Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Maradj talpon című vetélkedőről mi a véleményetek? fórum

Maradj talpon című vetélkedőről mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


140. bnedora (válaszként erre: 139. - YooHooBird)
2011. nov. 26. 14:53
Mert megmondták neki utólag.
139. YooHooBird (válaszként erre: 136. - Bnedora)
2011. nov. 26. 14:11
Honnét tudod, hogy ő állt az egymillión, ha nem választották ki?
2011. nov. 25. 17:10
hát ezt hétvégén is megnéznénk sajnos nincs
137. bnedora
2011. nov. 25. 13:27

Haza érkezett a fiam, de sajnos nem nyert, csak tapasztalatot. Amúgy ma a 100 Ft mellett állt, így nem kár érte. Viszont megdicsérték amikor leesett, mert nem állt fel egyből. Ügyes gyerek ő, mert ahhoz is bátorság kell, hogy elinduljon valaki egy ilyen vetélkedőn.

Sok sikert kívánok mindazoknak, akik még ez után fognak játékba menni.

136. bnedora
2011. nov. 24. 21:00
Sajnos, nem választották ki a fiamat párbajra, így holnap is mennie kell, pedig az 1 millió forinton állt. Jó lett volna megnyerni:-)
135. bnedora (válaszként erre: 132. - Scorpiolady)
2011. nov. 24. 15:26
Ha valaki utána néz, és pontosan megállapítható, hogy ki volt az, akkor lehetséges, hisz aláírta a szerződést. Kérdés, hogy mennyire foglalkoznak vele.
134. zizabella (válaszként erre: 133. - Scorpiolady)
2011. nov. 24. 15:04
Gondoltuk hogy szivacs lehet, ha trambulira esnének akkor visszadobná őket, vagy a fejüket vernék be a bezárt lyukon:))
2011. nov. 24. 12:41
132. scorpiolady (válaszként erre: 131. - Bnedora)
2011. nov. 24. 12:39
Egy másik forumozó oldalon simán leírták hogy mire és hogyan esnek az emberek! Akkor most őket meg fogják büntetni????
131. bnedora
2011. nov. 24. 10:19
Sziasztok! Most találtam egy cikket, melyben az ügyvezető nyilatkozik, miszerint az elméleti tudáson kívül szigorú elvárásoknak kell megfelelni és csak 18-55 év közötti versenyzők indulhatnak. Különféle betegségben (pl. mozgásszervi problémákban) szenvedőket nem válogatnak be, ezek kizáró okok, mivel kb. 2 métert zuhannak szabadesésben. Bár teljesen biztonságban vannak az egészséges emberek, mégis saját felelősségükre játszanak. Nyilatkozni pedig nem szabad arról, hogy szivacsokkal teletömött gumiszobába esnek-e vagy forró olajjal teli üstbe a versenyzők, mert súlyos kártérítést kell fizetnie annak, aki bizonyítottan kifecsegi. Úgyhogy, ezt nem fogjuk egyelőre megtudni. Minden esetre izgulok, hogy a fiam milyen szerencsével és élménnyel jön haza.
130. tixtina (válaszként erre: 129. - Bnedora)
2011. nov. 24. 00:35

Nagyon kíváncsi vagyok:D

Sajnos mi nagyon izgulósok vagyunk,így csak tévén keresztül nézzük-és bár a férjem nagy tudású-de már lassú a gondolkodása-és ott hamar leblokkol az ember.


Csak számosat ne kapjon az ember:oo

129. bnedora
2011. nov. 23. 23:52

Sajnos, ma a fiam nem került sorra. Holnap reggel 8-ra kell ismét mennie.


Tixtina, igazad van, a számosok azok nehezek.

128. tixtina
2011. nov. 23. 21:16

Igazából az évszámos,számos kérdések is nehezek-annak aki nem tudja a pontos választ.

Fejben számolni is nehéz 20 mp. alatt:oo

2011. nov. 23. 17:28
azért van egy két nehéz kérdés mindig a sorban legalább is nekem mindig akad egy egy
126. remahe
2011. nov. 23. 16:01
Nem tudom figyeltétek e, a gyerekmondókák folytatása milyen gondot okoz, még azoknak is akik nagy lexikális tudással rendelkeznek. Beállítottság , érdeklődési kör függőek a válaszok. Nekem az tetszik, hogy mindkét versenyző hasonló kérdéseket kap. Ha szerencséje van , tudja a választ. De otthon a fotelből biztos könnyebb, mint élesben.
125. bnedora (válaszként erre: 124. - Némó23)
2011. nov. 22. 21:12
Relatíve éles, mert felvételről megy a játék a tévében, de amúgy igen, ő már játékosnak megy. Én a kajás kérdésektől félek, mert abban egyáltalán nincs benne, de amint írtad is, szerencse kérdése az egész játék.
2011. nov. 22. 20:59

Szerintem egy nappal előtte már hiába tanulna, inkább csak túlterheli az agyát... ráadásul annyira sokfélét kérdezhetnek, szinte lehetetlen felkészülni, azt már a középiskolában el kell kezdeni... :) és így is vannak a filmes, sztáros kérdések, amikre vagy tudja egy tanult ember a választ, vagy inkább nem, viszont aki bújja a bulvárlapokat de pl. 2-es tanuló volt, ő pont ezt vágja...

Szerencse is kell ehhez.

A fiad már élesben próbálkozik?

123. bnedora
2011. nov. 22. 19:57
A fiam holnap megy játékba, de hiába mondom neki, hogy "tanuljon", nem akar. Nagyon lezseren veszi. Korábban rosszul írtam, Az örökös c. vetélkedőben játszott, szintén Gundellel.
122. bnedora (válaszként erre: 121. - Némó23)
2011. nov. 22. 19:54
Éppen most akartam kérdezni, hogy túl vagy-e rajta.
2011. nov. 22. 19:50

Sziasztok!


Sikerüüült! :)))

Tovább jutottam! :))) Rettenetesen meglepett!

Mivel az első a titoktartási szerződés aláírása volt, így sajnos nem mesélhetek, nem is merek, nehogy baj legyen...

Meglepő, hogy milyen kevesen jutnak tovább. Ha már én is tovább juthattam! Te jó ég! Elgondolkodtató... pedig én sem voltam a toppon.

Az előttünk lévő társaságból 1 ember "maradt talpon", a miénkből pedig 3. A következő kör jövőhéten lesz, ha az is sikerül, akkor mehet majd élesben is.

Remélem, még találkozhatok azzal a másik 2 emberrel, nagyon kedvesek és jófejek voltak!

Ha a jövőheti is sikerül, majd leírom, miről ismerhettek fel ;)

Köszönöm a drukkot, meg a kalapot, bejött! :D))

120. scorpiolady (válaszként erre: 111. - Bnedora)
2011. nov. 22. 17:55

Bizonyos dolgokat azért el lehet mondani én is voltam anno a leggyengébb láncszem címűbe és ennek kapcsán a helyi lap cikket készített velem, persze egyeztetni kellett a tv-vel hogy mit mondhatok el, de olyanokat, hogy milyen hosszú a felvétel, mennyire volt élőben szimpi a műsorvezető stb.. simán el lehetett mondani.

Mint írtam voltam castingon, hasonló volt a leggyengébb láncszem castingjával ott lefotóztak, elbeszélgetés ez volt az első kör, majd tesztírás, ez a második és utána ha jó lett a teszt be lehetett kerülni játszani.

119. nzs2001
2011. nov. 22. 17:55
Nagyon szeretem, de nem gondoltam rá hogy jelentkezzek. Itthon egész jól megy, de van egy két olyan amin símás kiesnék. Persze tudom,hogy a tv előtt sokkal könnyebb.
118. scorpiolady (válaszként erre: 112. - Némó23)
2011. nov. 22. 17:52
Én kb. két hete voltam, az első körben kiestem, remélem te bejutsz a játékba!
117. scorpiolady (válaszként erre: 112. - Némó23)
2011. nov. 22. 17:52
Drukkolunk neked!
2011. nov. 22. 16:46

nagyon szeretem ezt a műsort. A 9 éves lányommal együtt szoktuk nézni. Már van amit Ő is meg tud fejteni ill lehet belőle tanulni.

Azért szoktam én is " zuhanni "

115. zizabella (válaszként erre: 112. - Némó23)
2011. nov. 22. 16:36

Nagyon nagy kalappal!!

Megirhatod melyik napon leszel és mi az ismertető jegyed...

Ja és áruld el mi van odalent, de azt inkább nem kívánom neked:))

114. alfoldi13 (válaszként erre: 112. - Némó23)
2011. nov. 22. 13:10
drukkolunk maradj talpon
2011. nov. 22. 12:44
Sok sikert! Ne görcsölj, csak lazán:).
2011. nov. 22. 12:20

Sziasztok!


Én ma megyek castingra, nagyonnagyon izgulok!!! :)

Főleg azért, mert tudom, hogy az izgalom blokkoló hatással van rám :S sajnos vizsgák előtt is teljesen "bedugul" az agyam... Alapvető, egyszerű dolgok nem jutnak eszembe... Jó kis próbatétel lesz, kíváncsi vagyok, mit fogok tudni kihozni magamból... :S

Nagyon jó, hogy van ez a fórum, sok mindenre választ kaptam! :)

Köszi nektek!

111. bnedora (válaszként erre: 108. - Scorpiolady)
2011. nov. 21. 23:33
A fiam szerdán és csütörtökön megy játékra, de nem biztos, hogy elmondhatják hogyan zajlik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook