Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiszorítva fórum

Kiszorítva (beszélgetős fórum)


29. e705905164 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. nov. 18. 18:38

"nem játszanak a szülők a gyerekekkel,hanem elfoglalják magukat egyedül"??

úúúúúúúú,na az a helytelen:S

28. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 25. - Ami.)
2011. okt. 17. 20:40
Teljesen jól látod.Sok ember röghöz kötött.Amit megszokott,abban akar maradni.Nem szereti a kihívásokat.Csak azt nem értem,hogy eddig ezt eddig nem tudtad róla?:)Mert ennyi idő alatt az ember sok mindenről beszél:)
2011. okt. 17. 20:36
Milyen okos lesz egyből az ember, ha nem magáról van szó.:)
2011. okt. 17. 20:00
Az ilyen emberrel nem lehet semmit sem csinalni, o a kevessel is megelegszik, neki Pest es 100 is eleg a boldogsaghoz. Nem tudom teged mi fabol faragtak Ami, de en tuti hogy lecserelnem egy hasonlo kaliberure mint en vagyok, mert egyebkent csak a sracot hibaztatnam magamban ha nem jutunk semmire. A gyerek vegul is nem is tehet rola, hogy ilyen,de hozza akkor egy olyan lany illene aki szinten ilyen "jo, igy nekem ahhogy van " beallitottsagu. Tudoma "lecserelnem" szo kicsit durvan hangzott bocsi ! :-)))
25. Ami.
2011. okt. 15. 21:55
Rajta vagyok a dolgon.De a drágámat a pénz sem érdekli,inkább csinálja amit szeret napi 10 órában 100ezerért,minthogy mosogasson 250ért..nem érti meg h még most kell összeszednünk magunkat,alapozni vmit,és majd 2 év múlva fodrászkodhat 100 ezerért is,ha már van egy lakásunk.Pedig ezenkívül semmi nem köti haza,a családjával nem szoros a viszony,1 barátja van.Nekem a családommal nagyon szoros sok barátom van,és mégis én lépnék.Komolyan ez az első félreértésünk a 2 év alatt,de ez nehéz dió..
24. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 23. - Ami.)
2011. okt. 15. 21:40
Szóval akkor magyar,ugye?Azt hittem olasz,totál kész vagyok:) Ha magyar,és ragaszkodik Pesthez,akkor az nehéz téma.Mert tudja.hogy honvágya lenne,esetleg nem beszéli a nyelvet,nem akar új közegbe beilleszkedni,stb.Gondolom már felsoroltad az érveidet is,és ez se használt.Nem biztos hogy el fogod tudni mozdítani a helyéről.Ha fontos neked,lehet hogy majd neked kell alkalmazkodnod:(Ha meg ezen múlik a létfenntartás,akkor ezt el kell neki magyarázni,de erőteljesen.
23. Ami.
2011. okt. 15. 21:19
De..otthon:)Magyarországon..én meg itt kint..itt dolgozok,jelen helyzetben 2 hetet,majd otthon 2 hét vele..de már elég megterhelő számomra a sok utazás,és költséges is..de nem sikerült még meggyőznöm,h itt sokkal jobb lenne,valamiért nagyon ragaszkodik Pesthez.
22. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 21. - Ami.)
2011. okt. 15. 21:12
Hu,ezt elnéztem megint,azt hittem a kérdező lakik ott...:D Hogyhogy hajthatatlan?Hol akar élni?Nem emlékszem már rá,hogy milyen messze van onnan Recco,de például azon a helyen sok romantikus dologban volt részem,igaz nagyon kicsi,de van feelingje.Csak nem más országban akar lakni?
21. Ami.
2011. okt. 15. 21:05
Az jó:)Bár csak itt élhetnék mindig...de a férjem hajthatatlan,nem akar itt élni.
20. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 18. - Ami.)
2011. okt. 15. 20:58
Nem akartam belekontárkodni az ő beszélgetésükbe,csak nekem is volt egy barátom Genovában 1évig,ott is laktam,és ezt nem felejtem el:)Még ifjúkoromban:)))
19. Ami.
2011. okt. 15. 20:51

Anikó, most látom h te vagy a bútoros csajszi, egyik nap olvastam. Szép a konyhád nagyon.

De a nagyfiad. . . annyira tüneményes, teljesen elvarázsolt, amikor először megláttam. Azt hiszem tegnap. . nem emlékszem. .

18. Ami.
2011. okt. 15. 20:46
Mennyien tudnak itt olaszul:D Ki honnan?Pl Anikó,aki jól beszél:)De R.I.T is érdekel:)
17. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 16. - Aniko.k)
2011. okt. 15. 20:16

Hmmm,io visto la foto adesso..:D Bello ragazzo,anche io voglio cosí voumo!10 anni fa stato in Genova,anche io hatto voumo qa.

Bocsi,nem engem kérdeztél,de nem bírtam megállni..:D Nyelvtanilag nem vagyok helyes:)

16. aniko.k (válaszként erre: 14. - Ami.)
2011. okt. 15. 20:09
Da parte di questo, cosa stai facendo a genova ? Sei sposata di la ? Ho visto le vostre fotografia, per quest te lo chiedo. :-)))
15. aniko.k (válaszként erre: 14. - Ami.)
2011. okt. 15. 20:06
a nagyobbik nagyon szereti a kicsit. Neha persze megesik hogy feltekeny ra, de ritka az eset. Sokszor jatszunk harmasban, csak tudjatok ami a nagyot erdekli az a kicsit nem, es ugyan igy forditva. Az uzlet miatt meg koszi az elismerest.
14. Ami.
2011. okt. 15. 19:32

Attól nem függsz tőle..neki olyan mintha albit fizetne,azzal h belead neked,te meg főzöl,mosol rá.Azt nem annyira értem miért szültél neki egy gyereket,ha így álltok,és ha láttad h a te fiaddal sem jön ki jól.És a nagyfiadnak igenis szüksége van rád,és hogy foglalkozz vele,vigyázz,nehogy ne szeresse a kicsit miattad!Azért mert te hanyagolod őt,neki épp elég nehéz h kistesója született,és van egy "apja",aki nem tud vele apaként bánni.Mindenképp szakíts időt rá,nagyon fontos a kis lelkének,és a biztonságérzetének.


Gratula,h ilyen jól kereskedsz,nekem is eladhatnál pár dolgot,nekem ehhez nincs türelmem:)

13. nana06 (válaszként erre: 11. - Aniko.k)
2011. okt. 15. 18:33
Szerintem itt először a kapcsolatotokat kellene rendbe hozni...menjetek el kettesben vacsorázni, vagy csak sétálni, sütizni, ilyesmi...gyerekeket biztos elvállalja valaki pár órára :) nektek is nagyon jót tenne :)
2011. okt. 15. 16:05
Marmint az uj partnerom belead a hitelembe, hogy fizetni tudjam
11. aniko.k (válaszként erre: 10. - Nana06)
2011. okt. 15. 16:04
A haz amiben lakunk az enyem, A volt parommal csinaltuk es amikor elment rammaradt a sok hitel. Most o is belead a hitelbe, igy tudom csak fizetni.Nonek erzem -e magam ? Igen annak, de a boromben nem erzem jol magam
10. nana06 (válaszként erre: 8. - Aniko.k)
2011. okt. 15. 15:40

Sajnos úgy látom ebből az írásodból, hogy azért a párod tud zsarolni érzelmileg.....esetleg nem tudsz a szüleidhez költözni? Vagy ismerősökhöz?

Csak azért írom, mert ennek így semmi jövője, szerintem meg ahogy látom te is érzed hogy ez így rossz mindannyiótoknak :( Lenne egy kérdésem...ebben a kapcsolatban te nőnek érzed magad? Jól érzed magad a bőrödben?

2011. okt. 15. 15:03
Lehet hogy úgy érezte hogy a nagyobbal akarsz jobban foglalkozni,de ne foglalkozz vele,jó az elgondolásod.Több lehetne a négyes program szerintem,ha megoldható.
8. aniko.k (válaszként erre: 4. - Nana06)
2011. okt. 15. 15:02
Sajnos ha gyerekekrol beszelek vele akkor alltalabn beletorik a bicskam. Mindig keres es talal is valami kiutat hogy ne kelljen veluk foglalkoznia. H meg ezt neki megjegyzem akkor jol osszeveszunk es azt mondja, hogy en csak azt akarom hogy neki rossz lelkiismerete legyen, es hogy gonosz vagyok ! Neha ugy elhagynam, de anyagilag fuggok tole, es o szerintem ezt tudja is !
7. Evawitch (válaszként erre: 4. - Nana06)
2011. okt. 15. 15:02
Egyetértek. Foglalkozzon az apja is vele, mert nem csak anya van a világon. 2 szülő van, nem csak egy...
2011. okt. 15. 15:00
Amikor a párod téged választott, tudta, hogy van egy fiad, szerintem úgy kellene vele foglalkoznia, mintha a sajátja lenne, valahogy próbáld ezt megbeszélni vele. Igen, többet kellene vele foglalkoznotok, te is próbálj időt szakítani rá, amikor a kicsi alszik.
5. aniko.k (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2011. okt. 15. 14:58
5 honaposan kicsi max 1-2 orat alszik nappal es azt is inkabb delelott amikor a nagy az oviban van.A ket gyereket teljesen mas dolgok erdeklik, ami ertheto.
2011. okt. 15. 14:56
Szerintem ez nagyon jó amit elgondoltál :) Mármint kell külön időt hagyni mind a két kisgyerekre...nagyon fontos nekik az anyukájuk, és szerintem kell az hogy külön-külön is foglalkozz mindkettővel. Nekem legalább is nagyon hiányzott ez kiskoromban...Az meg hogy a nagyobbik kisfiadnak más apukája van, mint a kisebbiknek, az nem jelent semmit, szerintem a párodnak nem az édesanyjához kellett volna vinnie a kicsit hanem vele lenni....Próbáld ezt megbeszélni vele...
3. Evawitch (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. okt. 15. 14:55

Nem kell szerintem egész nap dajkálni, mert már elég nagy, de foglalkozni kell vele és számomra sem helyes, hogy leül a tv elé mindig. Mi csak a hétvégi meséket néztük, hétköznap nem is igen volt bekapcsolva nálunk a tv. Játszottunk inkább. Igaz, mi ketten voltunk.

Egyszerre mindkettővel nem tudsz foglalkozni? 5 hónapos sokat alszik, nem? Addig a naggyal tudnál játszani egyet. :)

2. winny (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. okt. 15. 14:51
Nehéz a helyzeted.Próbáld megértetni a férjeddel.hogy más családok is akik szintén nem érnek rá nagyon sokat veszítenek azzal,hogy a gyereket a tv neveli.
2011. okt. 15. 14:47

Sziasztok forumozok!

Velemenyekre lennek kivancsi, van ket kisfiam egy 5 eves es egy 5 honapos. Lovehiny van , mint sok helyen manapsag. En az idom nagy reszet a kicsi fiammal toltom, es ha eppen alszik vagy elvan a jatszoszonyegen, akkor a neten probalok kereskedni minden hulyeseggel. Porcellan, babakocsi, gyerekruhak stb. havi 50 es 100 kozott hoznak a dolgok a konyhara. Tegnap elneztem a nagyobb fiamat es rossz erzes fogott el, amiert vele szinte nem is foglalkozom.( pedig hivna a kicsi, es igenyelne.) Delben hazajon az ovodabol es jon is a kerdes anya nezhetek TV-t ? Anya meg 80 %- ban igent mond. Hat ez nem hiszem hogy helyes, ezert megkertem a paromat, hogy hetvegen foglalkozzon egy kicsit a kicsivel, hogy en a naggyal foglalkozhassak. Erre o megsertodve felvette a kicsit es elvitte az anyjahoz, majd elhuzott az irodajaba. Hozzateszem a nagyobb fiam nem tole van , hanem az elozo partneremtol. Szerinte ez helytelen amit csinalok, mert mas csaladoknal sem jatszanak a szulok a gyerekekkel, azok elfoglaljak magukat egyedul !


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook