Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcápolás, otthoni saját készítményekkel, a ráncok ellen!!! fórum

Arcápolás, otthoni saját készítményekkel, a ráncok ellen!!! (beszélgetős fórum)


10. Érdekes73 (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2022. márc. 4. 16:37
kipróbáltam, tényleg összehúzó
2022. febr. 27. 15:23

[link]

------------

ki kéne próbálni...

2011. okt. 21. 08:24
Kiprobáltam a tojást!Reggel meg este,hát komoly...még beszélni sem tudtam,ugy össze huzta az arcomat,nagyon jó..
2011. okt. 20. 10:57
Ezt megcsinálom
2011. okt. 14. 08:27
Ráncokra a legjobb a tojásfehérje ! Csak feltöröd a tojást és felkened 15 perc vagy améd érzed hogy feszít! felér egy felvarrással minnél többször csinálod annál jobb!
5. Ami. (válaszként erre: 4. - Coraline)
2011. okt. 13. 17:22

Erről még nem hallottam,de ki fogom próbálni,kössz a tippet.

Ha a páromtól kapok rózsát,2 napig hagyom vázába,majd este a szirmait a fürdővízbe teszem,aznap nuku tusfürdő,csak a rózsás víz,kellemes is,úgy érzed magad,mint egy királynő,amikor belemerülsz a szirmok közé.És sok jótékony hatása van,ajánlom mindenkinek:)

2011. okt. 13. 17:06
Én még régen néztem a neten,ha rizst raksz vízbe(kis mennyiség mind a 2-ből)kavargatod,majd leszüröd a vizte(hideg viz)nagyon sok vitamin marad benne,amitöl olyan fehér a viz,és arc tisztitónak jó,reggel-este,én szoktam is használni,és már olcsobban jön ki az ember,mint az Avonvol:-)
2011. okt. 13. 16:54

Haj: Kókuszolaj, olívaolaj, almaecet, ricinusolaj

Arc: méz, répa, feketetea-filter, kókuszolaj, rózsavíz

Kéz: olajpakolás (olíva, mandula)

Szempilla: ricinusolaj

Börápolás: szintén olajok (pl. mandula)

Testpeeling: tengeri só+tej

Fürdövíz: olívaolaj, tej, illóolajok, tengeri só

Ennyi jutott most eszembe.

2011. okt. 13. 16:50
Én nádcukor+olívaolaj kombinációval szoktam leradírozni a bőröm,nagyon puha lesz tőle,de nekem nagyon száraz az arcbőröm,ha zsíros neked,lehet hogy az olajtól rosszabb lesz.:S
2011. okt. 13. 16:47
Ti milyen anyagokat használtok fel a konyhábol,amik hasznosabbak és olcsobbak,a bolti kozmetikumoknál,gondolok arc pakolás,arc tisztiás stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook