe: FRANKCSAPDA - gyakorlati megoldások devizahiteleseknek.

Most lehetőséged van megnézni az egész napos előadását Cime: Van kiút a hitelcsapdából!!!

A link>>>>

12. fehérleander (válaszként erre: 10. - Babuci25)
2011. okt. 17. 09:34
Nem lett volna jobb, ha a tuti fix 55000-res törlesztőt választod? Nekünk arányában nézve kábé ugyanennyi volt a különbség, de tartottunk az akkor már hallható válságtól. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek. Félre ne értsetek, nem örülök senki nehézségének, csak túlzásnak tartom ezt a tömeghisztériát.
11. Mari20
2011. okt. 17. 09:34

nézzétek meg ezt a videót és a látható lapon regisztráljatok


[link]

2011. okt. 17. 09:21
Mi csak 7,5 m vettünk fel. Forintba kb 20 ezerrel lett volna több. Keztük 35000rel most 81000. na erre ki mit mond? JA MELLESLEG jelenleg a GYEDem 55000 kb családi 26600 persze a bank zárol magyarul az én pénzem husss..... ja igen kiváltáshoz fizuk kevés tehát akkor mi a teendő?
9. fehérleander (válaszként erre: 8. - Szabobabo)
2011. okt. 17. 09:15
Aki milliókat vesz fel, az gondoljon minden eshetőségre! Az a pár ezres, amivel kevesebbet fizet a törlesztés kezdéseként megéri, hogy ne legyen biztonságban? Megérte? Nem! Pedig nem 5-6 éve tudjuk, hogy nem élünk gazdaságilag stabil országban. Amikor kocsinkat vettük, két millió hitelt vettünk fel, kezdtük 32ezerrel, fizettünk már 64 ezret is, de nem megyek sehova hőzöngeni, hogy segítsen valaki. Mellélőttünk rendesen. Így jártunk!
8. szabobabo (válaszként erre: 3. - Fehérleander)
2011. okt. 17. 09:08

Na, nem szoktam ilyen témákról beszélgetni, de ez most kikívánkozik belőlem. Nekünk is van frank hitelünk, tudtuk, mit írunk alá, "szerencsére" még nem okoz gondot a fizetése...mert jókor vettük fel!!!! Mikor már "válság" volt...!

Jó neked, h fél év és lejár...neked könnyű ilyeneket írni!

Viszont: van, aki nem így gondolkodott, nem így kalkulált...lehet 5 éve vették fel, és akkor úgy számoltak, ahogy mi...+10-20 ezer ft,emelkedés még belefér....na de akinek a duplájára nőtt?! azokkal mi van? kussoljanak, mert tudták mit írnak alá?!?!

Ők szerintem IGEN is károsultak!Nem hazárdírozásnak nevezném ezt, csak szükségmegoldásnak.

2011. okt. 17. 08:58
A lakáshitelünknél már óvatosak voltunk 6 milliónál akkor több, mint 10ezerrel fizettünk volna kevesebbet ha frankhitelt választunk. Mindenki hülyének nézett és sokan közülük most bajban vannak, mert a lakásuk a felét éri, mint a hitelük! Nem utólag kell bűnbakot keresni, hanem előre gondolkodni. 10-20, ne adj' Isten 30 évnél nem éri meg orosz rulettet játszani.
6. tökvirág (válaszként erre: 3. - Fehérleander)
2011. okt. 17. 08:51
Ne vegre valaki, aki ugy fogja fel, ahogy kene...
5. eszter_good (válaszként erre: 3. - Fehérleander)
2011. okt. 17. 08:46
Annyira örülök, hogy végre valaki reálisan nyilatkozik erről a témáról!
4. kevian (válaszként erre: 3. - Fehérleander)
2011. okt. 17. 08:44

Igen tudtuk!

Viszont ez a mesterséges válság és ezzel a mesterséges valuta indgazodás nem volt szép...

2011. okt. 17. 08:37

Van frank hitelem, de szerencsére fél év és lejár! De nem érzem magam "Károsultnak", mert nagyon jól tudtam, mit írok alá, mikor felvettem. Nem is értem, mi ez a hisztéria....

Akkor jó volt, mikor alacsonyabb volt a törlesztő, mint a forint hitelnél, aki hazardírozik, tudja, hogy veszíthet is! :-)

2011. okt. 17. 08:28

Van egy remény, hogy nem fulladunk bele a "kölcsönünkbe"


ha érdekel jelezd

okt.30-án volt egy előadás a frank hitelesek megsegitésére, az egész megnézhető youtobe-n fent van

lehet csatlakozni a "Károsultak" és ezért kiutat keresők táborába... ne maradj le.

2011. okt. 17. 08:26
Van CHF, EURO JPJ hiteled? Hallotál a társulásról .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook