Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Petezsák mellett lutheinciszta, járt már más valaki is így?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. zsanettiko2011-10-16 18:41
Gratulálok az ikrekhez! :)
Hát reméljük nálunk is így lesz. Azt mondta a doki, ha elkezd továbbra is fejlődni, akkor nem lesz gond, remélem kedden jó híreket kapok végre. :)
Köszönöm szépen Neked is a választ. :)
(válasz Szivárvány:) 8. hozzászólására)

8. Szivárvány:)2011-10-16 18:30
Szia! Én jártam így! Szintén 6 hetes volta, és 6 cm átmérőjű cisztám volt! Azt mondta a doki, idővel felszívódik! Így is lett, a 13.-ik héten sehol nem volt, a babáim kiszorították, ugyanis ikreim lettek!:)
(válasz zsanettiko 1. hozzászólására)

7. zsanettiko2011-10-16 17:20
:) nem baj, azért köszönöm. :)
Kedden kell vissza mennem ultrahangra, remélem akkor már többet tudok, s nem kell elkeserednem.
(válasz Pettka 6. hozzászólására)

6. Pettka2011-10-16 17:18
Azt hiszem(de nem biztos),hogy az elejétől volt.
(válasz zsanettiko 3. hozzászólására)

5. zsanettiko2011-10-16 17:07
Köszönöm szépen Neked is, hogy válaszoltál. :)
Remélem az enyém is szépen fog fejlődni és növekedni, s akkor nem lesz gond. :)
(válasz Vigyorex6 4. hozzászólására)

4. Vigyorex62011-10-16 17:05
Szia! Cisztáról nem, de jelentős méretű miómáról igen. A baba szépen, zavartalanul fejlődött. Egészséges kisfiú született. :)

3. zsanettiko2011-10-16 17:04
S a terheség elejétől volt neki? Mert nekem már most kialakult, s mégcsak 6hetes vagyok.
Amúgy köszönöm a választ. :)
(válasz Pettka 2. hozzászólására)

2. Pettka2011-10-16 17:02
Szia!Én hallottam ilyenről,az egyik ismerősöm volt így.Neki szerencsére a terhesség végére felszívódott a cisztája.Komplikációmentes szülése volt,egészséges babája született!!!!

1. zsanettiko2011-10-16 16:57
Sziasztok!

Megpróbálom röviden leírom a történetemet. Júliusban kiderült, hogy babánk lesz, amit sajnos augusztusban el is veszítettünk, nem fejlődött tovább, s műtéti uton kellett véget vetni a terheségemnek. 1hónap pihenés után újra terhes lettem. Most az ultrahangon kiderült, hogy a petezsák mellett 2lutheinciszta is van. Kedden kell mennem vissza kontrollra. Az lenne a kérdésem, hogy járt más valaki is így? Nagyon el vagyok keseredve, mert nem tudom, hogy mire számíthatok. Aki járt ilyen cipőben, vagy tud erről valamit, kérlek írjátok meg.