Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kalocsán szülni, azaz a kalocsai szülészet-nőgyógyászat fórum

Kalocsán szülni, azaz a kalocsai szülészet-nőgyógyászat (beszélgetős fórum)


2016. okt. 27. 14:51
Friss: nem rég szültem itt, mindennel és mindenkivel meg voltam elégedve, az összes dolgozó kedves és segítőkész volt. Csecsemősök és a védőnő is mindenben segített, szoptatásban is. És a szobánkénti külön fürdő- mosdó is mellette szól. Nem tudok semmi rosszat mondani rá.
2012. márc. 2. 14:30
Itt szültem mindkét gyermekem, és nem volt problémamentes a terhességem. Meg voltam elégedve mindennel. Az orvosom Dr. Jerémiás Attila volt, kedves, és nem pénzéhes. Mindkét szülésznővel is teljes mértékben meg voltam elégedve. Én ajánlom.
4. reedstar (válaszként erre: 3. - Tóth Évike)
2011. nov. 21. 07:17
Szia! akkor te hol fogsz szülni? Dr. Tidir Alisza jó orvos? Én hozzá kezdtem el járni, nagyon kedves volt, de nem ismerem még.
3. Tóth Évike (válaszként erre: 2. - B748796bb5)
2011. okt. 17. 11:47

Ha egy teljesen probléma és komplikációmentes várandóság van akkor biztosan jók, de sajnos én csak negatívumokkal találkoztam ott. Elavult módszereket használnak, ha véletlen nagy ritkán több beteg van az osztályon akkor totális a káosz és a fejetlenség.

Egyetlen jó orvos van Dr. Tidir Alisza, de sajnos ő egymaga kevés, hogy a sok öreg orvos elavult szokásait megváltoztassa. Olyan panaszokkal befektetnek, mely teljesen indokolatlan és nem is foglalkoznak veled. de mivel kevés a beteg így kell a TB-től kapott pénz.

Az osztály viszont szép. De én nem mennék oda semmiféleképpen. Tapasztalat és a profizmus teljes és totális hiánya. És itt az sem segít ha rendesen tolod a zsebekbe a pénzt. Én nagyon Kalocsa párti voltam, de hatalmas csalódás volt. Mikor átkerültem másik intézménybe ott csak néztek és fogták a fejüket, hogy Úr Isten 2011-ben még így gyógyítanak valahol.......

De ez csak az én véleményem. Ez az oldal meg arra való, hogy tájékozódhassuk több oldalról.

2011. okt. 16. 21:42

Szia!


A környéken a legjobb nőgyógyászati klinika, csak ajánlani tudom mindenkinek:)

2011. okt. 15. 14:07

Sziasztok!

Várok ide mindenkit akinek van valamilyen tapasztalata, véleménye erről az intézményről vagy az itt dolgozó orvosokról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook