Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki már akkor szívatta az anyukáját... fórum

Aki már akkor szívatta az anyukáját... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Aki már akkor szívatta az anyukáját...

30. hajini
2011. dec. 23. 23:27

anyucik... mindenki más. de én nem vagyok átlagos, Milyen is lett volna tőlem ez a cím:

Milán baba születése

kicsim megérkezett :-)



hányás... bleee a cím tényleg figyelemfelkeltő, és ti el is olvástátok., a cél ez volt.

és azért nem szenvedtem egyesek szerint sokat, mert nem volt baaafas.z a dokim, nem kínzott, fem fogóval és vákummal okozott károsodást a gyerekemnek...

elképzelni sem tudom milyen az élet nevetés humor és boldogság nélkül, MERT ÉN AZ VAGYOK! Nem befásult asszonyka ;-)

2011. nov. 19. 13:32
Jaj, csajok, csak tudnám, miért nem lehet viccesen felfogni. Én is úgy csináltam. Az egész vajúdás alatt dőltek belőle a faviccek!
28. c0066c35a1 (válaszként erre: 22. - Incó)
2011. okt. 19. 22:28
Nekem sem tetszett ... a gyermek nem szivat .. tizedannyit nem vajudott mint masok... szoval ha vki szivatasnak erzi a szulest azt csak sajnalni tudom....
27. Pitypang (válaszként erre: 23. - Nri22)
2011. okt. 17. 17:43
Nincs probléma. :) A hányinger normális és a "mindjárt megjön" érzés is. Nekem is így volt mindkét terhességemnél. Van, aki nem érez semmit, van, aki az első naptól tud a terhességéről, épp a furi érzés miatt.
26. Szilvita (válaszként erre: 23. - Nri22)
2011. okt. 16. 22:42
Ilyenkor természetes ez az érzés, nekem is volt, sőt sokat szurkált a hasam, ez mind a terhesség jele.
25. hnora (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2011. okt. 16. 15:20
Sima, ráadásul gátvédelmes :) De nem a cukormáz és a rózsaszín felhők miatt mondom, hogy könnyű, sőt szép volt, hanem tényleg úgy érzem. Na ami utána jött, az már más tészta, de túléltük szerencsére :D
2011. okt. 16. 14:09

A második kisfiam nekem is pont így született. Annyi különbséggel, hogy nem volt vicces a doki, inkább "rám fogta", hogy nem akarok közreműködni. Közben már bevárzett a szemem és letört egy első fogamból egy darab az erőlködéstől. A fiamat meg majdnem megfojtottam ezzel a nagy nyomkodással, ugyanis neki is a válla felett volt a köldökzsinór, ami annál jobban feszült, minél jobban nyomtam. Közben pedig esni kezdett a szívhangja. Itt jött a doki parája és rendelt el császárt. Én is úgy voltam, hogy mindegy, csak szülessen meg már és mindketten épségben megússzuk. Szültem természetesen is és mondhat bárki bármit, a végeredményen nem változtat. Mindkét fiamat imádom, mindkettő épp úgy ragaszkodik hozzám, mindkettőt jó sokáig szoptattam, nincs különbség a két gyerekemmel való kapcsolatom közt. Szóval nekem mondhatnak ezentúl bármit a naturmamik. :) Persze ha újra szülnék, nem kérnék császárt semmiképp, de ha muszáj lenne, nem lenne ellene kifogásom.


Ami a címet illeti... Nekem nincs vele bajom. Én is néha mondok ilyesmiket, de nem azért, mert nem szeretem a gyerekeimet vagy az anyaságot. Álságosnak érzem a sok mámoros, rózsaszín cukorfelhőt, amikor még csak egy halvány célzást sem szabad arra tenni, hogy az anyaság igenis nem mindig fáklyás menet. Engem is "szívatnak" a fiaim rendesen, de tűzbe mennék értük és a világ kincséért nem adnám őket. Különbözünk. Nem mindig az a jó anya, aki az árnyoldalt a szőnyeg alá söpri.

23. nri22
2011. okt. 16. 12:06

Sziasztok.

Szeretnék tanácsot kérni.

7 hetes terhes vagyok és nagyon aggódom.Elég sokszor van mindjárt megjön érzésem. eddig nagyon rosszul voltam,hánytam és émelyegtem de most csak egy kicsit émelygek.Ez lehet probléma elö jele?Egy hete voltam ulrahangon ott minden rendben volt.

Szerintetek?

22. Incó
2011. okt. 16. 08:30
Nekem nem tetszett, de nem vagyunk egyformák. Gratulálok a babához.
2011. okt. 16. 08:16

Nagyon tetszett a cikk, egyetértek az elttem szólóva, végignevettem majd csorogtak a könnyeim :)!!!


Egy 33. hetes kismama :)!!!

2011. okt. 16. 07:21
Végignevettem az egészet, a végén pedig a meghatottság könnyei is megjelentek. Nagyon jól írsz. Gratula! Tetszett a cím, figyelemfelkeltő, másra számítottam, de jó volt.
19. Noncsi18 (válaszként erre: 17. - Hajini)
2011. okt. 16. 01:27
Gratula hozza, nekem tetszett a cikk nagyon, tenyleg jo volt, hogy nem drasztikusan fogod fel, hanem lehet erezni az irasodon, hogy vidaman kezeled :))
18. Szilvaaa (válaszként erre: 17. - Hajini)
2011. okt. 15. 23:23
Örülj neki nagyon:)
17. hajini
2011. okt. 15. 21:53

aki ismer engem, tudja., hogy kicsit katkant vagyok ;-)

a cím azért ez, mert már 7 hetes terhesen kórházba feküdtem acetonos vizelettel, mert már a voizrt is kihánytam. ezek után 5hónapos terhesen lélegezhettem fel és volt olyan nap, hogy nem hánytam, újra megettem a húst, amit nem bírtam szagilag ;-)

a bálnabébi kifejezés pedig azért, mert azt mondták, h örüljek, ha 3kgos lesz Milán. na erre a 3,85kg az sok.

szóval ő mne,m egyszerű eset. pár hetesen megfordult, 9hónaposan futott, most meg dumál és esténként bilizik. ő nem nyugibaba nálunk pörög az ÉLET!

2011. okt. 15. 21:10
Tetszik a cikk és a cím is:)))) és gratula a nagyfiúnak a bilizéshez:)
2011. okt. 15. 17:51
A cikk tetszett, csak a címe nem.
14. kri76
2011. okt. 15. 17:19
Hasonló volt a szülés nálunk is. A vége ugyan természetes lett, de ez csak a dokin múlt. Vákum + könyöklés a bordámban. 42. hét, beindítás előtt 1 nappal. (4270 gramm, 60cm és nem volt csúcsfejű.)
2011. okt. 15. 16:43
Nekem is tetszett a cikk, én a szívatást abszolút poénosan értelmeztem. Szerintem jópofa a cím.
2011. okt. 15. 15:56

Csúúúúúúúúúúúúcs szöveged van :DDD végig röhögtem az egész storyt, Darius Mihalczewski hehe :DDD. Nekem sem volt egyszerű szülésem, utáltam, nem tudok rá úgy visszagondolni, hogy ilyen klassz kis történetet írjak róla... :S

Szívesen olvasnálak még, úgyhogy lécci írj! :)

2011. okt. 15. 15:47
Nekem bejött a cikk, vidám és "vicces". :) Örülök hogy azért minden rendben volt. Sok boldogságot nektek!
2011. okt. 15. 15:10
édes kis történet. de megérte minden fájdalmát.én mind a 2-t császárral szültem
2011. okt. 15. 14:35
Én is értem, és tetszik nagyon. Puszi
2011. okt. 15. 14:23
Drága! Én értem a címet! Mert a Te stílusod! :D Üdv Milinek! No meg a bilipisi!!! REMEK ,REMEK csak így tovább!!! Csókollak!
2011. okt. 15. 14:13

Nekem sem tetszik a cím...szerintem ez nem "szivatás".Én mindkettőt "túlhordtam",de nem éreztem,hogy a gyerekem "szivat".

Nekem mindkettő 3700g és 56,ill 58cm volt.A fiam fejkörfogata 38cm!!!Őt nagyon nehéz volt megszülni.Ráadásul a kutacsa majdnem teljesen be volt csontosodva...így nem lett "csúcsfej",de emiatt még nehezebb volt a kitolás.De megérte! :)

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Hnora)
2011. okt. 15. 13:52

Azta! Lehet ott haltam volna meg...

Gratulálok:)

Sima szülésed volt?

2011. okt. 15. 13:47

Bálna??? Kisleánykám 4650-nel és 58 centivel született az első fájásoktól számítva 23 óra alatt. Kellett az idő, hogy megfelelően kitáguljak... De nem érzem, hogy megszívatott, sőt, szerintem kifejezetten szép szülésem volt.

Te miért gondolod, hogy megszívatott a fiad? Amiket leírtál, azok a szülés velejárói, sőt, ennél sokkal rosszabb esetek is vannak...

2011. okt. 15. 13:44

Van, akinek ez már bálna:)

Nekem 51 cm volt a fiam és 3800 gr, a feje pedig 37 cm, ami nagyobb volt az átlagnál 3-4 cm-el. Azért aggódtam, hogy nem vízfejű e, de nem:))))

Nekem is hasonló élményeket hozott össze a fiam születése. Azt mondták, hogy a kis csípőm miatt, ami szerintem annyira azért nem kicsi és a kötött izmaim miatt még egy 3000 gr-os babát is nehezen szültem volna meg. Én 1 napig szültem és úgy, hogy elfolyt a magzatvizem (ez volt a szülésem kezdete), már előkészítették a műtőt délre, de a dokik és a fiam munkálkodására 11:46 kor megszültem.

Jaja, akkor szívatott talán, de azóta sem:) Egy tündéri kisgyerek volt, jól kezelhető kamasz és most is nagyon normális felnőtt:))))

Szenvedtem sokat, és tönkrement a derekam is, de megérte:)))

2011. okt. 15. 13:13
nem is volt túl nagy. méghogy bálna..! látnál engem:D
2011. okt. 15. 13:11
Hát, a cím.....kicsit furcsa. :)
2011. okt. 15. 13:08
Hát, ez egy hosszú sztori. 2010.02.04-én bevonultam a kórházba, ez a 42. hét volt. Minim még mindig nem akart kibújni, már itt kezdte a szívatást...méhszáj vizsgálat, oxitocin próba csütörtökön és pénteken is. Eléggé ki voltam bukva, hogy nem jön ki még így sem a kicsike, (ekkor még nem tudtam, hogy bálnabébim van), eljött a szombat, a dokim bejött ultrahangra, ott minden rendben volt.

Ugrás a teljes írásra: Aki már akkor szívatta az anyukáját...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook