Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen beágyazódás előtt lehet szedni nolicint? fórum

Terhesen beágyazódás előtt lehet szedni nolicint? (beszélgetős fórum)


8. f3454b066e (válaszként erre: 7. - 432d0af620)
2011. okt. 14. 12:24
köszönöm!
2011. okt. 14. 11:55
beágyazódás előtt nem vagy terhes, ilyenkor amúgy 50-50% az embrió hogy megmarad. de beágyazódás előtt semmilyen kapcsolat nincs közted meg a gyerek között.
2011. okt. 14. 11:20

Hát érdekes helyen dolgozhatsz...

azt javaslom, ha babát szeretnél olyan tiszta életet kell élned mint a korai hajnal.

A bogyókat felejtsd el mert már nem magadnak ártanál ha jól értettem.

2011. okt. 14. 11:17
Fura kérdés...nem kellett volna a problémáidat kikezelni a beültetés előtt?
2011. okt. 14. 11:15
Ne női portálon kérj orvosi tanácsot, gyógyszerszedési javaslatokat...
2011. okt. 14. 11:15

Miből gondolod, hogy segíthetünk?

Ha mindkét orvos azt mondja, hogy szedheted, akkor szedd!

A hüvelygombával kapcsolatban pedis ismét kérdezd meg orvosodat vagy gyógyszerészedet!

2011. okt. 14. 11:12
nolicin nekem mindig bevált ... remélem most is..
2011. okt. 14. 11:12

8 napja van húgyúti problémám. erre irtak még inszemináció előtt monural port, és cifrant egyik sem volt jó! ugyan is a cifran gyulladás csökkentő! nekem meg nem felfázásom van,hanem fertőzésem.


annyira fájt este a húgyhúlyagom hogy bőgtem!!!

Krizsa doki azt mondta hogy szedhetem a nolicint még beágyazódás előtt. mert a baba még nem a szervezetemből táplálkozik!


és a vizelet tenyésztés 7 nap.addig viszont nem birom ki gyógyszer nélkül.


a nődoki először azt mondta hogy nem szedhetem, viszont most hogy mondtam neki krizsa fernec a kaáliból aztmondta szehetem . ő is azt ajánlotta hogy szedhetem!érdekes! no mindegy igy szedem!!!!!!szerintetek? de félek!!!!!!!


és hüvelygombám is van úgy érzem!!!!!!ultrogestannal lehet használni canesten kupot is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook