Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legjobb hajpakolás vagy balzsam száraz hajra? fórum

Legjobb hajpakolás vagy balzsam száraz hajra? (beszélgetős fórum)


10. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2011. okt. 15. 13:53
Ja és az argánolajos hajvégápolóról nagyon jókat írnak, remélhetőleg nemsokára tesztelni is fogom:)
9. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. okt. 15. 13:52

Nézd meg, hogy kemény-e nálatok a víz, mert az is okozhatja! Én ugyanilyen gonddal küszködök, hiába pakolok már rá bármit, száraz, sprőd és fénytelen!

Eddig a fekete Gliss Kur vált be, főleg az egyperces pakolása, az után úgy 2 napig normálisabban néz ki a hajam.

2011. okt. 15. 09:49

Serical latte és placenta már volt nekem párszor és tényleg nem rossz, de mindig megunom és úgy érzem, hogy csak ez első pár alkalommal hat igazán:D Most a Wella Pro Series Repair termékcsaládon gondolkodok. De valami jó hajpakolás is kellene...

Ricinust próbáltam fél éve, de nekem még szárazabb lett tőle a hajam:S Ráadásul büdös is maradt tőle a hiába samponoztam utána 3x is.

Kókuszolajat még nem próbáltam, lehet teszek egy próbát:)

Syoss-ból csak a samponokat próbáltam, azok nem rosszak úgyhogy lehet érdemes lenne a balzsamot is tesztelnem:D

2011. okt. 14. 22:53

a legjobb a syoss sztem én azt használom a gliss kur valami oltári szar lett sztem...:O


a másiktól legalább szép selymes a hajam:D

2011. okt. 14. 16:44
Langyos ricinusos pakolás hetente egyszer.
2011. okt. 14. 16:39
olivaolaj + tojás
2011. okt. 14. 16:38
szerintem Serical latte tejproteines hajpakolás
2011. okt. 14. 16:27
olívaolaj, kókuszolaj
2011. okt. 14. 16:20
Serical placentás hajpakolás kívülre és ligetszépeolaj + béres szépségvitamin belülre :)
2011. okt. 14. 16:17
Nektek mi az ami tényleg segített a hajatokon? Nagyon száraz hajam van hiába vágatok rendszeresen a végéből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook