Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kerstase Specifique Aminexil GL M 42x6 ml hajhullás elleni ampullák hatásosak? Nagyon fontos! fórum

Kerstase Specifique Aminexil GL M 42x6 ml hajhullás elleni ampullák hatásosak? Nagyon fontos! (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 18. 14:23
Fodrászüzletben vettem. Volumactive, ha jól emlékszek. Zöld flakonos volt. Nem olcsók, itt meg sajnos még drágábbak, de néha-néha belefér.
5. feketekata (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2011. okt. 16. 18:11
Konkrétan melyik sampon jött be?
4. filózó (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2011. okt. 16. 18:08
És megkérdezhetem,hogy te hol vetted a sampont és balzsamot?
2011. okt. 16. 11:38
A Kerastase nekem egyszer már bejött. Igaz ezt az ampullát még nem használtam, de a samponja, balzsamja nagyon jó. Nekem a hajhullásom egy lényegesen olcsóbb dologtól maradt el. Filicine-t szedek. Ez, ha jól tudom, Magyarországon nem kapható, de valami folsav féleség. Mióta szedem (vérszegénységre kaptam), gyorsabban nő a hajam, nem is hullik annyira, mint régen, sőt...
2011. okt. 16. 11:11
Ha segített,mennyi idő alatt és hogyan?Hol és mennyiért tudtátok megvenni?Vichy vagy ezek az ampullák jobbak?
2011. okt. 16. 11:10
Kerstase Specifique Aminexil GL M 42x6 ml hajhullás elleni ampullák hatásosak? Nagyon fontos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook